МРТ щитовидної залози
МРТ Щитовидной железы сделать в Киеве

Патології ендокринного характеру діагностуються різними методами. До найбільш точних і безпечних з них відноситься МРТ щитовидної залози. Томографія дозволяє виявити мінімальні порушення функціонування органу та прилеглих тканин, що підвищує шанси швидко усунути виникаюче захворювання. Пройти МРТ в Києві можна в нашому центрі Лайфскан за адресою провулок Обсерваторний, 3А.

Показання до діагности на томографі

Метод МРТ щитовидної залози з контрастом може бути призначено при підозрі на ряд захворювань – не тільки безпосередньо даного органу, а й інших, розташованих поряд. Діагностика охоплює вивчення лімфатичних вузлів, глотки і гортані, верхніх відділів стравоходу.

Детальні знімки, отримані в ході обстеження, дозволяють безпомилково визначити тип і точне місце розташування патології. Те, що показує МРТ щитовидної залози, лягає в основу визначення методу лікування.

Проходження томографії призначають при підозрі на такі види захворювань:

  • тиреоїдит;
  • інфекційні запалення;
  • анатомічні та інші аномалії щитовидної залози;
  • виникнення пухлин.

Сигналом до проведення МРТ служать такі симптоми, як різкі скачки ваги у пацієнта, виявлення серйозного збільшення залози при тому, що перевіряючи, підозра на присутність в тканинах чужорідного тіла. Діагностика необхідна перед виконанням оперативного втручання – апарат фіксує особливості розташування патології та прилеглих тканин. Це допомагає хірургу визначити подальший хід операції.

 Підготовка і проведення обстеження

Перед процедурою слід передати фахівцю центру документи, що містять інформацію про можливі патології – направлення лікаря, виписки з медичних карт, результати інших аналізів і досліджень. Це допоможе співробітнику зорієнтуватися, які саме галузі необхідно досліджувати більш ретельно. Допускається проходження МРТ і під час відсутності зазначених документів.

Перед процедурою пацієнтові рекомендують прибрати будь-які металеві прикраси та аксесуари – сережки, обручки і ​​ланцюжки, окуляри. Наявність в тілі кардіостимулятора, стента, імпланту або присутність татуювання з металевою фарбою є протипоказаннями до томографії.

Приводом для відмови в дослідженні також стане алергія на контрастний препарат – для отримання більш інформативних знімків проводиться МРТ з контрастуванням щитовидної залози. Рідина, що вводиться пацієнтові, забарвлює досліджувані ділянки, дозволяючи детально зафіксувати будь-які відхилення.

В ході процедури людину укладають на спеціальний стіл і просять зберігати нерухомість. Стіл відправляють всередину обладнання, яке виробляє сканування з відправкою на комп’ютер знімків досліджуваної зони в кількох проекціях.

Доступна на МРТ щитовидної залози ціна в центрі Lifescan дозволяє кожному жителю столиці проводити своєчасну діагностику здоров’я. Дізнатися ціни та записатися на процедуру можна у співробітників центру – звернувшись до установи безпосередньо або по телефону. Подбайте про себе разом з центром діагностики КТ і МРТ Лайфскан!

Lifescan
Контакти
  • Пн-Пт: 08.00 - 20.00
  • Сб: 09.00 - 20.00
  • Нд: 10.00 - 18.00