зробити КТ променево-зап'ясткового суглоба в Києві

КТ променево-зап’ясткового суглоба

Комп’ютерна томографія – швидка і точна діагностична процедура. Дослідження променево-зап’ясткового суглоба займає небагато часу. Складна попередня підготовка не потрібна – ви приходите в клініку, робите дослідження і отримуєте результат.

КТ променево-зап’ясткового суглоба вважається одним з найбільш дієвих і точних засобів діагностики, які застосовуються для оцінки стану органу. Клініка «Лайфскан» пропонує вам сервіс високого рівня, індивідуальний підхід і максимальні стандарти діагностики. Сама діагностична методика точна, дає перевірений результати, дозволяє визначити хід відновлення після травм або особливості пухлини. Бажано мати при собі направлення від лікаря. Головне заздалегідь зателефонуйте в діагностичний центр, виберіть зручний для себе час.

Суть діагностики на КТ

Комп’ютерна томографія променево-зап’ясткового суглоба – сучасний метод діагностики, який показує більшість патологічних змін в даній області. Постановка точного діагнозу часто неможлива без проведення такого дослідження.

Що показує КТ:

  • переломи;
  • підвивихи, вивихи;
  • запальні процеси в суглобах, включаючи ревматоїдний артрит;
  • пухлинні вогнища, наявність метастаз;
  • остеомієліти;
  • остеофіти;
  • будь-які післяопераційні зміни, які з’явилися в результаті терапії травматичного пошкодження кісток;
  • аномалії в розвитку.

Високоточне обладнання центру Lifescan дозволяє своєчасно виявляти більшість патологічних змін, процесів. Сама процедура може проводитися з контрастуванням і без. Рішення до введення контрастної речовини приймається або вашим лікарем, або під час проведення нативного дослідження.

Показання до дослідження

КТ променево-зап’ясткового суглоба роблять після травм та для контролю їх лікування, за наявності підозр на доброякісні та злоякісні утворення, артрози, артрити, періартрити, остеохондропатію, запальні та інфекційні процеси у проблемній зоні. Комп’ютерна томографія дозволяє виключати скупчення рідини в суглобових порожнинах, посттравматичні і травматичні зміни кісткових, м’язових тканин. Роблять дослідження до хірургічного втручання і після, якщо потрібно проконтролювати результати.

кт променезап'ясткового суглоба ціна в Києві

Як проходить обстеження КТ променево-зап’ясткового суглоба

У сучасній медичній практиці КТ променево-зап’ясткового суглоба роблять для деталізації, уточнення поставленого раніше діагнозу. Дуже рідко дослідження буває первинним, куди частіше лікар направляє пацієнта на КТ після рентгена. За час процедури апарат томографа фіксує зображення променево-зап’ясткового суглоба в різних площинах.

Якщо потрібно вірогідно оцінити стан м’яких тканин, краще буде зробити МРТ. Магнітно-резонансне тестування показує навіть мінімальні зміни м’яких тканин. Плюс МРТ перед КТ – відсутність променевих навантажень.

Томографія з контрастом

КТ суглобів зазвичай роблять без внутрішньовенного введення контрастної речовини. Але в окремих випадках може знадобитися уточнення характеру змін м’яких тканин. У таких ситуаціях доцільно проводити дообстеження з внутрішньовенним контрастом.

Час проведення КТ з контрастом трохи більше, ніж без нього. Лікар повинен переконатися, що у пацієнта немає алергії на йодовмісні речовини і ниркової недостатності. Проведення дослідження з контрастом можливо тільки після здачі аналізу крові на креатинін.

Єдине абсолютне протипоказання – вагітність. У дитячому віці КТ суглоба роблять, але за умови, що дитина зможе зберігати нерухомість.

Як підготуватися до процедури

Для проходження КТ променево-зап’ясткового суглоба складна підготовка не потрібна, процедуру часто проводять в день звернення. Пацієнту слід зняти з себе прикраси, годинники, інші металеві вироби. Наявність гіпсу не належати до протипоказань для діагностики.

Процедура безболісна за умови, що необхідність зберігати нерухомість не доставляє людині фізичний дискомфорт. Знімки пацієнт може отримати через 20 хв після дослідження, а ось висновок потрібно буде почекати до 24 години, тому що лікарю необхідно оцінити понад 2000 зображень вашого суглоба.

Ціни на діагностику КТ в «Лайфскан»

Ціну КТ променево-зап’ясткового суглоба ви можете подивитися в розділі «Ціна на КТ». Вона залежить від складності процедури, застосування контрастної речовини. Якщо залишаться питання, ви завжди зможете задати їх співробітникам клініки.

Центр діагностики КТ і МРТ Лайфскан веде прийом пацієнтів тільки за попереднім записом. Зателефонуйте нам, щоб вибрати зручний час і забронювати його.

Lifescan