Комп’ютерна томографія всього тіла

комп'ютерна томографія всього тіла

Можливість провести КТ всього тіла з’явилася недавно. Це пошарове сканування тканин, внутрішніх органів. Томограф дозволяє отримати звіт про стан організму. Зображення надходять на комп’ютер в різній проекції під різними кутами, в результаті чого вимальовується повноцінна картина. Робота обладнання побудована на рентгенівських променях. Показанням до проведення обстеження є аналіз пухлинного стану тканин, травми та інші ситуації, що вимагають уточнення.

КТ без призначення лікаря може виявитися неефективною. Важливий огляд фахівця, а потім і сканування. Людина сама вирішує, чи потрібно проводити КТ всього організму або певної частини тіла.

Навіщо потрібна комп’ютерна томографія всього тіла

Провести діагностику всього організму можна без отримання спеціального напряму від лікуючого лікаря для профілактики і ранньої діагностики можливих захворювань. КТ всього тіла в Києві допомагає діагностувати такі захворювання:

 • онкологію;
 • відхилення в розвитку кісток;
 • запальні процеси, що відбуваються в організмі;
 • порушення в роботі головного мозку;
 • захворювання носа;
 • аномалії і патології роботи щитовидної залози;
 • артрит;
 • захворювання серцево-судинної системи;
 • аномалії сечостатевих органів;
 • остеохондроз;
 • наявність кіст і гриж.

Комп’ютерну томографію організму проводять, дотримуючись кількох підходів: низькодозове і КТ з контрастним підсиленням.

Під час консультації або записи на процедуру, Ви можете дізнатися скільки займе часу комп’ютерна томографія всього організму. Розшифровку результатів можна отримати протягом наступної доби або двох днів. При виявленні відхилень фахівець призначає ефективне лікування.

Що означають результати КТ всього організму

Нормальні результати – це такі, на яких не виявлено патології в розвитку органів. До патологічних відносяться нетиповий стан тканин і внутрішніх органів людини: різні ущільнення, кісти та ін.

На проведення КТ всього тіла ціна доступна кожному. При проведенні обстеження апарат випромінює велику кількість променів, які можуть негативно позначитися на стані здоров’я пацієнта.

Процедуру не рекомендується проходити без гострої необхідності. На проведення КТ всього організму ціна в Києві може варіюватися по зонам обстеження.

Що можна сканувати

Можна зробити сканування всього організму або окремих його частин: шиї, тазу, голови, черевної порожнини та ін. Багатьох цікавить питання, скільки коштує комп’ютерна томографія всього організму. Розцінки різні. Сучасну діагностику проводять на сканерах останнього покоління.

Кому не можна робити КТ

Строгих протипоказань до проведення комп’ютерної томографії немає. Її призначають при необхідності. Не рекомендується проводити КТ в період вагітності через те, що промені можуть зашкодити розвитку плода. Але в особливих, складних ситуаціях, при травмах вагітним призначають сканування. Перед процедурою треба уточнити, чи немає у пацієнта алергії на йодовмісні речовини.

Якщо сканування передбачає аналіз стану черевної порожнини, для отримання точного результату перед діагностикою бажано виключити вживання в їжу бобових культур, борошняних виробів.

Особливої підготовки проведення КТ не вимагає. У виняткових випадках може виникнути необхідність очистити пряму кишку. Для цього пацієнтові ставлять клізму або дають проносні препарати.

Особам, які відчувають страх перед обмеженим простором, може виявитися складно пройти сканування.

Яка ціна на КТ всього організму

На проведення КТ всього тіла ціна в Києві може змінюватися. Цінова політика складається з багатьох чинників. Попередня консультація обов’язкова. Лікар-радіолог надасть пацієнту розшифровку і отримані в ході дослідження зображення. При необхідності пацієнта проконсультує вузькоспрямований фахівець. Комплексне обстеження обійдеться дешевше, ніж аналіз окремих частин сумарно.

Переваги проведення комп’ютерної томографії всього організму

Сучасний апарат дозволяє отримувати точні зображення у пацієнтів, які мають зайву вагу. За точністю сканування наші апарати займають лідируючі позиції в рейтингу сканерів. При необхідності результати можуть розшифровуватися в терміновому порядку протягом кількох годин. Терміни надання результатів уточнюйте по телефону під час запису на процедуру.

Lifescan
Контакти
 • Пн-Пт: 08.00 - 20.00
 • Сб: 09.00 - 20.00
 • Нд: Вихідний