Про результат МРТ

Що відбувається після того як Ви пройшли обстеження?

КРОК 1.  У результаті сканування Вашого тіла ми отримуємо від 200 до 2000 цифрових знімків (їх кількість варіюється залежно від розміру зони сканування).

КРОК 2.  Наступним кроком є копіювання Вашого дослідження на PACS-сервер – ми це робимо для виключення втрати даних обстеження, подальшого зберігання і створення доступу до нього, за потребою, для Вас або Вашого лікуючого лікаря.

КРОК 3. Після цього інформована згода, яку Ви заповнювали перед проходженням обстеження та вся надана медична документація потрапляє в нашу ординаторську, де працює не менше 4 лікарів.

КРОК 4. Лікар-радіолог копіює Ваше дослідження собі на робочу станцію, повторно ознайомлюється з усією супутньою медичною документацією, направленням лікуючого лікаря, поставленою ним клінічною задачею та Вашими скаргами, обирає необхідний протокол обстеження і тільки після цього приступає до опису.

 

Скільки лікар витратить часу на висновок?

МРТ є експертним методом, що має високу чутливість та високу специфічність, враховуючи це, опис може тривати до 24 годин.

У складних випадках, наприклад, під час оцінювання динаміки лікування, або випадок є рідкісним у радіологічній практиці, ми створюємо консиліум і Ваше обстеження може залишатися на розгляді до 48 годин.

КРОК 5. Якщо плівка не була сформована одразу після обстеження, після закінчення опису лікар-радіолог набирає плівку з показовими для лікуючого лікаря знімками – на це витрачається від 20 до 30 хвилин.

КРОК 7. Після завершення описання, друку плівки – Ваші результати передаються на ресепшн, після цього адміністратор повідомляє Вам про готовність результату, надсилає висновок на E-mail або Viber, та/або Вашому лікуючому лікарю (за Вашим бажанням).

Що ще може вплинути на швидкість опису?

  • Якщо нам потрібна додаткова інформація від Вас і ми не змогли з Вами зв’язатися у короткий час – тому просимо залишатися на зв’язку після проходження обстеження;
  • Якщо нам потрібно зв’язатися з Вашим лікуючим лікарем для уточнення клінічної задачі.

 

Ми бажаємо Вам здоров’я і несемо частину відповідальності за нього, тому приділяємо стільки уваги результатам обстеження.

Контакти
  • Пн-Пт: 08.00 - 20.00
  • Сб: 09.00 - 20.00
  • Нд: 10.00 - 18.00