Про результат КТ

Що відбувається після того як Ви пройшли обстеження?

КРОК 1.  У результаті сканування Вашого тіла ми отримуємо більше 2000 цифрових знімків (їх кількість варіюється залежно від розміру зони сканування), одразу після сканування ці дані є «сирими» і потребують додаткової обробки спеціальними реконструкторами для «очищення» від сторонніх «шумів», або додавання спеціалізованих реконструкцій для особистого лікаря на це витрачається близько 10-20 хвилин.

КРОК 2.  Наступним кроком є копіювання Вашого дослідження на PACS-сервер – ми це робимо для виключення втрати даних обстеження, подальшого зберігання і створення доступу до нього, за потребою, для Вас або Вашого особистий лікар.

КРОК 3. Після цього інформована згода, яку Ви заповнювали перед проходженням обстеження та вся надана медична документація потрапляє в нашу ординаторську, де працює не менше 4 лікарів.

КРОК 4. Лікар-радіолог копіює Ваше дослідження собі на робочу станцію, повторно ознайомлюється з усією супутньою медичною документацією, направленням особистого лікаря, поставленою ним клінічною задачею та Вашими скаргами, обирає необхідний протокол обстеження і тільки після цього братися до опису.

Скільки лікар витратить часу на висновок?

В багатьох випадках, крім основної патології, яка стала приводом звернення до особистого лікаря (наприклад, хвороби нирок), пацієнт має патологію інших органів, які входять до зони сканування. Обов’язком лікаря-радіолога є описання відхилень, які можуть впливати на Ваше самопочуття, перебіг основного захворювання або планування його лікування, та змін, що потребують консультації інших лікарів клініцистів та дообстеження.

Враховуючи вище написане, опис може тривати від 2 до 5 годин.

У складних випадках, наприклад, під час оцінювання динаміки лікування, або випадок є рідкісним у радіологічній практиці, ми створюємо консиліум і Ваше обстеження може залишатися на розгляді від 24 до 48 годин.

КРОК 5.  Згідно з політикою нашого центру кожне обстеження має бути переглянуто двома лікарями-радіологами, тобто попередньо описані дії повторюються вдруге після завершення описання першим лікарем.

КРОК 6. Після закінчення опису лікар-радіолог набирає плівку з показовими для особистого лікаря знімками – на це витрачається від 20 до 40 хвилин.
У виключних випадках, плівку можна набирати одразу після закінчення всіх реконструкцій і ознайомлення з медичною документацією.

КРОК 7. Після завершення описання, друку плівки – Ваші результати передаються на ресепшен, після цього адміністратор повідомляє Вам про готовність результату, надсилає висновок на E-mail або Viber, та/або Вашому особистий лікарю (за Вашим бажанням).

Що ще може вплинути на швидкість опису?

  • Якщо нам потрібна додаткова інформація від Вас і ми не змогли з Вами зв’язатися у короткий час – тому просимо залишатися на зв’язку після проходження обстеження;
  • Якщо нам потрібно зв’язатися з Вашим особистим лікарем для уточнення клінічної задачі.

Ми бажаємо Вам здоров’я і несемо частину відповідальності за нього, тому приділяємо стільки уваги результатам обстеження.

Контакти
  • ПН.-СБ. с 8-00 до 20-00
  • НД с 9-00 до 18-00