МРТ всього тіла

МРТ всього тіла Київ

Дифузійна магнітно-резонансна діагностика або МРТ показує стан усіх органів, тканин, систем організму за одну процедуру. Методика демонструє зміни різного характеру, включаючи пухлинні метастази. МРТ підходить для ранньої та пізньої діагностики, тобто є універсальною.

Наш діагностичний центр пропонує зробити томографію всього тіла на вигідних умовах, в зручний для вас час. Передове оснащення гарантує деталізовані точні результати. Лікарі центру грамотні професіонали своєї справи. Ви можете розраховувати на індивідуальний підхід, повний облік своїх побажань. Ціни на магнітно-резонансну томографію всього тіла вказані в розділі «Прайс». На руки після дослідження ви отримаєте знімки з розшифровкою. Їх можна буде використовувати в ході профільних консультацій з фахівцями в майбутньому, для призначення оптимального плану лікування.

Що ми вам пропонуємо

Центр діагностики пропонує пройти скринінг всього тіла з описом знімків і видачею результатів на руки. Діагностичні кабінети оснащені новітнім обладнанням, так що ви можете розраховувати на високу якість досліджень. Наші переваги:

  • Досвідчені лікарі. Ви потрапляєте в руки справжніх професіоналів, які зроблять все так, як потрібно.
  • Якісне обладнання. 1.5 тесла – це золотий стандарт МРТ діагностики. Процеси індукції магнітних полів в рази підвищує чіткість зображень, а значить, гарантує правильність постановки діагнозу.
  • Комфортність для пацієнта. Голова пацієнта при дослідженні знаходиться поза апаратом, що важливо для людей з острахом замкнутого простору. За бажанням на час процедури робимо седацію.
  • Оптимальна вага. Наші МРТ апарати розраховані на пацієнтів до 120кг.
  • Мінімальні терміни дослідження. За один візит в діагностичний центр ви отримаєте максимально повний, деталізований звіт за станом здоров’я. За його результатами можна буде зрозуміти, де проблема, почати адекватне лікування і швидко відновити здоров’я.

Неінвазивне дослідження безболісне і має мінімальний перелік обмежень. Точність діагностики висока, рентгенівського опромінення немає.

Мета проведення скринінгу тіла цілком

МРТ тіла показує всі зміни в досліджуваних зонах, включаючи пухлинні утворення, метастази. Патологію можна буде виявити на ранніх етапах, поки функціональних, анатомічних порушень немає. Це дозволить своєчасно розпочати програму лікування, що особливо важливо для онкохворих.

При виявленні відхилень (метастази, пухлини, запалення) проводиться повторний МРТ скринінг проблемної ділянки. Показаннями для дослідження є підозри на пухлини первинного типу, наявність пухлинних метастаз в різних органах і системах. Дані МРТ незамінні при контролі ефективності реалізованої терапії. Скринінг призначають при злоякісних пухлинах, аутоімунних патологіях.

Для проведення МРТ всього тіла наявність направлення лікаря не обов’язково. Ви можете пройти дослідження просто за своїм бажанням.

Чи потрібна підготовка?

Ні, просто записуйтеся на процедуру і приходьте до потрібного часу. Бажано за пару днів до скринінгу відмовитися від вживання продуктів, які викликають газоутворення. Діагностику оптимально робити в ранковий час, натщесерце. Потрібно буде зняти прикраси і інші металеві вироби.

Щоб пройти МРТ всього тіла, зателефонуйте нам і виберіть зручний для себе час. Діагностика проводиться за попереднім записом. Ми знаходимося в Шевченківському районі в провулку Обсерваторному 3А.

Lifescan
Контакти
  • ПН.-СБ. с 8-00 до 20-00
  • НД с 9-00 до 18-00