МРТ кишківника

мрт шлунка і кишечника

Кишечник відноситься до найважливішого відділу травної системи. Патології в товстому або тонкому кишечнику можуть стати причиною серйозних порушень роботи всього тракту. Виявити дисфункцію і діагностувати характер захворювання допоможе МРТ кишечника. Пройти дане обстеження в Києві можна в нашому центрі за адресою провулок Обсерваторний, 3-А.

Показання до МРТ кишечника. Особливості дослідження

За допомогою томографії фахівці виявляють порушення кишечника на початкових стадіях, діагностують точний вид захворювання. Сучасний метод аналізу дозволяє ефективно відслідковувати хід лікування і своєчасно його коригувати. Доступна на МРТ кишківника ціна забезпечує можливість кожній людині піклуватися про своє здоров’я і швидко визначати причини нездужань.

Показаннями до проведення процедури можуть бути:

  • симптоми фізіологічних аномалій;
  • підозра на внутрішню кровотечу;
  • ймовірність непрохідності кишечника;
  • перевірка відділів на наявність пухлин або каменів.

Раніше медичні установи рекомендували проведення процедури колоноскопії. Зараз, вибираючи колоноскопію або МРТ кишечника, лікарі схиляються до більш сучасного неінвазивного дослідження, що дозволяє більш повно оцінити картину. Застосування традиційного ендоскопа в деяких випадках неможливо – метод протипоказаний при вагітності, підозрі на грижі або кровотечі.

Порожня структура органу пояснює складність визначення патології, що виникає по ходу обстеження. Тому фахівці вдаються до гідро МРТ тонкого кишечника – рекомендують вживання великого об’єму води перед приміщенням в апарат. Високоефективним є метод при підтвердженні новоутворень, так як томографія точно відображає наявність пухлин і метастаз, дозволяє визначити їх розміри і детальне розташування.

Підготовка до процедури МРТ

До МРТ шлунка і кишечника слід підготуватися заздалегідь, починаючи за кілька днів до дати процедури. Фахівці попереджають про особливості харчування – протягом трьох діб з меню прибираються продукти випічки і хліба, капуста, бобові культури, молоко, солодощі і горіхи. Для запобігання газоутворення рекомендується прийом відповідних препаратів.

Напередодні обстеження пацієнтові призначають клізму або вживання проносних засобів. Аналіз проводиться натщесерце, перед приміщенням в обладнання можуть рекомендуватися такі препарати:

  • дротаверин – вживається для зниження перистальтики;
  • контраст – необхідний для дослідження тонкої кишки.

Протипоказанням до аналізу служить присутність в тілі металевих елементів – кардіостимулятора, стента та інших предметів. Не проводять процедуру по відношенню до жінок, які перебувають у першому триместрі вагітності, і дітей. Неефективними будуть результати МРТ при індивідуальній непереносимості контрастної речовини.

Проведення МРТ кишківника

Проходження МРТ кишечника в Києві відрізняється швидкістю і відсутністю дискомфорту для пацієнта. Після зняття всіх прикрас і введення контрасту людину розміщують в зоні апарату. В ході роботи обладнання на комп’ютер надходять знімки всіх розглянутих відділів і тканин. Висока результативність методу підтверджується додатковими можливостями – при необхідності картинку в зоні дослідження можна збільшувати до розмірів, що дозволяють більш точно оцінити стан органів.

Провести аналіз кишечника на МРТ можна в нашому центрі. Детальна інформація представлена ​​на нашому сайті. Записатися на консультацію, уточнити виниклі питання і довідатися про ціни на МРТ можна як в режимі онлайн, по телефону, так і відвідавши центр особисто. Вас мучать сумніви з приводу здоров’я шлунково-кишкового тракту? Ми готові допомогти вирішити вашу проблему!

Lifescan
Контакти
  • ПН.-СБ. с 8-00 до 20-00
  • НД с 9-00 до 18-00