зробити КТ онкоскринінг у Києві

КТ онкоскрінінг

За результатами досліджень Всесвітньої організації охорони здоров’я, як і раніше, зберігається тенденція до збільшення поширеності онкологічних захворювань. Україна не є винятком.

На всіх типах раку здорові клітини починають безконтрольно ділитися, а продукти їхнього розпаду потрапляють у кров, отруюючи весь організм. Але найнебезпечніше – будь-яких симптомів на початковому етапі може і не бути.

Сучасна медицина успішно справляється з багатьма злоякісними пухлинами. Тому так важливо виявити захворювання на ранніх стадіях та пройти правильне лікування.

КТ онкоскринінг за доступними цінами в Києві

КТ онкоскринінг – найкраща методика виявлення онкології на початкових етапах. Універсальний вид діагностики дозволяє максимально точно визначити місце розташування пухлини, її розміри та ступінь поширення на довколишні тканини. Такі дослідження проводяться дуже швидко та практично не мають протипоказань.

У діагностичному центрі «Лайфскан» можна пройти КТ онкоскрінінг для виявлення пухлин в таких зонах:

 • м’язові тканини;
 • сечовидільна система;
 • опорно-руховий апарат;
 • селезінка;
 • легені;
 • органи шлунково-кишкового тракту;
 • м’які тканини.

Жінкам часто призначають КТ онкології матки з придатками, молочних залоз. Чоловікам – скринінг яєчок та простати.

Коли знадобиться КТ для діагностики утворення пухлини?

Не варто ігнорувати низку показників, які вважаються першими ознаками раку.

Серед них:

 • постійне відчуття слабкості;
 • різке зменшення ваги;
 • відсутність апетиту;
 • наявність болю;
 • зміна відтінку шкіри.

Як правило, такі симптоми залишаються без належної уваги, списуються на стресові ситуації та нестачу мінералів і вітамінів в організмі.

КТ скринінг всього тіла рекомендується проводити людям похилого віку, пацієнтам, які вже мають доброякісні пухлини або сімейний онкологічний анамнез. Також ретельно контролювати своє здоров’я слід особам, які належать до групи ризику.

Онкоскрінінг у Києві в Lifescan проводиться на інноваційній високоточній апаратурі, з використанням мінімальної кількості радіації.

КТ онкоскринінг у Києві за найкращою ціною

Показання для сканування з контрастуванням

Для ретельнішого дослідження м’яких тканин при підозрах на онкологію потрібна діагностика з використанням болюса.

Вартість КТ онкоскрінінгу з контрастом буде трохи вищою, ніж звичайної процедури. Спеціальна речовина вводиться внутрішньовенно інжектором, під контролем лікаря-анестезіолога, накопичується в новоутворенні, покращує його візуалізацію.

Вагітним жінкам, пацієнтам з вагою понад 150 кг, з нирковою або печінковою недостатністю, що супроводжується зниженням швидкості клубочкової фільтрації нижче 30 мл/хв, а також особам, які мають алергію на йодовмісні речовини, така процедура протипоказана.

Особливості підготовки до комп’ютерної томографії

КТ при діагностиці онкології зазвичай займає трохи більше півгодини. Головна умова – пацієнт під час процедури залишається абсолютно нерухомим, іноді затримує подих на кілька секунд. Зв’язок із лікарем-рентгенологом здійснюється через пристрій зворотного зв’язку. Сканування абсолютно безболісне, не викликає будь-яких болючих відчуттів.

За кілька годин до початку сеансу слід відмовитися від їди. Перед процедурою потрібно випити до 1,5 л негазованої води. Для діагностики з контрастом додатково буде потрібний аналіз крові на креатинін. Діабетики кілька днів не повинні приймати препарати на основі метформіну.

Перед самою діагностикою знімаються всі металеві вироби, оскільки можуть негативно вплинути на якість зображення. Пацієнт повинен мати із собою направлення на комп’ютерну томографію, медичну картку, результати попередніх досліджень. Результати КТ при раку будуть проаналізовані фахівцями протягом доби. Вже наступного дня пацієнт отримає роздруківку та цифрові копії досліджень.

Будь-хто може пройти КТ скринінг всього тіла у Києві за доступними розцінками, щоб виключити в майбутньому онкологічні проблеми, збільшити шанси на одужання.

Вартість на послугу КТ онкоскринінг у Києві

Якість діагностики безпосередньо впливає на постановку правильного діагнозу та ефективність майбутнього лікування. Lifescan – діагностичний центр європейського зразка, де можна зробити КТ онкоскринінг на інноваційній та безпечній апаратурі на вигідних умовах.

Ціна на профілактичний скринінг організму з метою профілактики та ранньої діагностики онкологічних патологій залежатиме від того, який вид сканування необхідний – з використанням контрастної речовини або без неї. Процедура без контрасту коштуватиме трохи дешевше.

Що входить у вартість КТ щодо виявлення пухлин при підозрі на рак

Ціна КТ онкоскрінінгу формується з таких складових:

 • процедура сканування: може бути різної складності;
 • кількість використовуваної контрастної речовини (при необхідності діагностики з посиленням);
 • фіксація результатів: друк на термоплівці або запис на знімний носій інформації;
 • необхідність у додаткових консультаціях та супроводі фахівців.
Lifescan