зробити КТ нирок та надниркових залоз у Києві

КТ нирок і надниркових залоз

Сучасна КТ нирок і надниркових залоз, що проводиться в оснащених передовим обладнанням центрах, дозволяє виявити патології цих органів на ранніх стадіях розвитку. Це забезпечує своєчасне призначення ефективного лікування і підвищує шанси пацієнта на швидке і повне одужання без ускладнень.

Пройти обстеження нирок в Києві можна, записавшись на процедуру в центр діагностики КТ і МРТ «Лайфскан». Запис доступний жителям і гостям столиці на сайті та за телефонами установи. Звернутися можна і особисто, відвідавши центр за адресою провулок Обсерваторний, 3-А.

Показання до комп’ютерної томографії нирок

Процедура томографії призначається лікарем при неможливості встановити діагноз іншими способами. Підставою для обстеження можуть стати повторювані ниркові кольки, підозри на аномалії розвитку органів, патологічні результати інших аналізів.

Показаннями до КТ служать:

  • підозри на розвиток пухлинного процесу і контроль зростання новоутворень;
  • пошук патологій стану лімфатичних вузлів і судин даної ділянки;
  • виявлення запальних процесів в нирках і приниркових тканинах;
  • вивчення джерела гіпертонії неясної природи.

Комп’ютерну томографію проводять і при розгляді наслідків травм – ударів і пошкоджень в ділянці нирок, що супроводжуються ризиком можливого розриву нирки. Апаратне сканування рекомендується в рамках підготовки пацієнта до майбутньої операції, а також в процесі контролю ракового лікування. КТ є альтернативним методом діагностики до людей, що мають протипоказання для проведення МРТ.

Результати КТ-дослідження і протипоказання до проведення процедури

По знімках, отриманих в ході проведення КТ нирок і надниркових залоз, доктор отримує уявлення про порушення органів. За результатами процедури діагностуються різні види патологій – нефроптоз і відсутність функціональності нирок, присутність каменів, абсцеси і запалення, крововиливи і порушення судин. Клінічна картина, представлена ​​на докладних знімках кожного зрізу тканин, дозволяє діагностувати гемобластози, кісти і пухлини, лімфогранулематоз, новоутворення в надниркових залозах, полікістоз і гіперкортицизму.

Стандартна комп’ютерна томографія не рекомендується при вагітності – кожен випадок лікарем вивчається індивідуально, фахівцем приймається рішення про доцільність апаратного дослідження в конкретний період виношування плоду.

При плануванні КТ з контрастом враховуються протипоказання:

При необхідності візуалізувати ділянки сечовивідних шляхів і судин максимально точно застосовується томографія з контрастом – попереднім введенням йодовміщуючого препарату. Компоненти речовини, поширюючись по кровотоку, фарбують досліджувані області, що створює детальну картину на знімках. Метод застосовується для аналізу таких дрібних структур внутрішніх органів, як сечоводів і чашково-лоханочного комплексу, допомагає розглянути функціонування процесів сечоутворення і сечовиділення, оцінити кровопостачання.

кт нирок та надниркових залоз з контрастом ціна

Підготовка і проведення КТ

До процедури без контрастування особливої ​​підготовки не потрібно – пацієнт може пройти обстеження в день візиту до фахівця. Перед введенням контрасту потрібна здача аналізів, про які лікар «Лайфскан» попереджає заздалегідь.

Перед поміщенням пацієнта на мобільний стіл апарату фахівець вивчає представлені медичні документи – напрямок, медкарти, дані і знімки попередніх досліджень. Це дозволяє виявити патологічну ділянку і розглянути її найбільш детально. Устаткування томографа дозволяє збільшувати досліджувану зону, що допомагає точно визначити місце і розміри локалізації деструктивного процесу, уточнити його характер і ступінь поширеності.

Зафіксувавши тіло пацієнта на столі, співробітник кабінету запускає роботу сканера. Спостереження за процесом томографії здійснюється крізь скло з суміжного приміщення, при необхідності з персоналом можна зв’язатися по спеціальному пристрою. Результатом обстеження стають 3D-знімки, що передають інформацію про структуру органів з різних кутів.

Пройти обстеження можна в нашому центрі!

Точна візуальна реконструкція ділянок нирок і надниркових залоз забезпечує лікаря можливістю детально розглянути будь-яку патологію і поставити точний діагноз пацієнту. Процедура КТ доступна за вартістю кожному жителю Києва – ціни на обстеження можна знайти на сайті або уточнити у консультанта Lifescan.

Труднощі з сечовипусканням, больові відчуття та інші види дискомфорту вимагають термінового пошуку джерела патології. Виявлення хвороби на самому початку її розвитку істотно полегшує роботу лікаря і прискорює процес лікування. Не чекайте, коли нездужання пройде самостійно – телефонуйте в наш центр і записуйтеся на обстеження!

Lifescan