КТ щитовидної залози

КТ щитовидной железы в Киеве

Процедура КТ щитовидної залози відноситься до прогресивних видів діагностики, заснованих на рентгенівському методі дослідження тканин і органів. Можливість отримання тривимірного зображення всіх анатомічних структур ділянки, що підлягає детальному вивченню, дозволяє лікарю виявляти патології навіть на ранніх стадіях. Укупі це забезпечує підбір ефективного лікування і підвищує шанси пацієнта на швидке одужання.

Пройти безболісну високоточну процедуру в Києві можна в центрі діагностики КТ і МРТ «Лайфскан». Доступні ціни, ввічливий і компетентний персонал, а також сучасне устаткування забезпечать приємні враження у відвідувача, які звернулися до закладу за адресою провулок Обсерваторний, 3-А.

Показання до комп’ютерної томографії щитовидної залози

Результати КТ щитовидки широко застосовуються різними медичними фахівцями в процесі діагностики і лікування патологій. Метод відноситься до обов’язкових процедур у виявленні онкологічних захворювань, вузлового зоба, полікістозу і інших утворень.

Показаннями до сканування можуть бути такі симптоми:

  • наявність в анамнезі пацієнта травм даного органу;
  • видимі зміни шиї;
  • виявлені в ході пальпіровані пухлини;
  • почуття здавленості і присутності грудки, що супроводжуються проблемами з ковтанням;
  • зміни голосу;
  • лімфоаденопатія

Перераховані ознаки можуть супроводжуютись емоційною нестабільністю – схильністю до депресій, підвищеної втомлюваності пацієнта. Тривожними симптомами виступають різкі зміни у вазі, зниження показників глюкози в крові. Необхідність дослідження може пояснюватись супутніми захворюваннями шлунково-кишкового тракту, трахеї або судинними аномаліями.

Підготовка і проведення сканування

Особливих підготовчих заходів до апаратного сканування не передбачено. Безпосередньо перед поміщенням в зону дії томографа пацієнта просять зняти металеві аксесуари. Далі людина розташовується на мобільному столі, співробітник рентген-кабінету фіксує його тіло за допомогою спеціальних ременів та відправляється в суміжне приміщення.

Для отримання найбільш інформаційних знімків може застосовуватися КТ щитовидної залози з контрастом – перед запуском устаткування пацієнтові вводять препарат, необхідний для підвищення деталізації клінічної картини. Наявність у людини непереносимості компонентів контрасту є строгим протипоказанням до томографії.

Протягом всього процесу діагностики співробітник центру «Лайфскан» уважно спостерігає за пацієнтом через скляну перегородку, що відокремлює приміщення. Повідомити про можливе нездужання або неспокої можна, скориставшись засобом зворотного зв’язку. Процедура не займає великого проміжку часу, по закінченню обстеження співробітник клініки виконує розшифровку отриманих знімків.

Переваги комп’ютерної томографії

Патології щитовидної залози чреваті небезпечними наслідками, тому виявлення збільшених лімфатичних вузлів або пухлин в області шиї повинні стати сигналом до негайного звернення до кабінету лікаря. Виявити багато захворювань за допомогою стандартних аналізів і УЗД-діагностики неможливо, але комп’ютерна томографія щитовидної залози забезпечить максимально точну передачу докладної інформації про стан даного органу.

Можливість досліджувати всі структурні тканини методом пошарового сканування і перенести дані в графічні об’ємні знімки відноситься до очевидних переваг томографії. Застосування контранстної речовини відображає патологічні скупчення кровоносних судин, які супроводжують онкологічні утворення. Вивчивши результати апаратного сканування, лікар з упевненістю може підтвердити або спростувати попередній діагноз, призначити ефективне лікування і провести контроль проведеного втручання.

Своєчасне виявлення будь-яких проблем у функціонуванні щитовидної залози допоможе в найкоротші терміни вжити необхідних заходів щодо усунення патології і запобігти ризику розвитку ускладнень. Пройдіть обстеження, не чекаючи погіршення стану – телефонуйте в Lifescan і записуйтеся на томографію!

Lifescan
Контакти
  • Пн-Пт: 08.00 - 20.00
  • Сб: 09.00 - 20.00
  • Нд: Вихідний