КТ кисті руки

КТ кисти руки в Киеве

Виявити розвиток патологій суглобів на будь-якій стадії дозволяє така діагностична процедура, як комп’ютерна томографія кисті. Метод КТ відноситься до найбільш сучасних медичних технологій і забезпечує постановку правильного діагнозу. Пройти обстеження в Києві жителі і гості міста можуть в центрі Лайфскан за адресою провулок Обсерваторний, 3-А.

Показання до КТ кисті

Больові, здавлюючі і інші неприємні відчуття в області рук можуть свідчити про серйозні порушення. При зверненні до лікаря фахівець рекомендує пройти КТ кисті руки, результати якого дозволяють оцінити стан кісткової, м’язової і хрящової тканин, виявити запалення і інші пошкоджені ділянки.

Показаннями до КТ можуть служити підозри на наступні види захворювань:

 • артрити і артрози, періартрити;
 • зміни в тканинах внаслідок травми;
 • скупчення рідини;
 • остеохондропатія;
 • інфекційні ураження;
 • новоутворення і пухлини.

Обстеження призначається також у ході підготовки до майбутньої операції для уточнення розташування і розмірів патологічної ділянки. За допомогою комп’ютерної томографії лікар контролює процес лікування – метод показує всі зміни, що відбуваються після терапевтичного або хірургічного втручання.

Проведення обстеження

Підготовка до КТ руки не потрібна – обстеження в центрі Lifescan можна пройти в день звернення. Пацієнту рекомендують прийти на процедуру з наявними медичними документами або лікарським направленням. Перед поміщенням в зону дії томографа необхідно зняти металеві предмети і зафіксувати досліджувану область в нерухомому положенні.

Людину укладають на спеціальний стіл в окремому приміщенні – фахівець, який працює з даними, під час процедури знаходиться в суміжному кабінеті і спостерігає за процесом через скло. Після фіксації тіла відбувається запуск устаткування, що має на увазі рух столу і обертання скануючого кільця в зоні руки. Для контакту пацієнта з персоналом передбачений зворотний зв’язок.

Метод може проводитися з внутрішньовенним застосуванням контрастної речовини, що містить йод. При подібному дослідженні важливо відсутність у пацієнта алергічної реакції на склад контрасту, важких захворювань нирок і діабету. Провести детальне сканування руки допускається і при наявності гіпсу.

Переваги КТ

Серед переваг КТ відзначають швидкість проведення процедури і отримання докладних пошарових знімків необхідної вивченої області. Дослідження дозволяє в короткі терміни виявити джерела будь-яких порушень кисті, аж до найдрібніших патологій. Доступна вартість томографії в центрі діагностики КТ і МРТ Лайфскан забезпечує можливість пильно стежити за своїм здоров’ям кожному, хто звернеться.

Переваги метода КТ:

 • невисока ціна дослідження;
 • швидке здійснення процедури;
 • відсутність особливої ​​підготовки;
 • можливість пройти томографію пацієнтам з імплантатами, штифтами і іншими металевими елементами;
 • якісні знімки всіх шарів тканин, м’язів і кісток.

Будь-які тривожні симптоми в зоні кистей є підставою для занепокоєння. Підтвердити побоювання або спростувати їх може тільки лікар після проведення ретельної діагностики. Важливо пам’ятати, що виявлення патології на ранній стадії підвищує шанси на швидке і повне лікування. А можливість пройти комп’ютерну томографію допоможе швидко отримати ясну відповідь на хвилююче питання. Слідкуйте за своїм здоров’ям разом з фахівцями нашого центру!

Lifescan
Контакти
 • ПН.-СБ. с 8-00 до 20-00
 • НД с 9-00 до 18-00