КТ лучезапястного суглоба

КТ лучезапястного сустава в Киеве

Комп’ютерна томографія – швидка і точна діагностична процедура. Дослідження лучезапястного суглоба займає небагато часу. Складна попередня підготовка не потрібна – ви приходите в клініку, робите дослідження і отримуєте результат.

КТ лучезапястного суглоба вважається одним з найбільш дієвих і точних засобів діагностики, які застосовуються для оцінки стану органу. Клініка «Лайфскан» пропонує вам сервіс високого рівня, індивідуальний підхід і максимальні стандарти лікування. Сама діагностична методика точна, дає достовірні результати, дозволяє визначити хід відновлення після травм або особливості пухлини. Бажано мати при собі направлення від лікаря, але це не обов’язкова вимога. Головне заздалегідь зателефонуйте в діагностичний центр, виберіть зручний для себе час.

Суть діагностики на КТ

Комп’ютерна томографія лучезапястного суглоба – сучасний метод діагностики, який показує будь-які патологічні зміни в даній області. Постановка точного діагнозу часто неможлива без проведення такого дослідження. Що показує КТ:

  • запальні процеси в суглобах, включаючи ревматоїдний артрит;
  • пухлинні вогнища, наявність метастаз;
  • остеомієліти;
  • стоншування міжсуставних хрящів і остеофіти;
  • підвивихи, вивихи;
  • будь-які післяопераційні зміни, які з’явилися в результаті терапії травматичного пошкодження кісток;
  • аномалії в розвитку.

Високоточне обладнання центру Lifescan дозволяє своєчасно виявляти будь-які патологічні зміни, процеси. Сама процедура може проводитися з контрастуванням і без. Перший варіант більш точний, дієвий навіть на початкових стадіях захворювань, але у нього більше протипоказань.

Показання до дослідження

КТ лучезапястного суглоба роблять при наявності підозр на пухлини, утворення в хрящах, артрози, артрити, періартрити, остеохондропатії, запальні та інфекційні процеси в проблемній зоні. Комп’ютерна томографія дозволяє виключати скупчення рідини в суглобових порожнинах, посттравматичні і травматичні зміни кісткових, м’язових тканин. Роблять дослідження до хірургічного втручання і після, якщо потрібно проконтролювати результати.

Як проходить обстеження КТ лучезапястного суглоба

У сучасній медичній практиці КТ лучезапястного суглоба роблять для деталізації, уточнення поставленого раніше діагнозу. Дуже рідко дослідження буває первинним, куди частіше лікар направляє пацієнта на КТ після рентгена. За час процедури апарат томографа фіксує зображення лучезапястного суглоба в різних площинах.

Якщо потрібно достовірно оцінити стан м’яких тканин, краще буде зробити МРТ. Магнітно-резонансне тестування показує навіть мінімальні зміни м’яких тканин. Плюс МРТ перед КТ – відсутність променевих навантажень.

Томографія з контрастом

КТ суглобів зазвичай роблять без внутрішньовенного введення контрастної речовини. Але в окремих випадках може знадобитися уточнення характеру змін м’яких тканин. У таких ситуаціях доцільно проводити дообстеження з внутрішньовенним контрастом.

Час проведення КТ з контрастом трохи більше, ніж без нього. Лікар повинен переконатися, що у пацієнта немає алергії на йодовмісні речовини, ниркової недостатності, цукрового діабету у важкій формі. Проведення дослідження з контрастом можливо тільки після здачі аналізу крові на креатинін.

Єдине абсолютне протипоказання – вагітність. У дитячому віці КТ суглоба роблять, але за умови, що дитина зможе зберігати нерухомість.

Як підготуватися до процедури

Для проходження КТ лучезапястного суглоба складна підготовка не потрібна, процедуру часто проводять в день звернення. Пацієнту слід зняти з себе прикраси, годинники, інші металеві вироби. Наявність гіпсу не відноситься до протипоказань для діагностики.

Процедура безболісна за умови, що необхідність зберігати нерухомість не доставляє людині фізичний дискомфорт. Знімки з описами пацієнт отримує відразу ж.

Ціни на діагностику КТ в «Лайфскан»

Ціну КТ лучезапястного суглоба ви можете подивитися в розділі «Ціна на КТ». Вона залежить від складності процедури, застосування контрастної речовини. Якщо залишаться питання, ви завжди зможете задати їх співробітникам клініки.

Центр діагностики КТ і МРТ Лайфскан веде прийом пацієнтів тільки за попереднім записом. Зателефонуйте нам, щоб вибрати зручний час і забронювати його.

Lifescan
Контакти
  • Пн-Пт: 08.00 - 20.00
  • Сб: 09.00 - 20.00
  • Нд: 10.00 - 18.00