зробити КТ кисті руки у Києві

КТ кисті руки

Виявити розвиток патологій суглобів на будь-якій стадії дозволяє така діагностична процедура, як комп’ютерна томографія кисті. Метод КТ відноситься до найбільш сучасних медичних технологій і забезпечує постановку правильного діагнозу. Пройти обстеження в Києві жителі і гості міста можуть в центрі Лайфскан за адресою провулок Обсерваторний, 3-А.

Показання до КТ кисті

Больові, здавлюючі і інші неприємні відчуття в області рук можуть свідчити про серйозні порушення. При зверненні до лікаря фахівець рекомендує пройти КТ кисті руки, результати якого дозволяють оцінити стан кісткової тканини, що оточують м’яких тканин, виявити запалення та інші пошкодження ділянки.

Показаннями до КТ можуть служити підозри на наступні види захворювань:

 • артрити і артрози, періартрити;
 • зміни в тканинах внаслідок травми;
 • скупчення рідини;
 • остеохондропатія;
 • інфекційні ураження;
 • новоутворення і пухлини.

Обстеження призначається також у ході підготовки до майбутньої операції для уточнення розташування і розмірів патологічної ділянки. За допомогою комп’ютерної томографії лікар контролює процес лікування – метод показує зміни, що відбуваються після терапевтичного або хірургічного втручання.

Проведення обстеження

Підготовка до КТ руки не потрібна – обстеження в центрі Lifescan можна пройти в день звернення. Пацієнту рекомендують прийти на процедуру з наявними медичними документами або лікарським направленням. Перед поміщенням в зону дії томографа необхідно зняти металеві предмети і зафіксувати досліджувану область в нерухомому положенні.

Людину укладають на спеціальний стіл в окремому приміщенні – фахівець, який працює з даними, під час процедури знаходиться в суміжному кабінеті і спостерігає за процесом через скло. Після фіксації тіла відбувається запуск устаткування, що має на увазі рух столу і обертання скануючого кільця в зоні руки. Для контакту пацієнта з персоналом передбачений зворотний зв’язок.

Метод може проводитися з внутрішньовенним застосуванням контрастної речовини, що містить йод. При подібному дослідженні важливо відсутність у пацієнта алергічної реакції на склад контрасту, важких захворювань нирок. Провести детальне сканування руки допускається і при наявності гіпсу, та за наявності апарату зовнішньої фіксації.

комп'ютерна томографія кисті руки

Переваги КТ

Серед переваг КТ відзначають швидкість проведення процедури і отримання докладних пошарових знімків необхідної вивченої області. Дослідження дозволяє в короткі терміни виявити травматичні зміни кісток кисті, аж до найдрібніших патологій. Доступна вартість томографії в центрі діагностики КТ і МРТ Лайфскан забезпечує можливість пильно стежити за своїм здоров’ям кожному, хто звернеться.

Переваги метода КТ:

 • невисока ціна дослідження;
 • швидке здійснення процедури;
 • відсутність особливої ​​підготовки;
 • можливість пройти томографію пацієнтам з імплантатами, штифтами і іншими металевими елементами;
 • якісні знімки всіх шарів тканин, м’язів і кісток.

Будь-які тривожні симптоми в зоні кистей є підставою для занепокоєння. Підтвердити побоювання або спростувати їх може тільки лікар після проведення ретельної діагностики. Важливо пам’ятати, що виявлення патології на ранній стадії підвищує шанси на швидке і повне лікування. А можливість пройти комп’ютерну томографію допоможе швидко отримати ясну відповідь на зворушливе питання. Слідкуйте за своїм здоров’ям разом з фахівцями нашого центру!

Lifescan
Контакти
 • ПН.-СБ. с 8-00 до 20-00
 • НД с 9-00 до 18-00