Комплексне МРТ всього організму

комплексное мрт организма

Сучасні технології в галузі медицини відкривають широкі можливості. Так, комплексне МРТ дозволяє в короткі терміни провести повну діагностику всіх систем організму людини і виявити будь-які, навіть ті, які знаходяться на ранній стадії розвитку, патології. Високоточний метод забезпечує можливість негайно приступити до ефективного лікування, що в рази підвищує шанси пацієнта на повне і швидке одужання.

Пройти обстеження в Києві можна в центрі діагностики КТ і МРТ Лайфскан. Запис на процедуру жителям і гостям столиці доступний за телефонами. Звернутися також можна безпосередньо в установу, що знаходиться за адресою провулок Обсерваторний, 3-А.

Показання до обстеження

Перелік передумов до проходження магнітно-резонансної томографії досить великий – метод, що дозволяє виявити будь-які недуги і порушення, призначається лікарями різних спеціалізацій. Направити пацієнта на комплексне МРТ всього організму фахівець може як в рамках процесу діагностики, так і в ході лікування встановленого захворювання. Процедура є невід’ємною частиною підготовки людини до серйозного хірургічного втручання, так як отримані знімки точно вказують на місце розташування, характер і розміри вогнища патологічного процесу.

Показаннями до МРТ можуть служити підозри на порушення функціональності наступних органів і систем:

 • головний мозок;
 • серце і судини;
 • дихальна, травна і сечовидільна системи;
 • лімфатичні вузли;
 • органи таза і очеревини;
 • елементи опорно-рухового апарату – суглоби, відділи хребта, м’язи і т.д.

Обстеження допомагає виявити осередки новоутворень з перебуванням метастаз і їх структурних особливостей. Метод широко застосовується по відношенню до пацієнтів, що знаходяться в зоні ризику – при спадковій схильності до онкологічних захворювань або наявності серйозних хронічних недуг, здатних спровокувати зростання пухлин. Пацієнтам, які досягли віку 45 років, рекомендується проходження томографії з метою регулярної профілактики можливих патологій.

Симптоми, які вказують на необхідність процедури

Пройти повне МРТ лікар може порекомендувати і без видимих ​​симптомів – подібну процедуру призначають людям похилого віку або тим, хто переніс серйозні захворювання. У разі присутності явних ознак порушення функціональності будь-яких органів проходження томографії стає обов’язковим.

Показниками до обстеження є:

 • скачки температури і больові відчуття незрозумілою етимології;
 • явні серйозні травми;
 • стан пацієнта після хіміотерапії або операції;
 • ознаки можливих патологій.

На комплексне МРТ ціна відрізняється доступністю, тому відмовлятися від процедури, рекомендованої лікарем, не варто. Обстеження в центрі Lifescan абсолютно безпечне, а отримані результати допоможуть фахівцеві скласти ясну картину загального стану здоров’я людини.

Підготовка і проведення процедури

Не кожному пацієнту можливо зробити обстеження – людям з металевими імплантатами, апаратами Ілізарова, кардіостимулятором або слуховими апаратами МРТ протипоказана. При клаустрофобії, серцевої недостатності і психічних захворюваннях рішення про розміщення людини в зону дії магнітно-резонансного томографа приймає лікар. На останніх термінах вагітності жінкам також не рекомендують вдаватися до процедури.

У випадках спостереження онкологічної картини пацієнту може вводитися контрастна речовина. Перед призначенням препарату фахівець уважно знайомиться з медичними особливостями людини для виключення можливої ​​алергічної реакції. Введення йодовміщуючого складу виконується перед початком обстеження.

Підготовка до МРТ включає дотримання ряду правил:

 • відмова від газостворюючих продуктів харчування протягом 3 днів, що передують обстеженню;
 • протягом доби до процедури слід приймати медичні препарати, що знижують метеоризм;
 • напередодні обстеження виконати очищення кишечника мікроклізмами.

Проходити томографію потрібно на порожній шлунок – їжу не приймати близько 6 годин, від рідини відмовитися за 2 години. Перед приміщенням в робочу зону апарату слід зняти металеві предмети. Співробітник кабінету, який проводить МРТ обстеження всього організму, детально інструктує відвідувача про правила поведінки. Людину розміщують на спеціальному столі, фіксуючи тіло ременями. Далі стіл відправляють всередину обладнання для початку дослідження.

Протягом всього періоду роботи сканера пацієнту слід зберігати нерухомість. В окремих випадках фахівці можуть рекомендувати прийом седативних або снодійних засобів. При виниклому почутті занепокоєння людина, яка проходить обстеження, може зв’язатися з працівником центру по зворотньому зв’язку.

Що показує МРТ всього організму

Серед онкологів, кардіологів, гастроентерологів, неврологів і інших лікарів, МРТ вважається одним з кращих методів діагностики. Завдяки можливості дослідити структури тканин, органів і м’язів пошарово, фахівці мають можливість в стислі терміни уявити собі повну картину фізичного здоров’я пацієнта.

МРТ показує всі протікаючі патологічні процеси аж до мінімальних, нещодавно активізованих аномалій. По апаратним знімкам лікар визначає конкретне розташування джерела проблеми і стадію розвитку хвороби. Особливу роль метод грає в онкології – він дозволяє виявити новоутворення в нирках, малому тазі, підшлунковій залозі та інших органах.

До переваг методу діагностики відносяться:

 • безпека процедури;
 • можливість проведення процедури з профілактичною метою;
 • одночасне дослідження декількох частин тіла;
 • висока інформативність результатів;
 • відсутність складних дій по підготовці;
 • безболісність процесу дослідження.

За допомогою МРТ можна вивчити цілком стан головного мозку, всіх відділів хребта, судин і інших частин тіла. При цьому комплексне обстеження може проводитися кілька разів через відсутність загрозливих факторів, що є необхідною умовою при контролі лікування онкологічних недуг.

Бажаючим пройти повну діагностику свого здоров’я за короткий термін, центр Лайфскан пропонує проходження магнітно-резонансної томографії. Доступна на МРТ всього організму ціна і швидке отримання детальних результатів є очевидними перевагами процедури. Тримайте на контролі своє здоров’я разом з фахівцями нашого центру!

Lifescan
Контакти
 • ПН.-СБ. с 8-00 до 20-00
 • НД с 9-00 до 18-00