зробити Комп'ютерна томографія всього тіла в Києві

КТ всього тіла

Комп’ютерна томографія всього тіла

Комп’ютерна томографія всього тіла передбачає сканування тіла від верхівки до пахвинних зон. Це пошарове сканування тканин та внутрішніх органів. Томограф дозволяє отримати звіт про стан організму. Зображення можна переглядати на комп’ютері в різній проекції під різними кутами, в результаті чого вимальовується повноцінна картина. Робота обладнання побудована на рентгенівських променях. Показанням до проведення обстеження є аналіз пухлинного стану тканин, травми та інші ситуації, що вимагають уточнення.

КТ без призначення лікаря може виявитися неефективною. Важливий огляд фахівця, а потім і сканування. Людина сама вирішує, чи потрібно проводити КТ всього організму або певної частини тіла.

Навіщо потрібна комп’ютерна томографія всього тіла

Сканування всього тіла включає комп’ютерну томографію голови, шиї, органів грудної та черевної порожнини, а також малого таза.

КТ всього тіла в Києві допомагає діагностувати такі захворювання:

  • онкологію;
  • аномалії у розвитку;
  • запальні процеси, що відбуваються в організмі;
  • об’ємні процеси у паренхімі головного мозку;
  • патологію приносових синусів, носоглотки, глотки;
  • запальні захворювання суглобів (артрит, якщо є протипоказання до МРТ або як додатковий метод діагностики);
  • захворювання органів дихання;
  • захворювання та варіанти розвитку сечовивідних шляхів;
  • захворювання та варіанти розвитку шлунково-кишкового тракту;
  • остеохондроз.

Комп’ютерну томографію організму проводять, дотримуючись кількох підходів: низькодозова і КТ з контрастним підсиленням.

Під час консультації або записи на процедуру, Ви можете дізнатися скільки займе часу комп’ютерна томографія всього організму. Розшифровку результатів можна отримати протягом наступної доби або двох днів. При виявленні відхилень ваш лікар має можливість ефективне лікування.

Що означають результати КТ всього організму

Нормальні результати – це такі, на яких не виявлено патології в розвитку органів. До патологічних відносяться нетиповий стан тканин і внутрішніх органів людини: різні утворення, кісти та ін.

На проведення КТ всього тіла ціна доступна кожному. Однак слід пам’ятати, що комп’ютерна томографія пов’язана з променевим навантаженням, тому рекомендуємо проконсультуватися попередньо у свого лікаря.

Процедуру не рекомендується проходити у профілактичних цілях. На проведення КТ всього організму ціна в Києві може варіюватися по зонам обстеження та якості візуалізації.

комп'ютерна томографія всього організму

Що можна сканувати

Можна зробити сканування всього організму або окремих його частин: шиї, органів малого тазу, голови, черевної порожнини та ін. Багатьох цікавить питання, скільки коштує комп’ютерна томографія всього організму. Сучасну діагностику проводять на сканерах останнього покоління та ціна залежить від кваліфікованості персоналу та присутності лікаря анестезіолога на обстеженні.

Кому не можна робити КТ

Строгих протипоказань до проведення комп’ютерної томографії немає. Її призначають при необхідності. Не рекомендується проводити КТ в період вагітності через те, що іонізуюче випромінювання може зашкодити розвитку плода. Але в особливих, складних ситуаціях, при травмах вагітним призначають сканування. Перед процедурою треба уточнити, чи немає у пацієнта алергії на йодовмісні речовини.

Якщо сканування передбачає аналіз стану шлунка і кишківника, для отримання точного результату перед діагностикою необхідна спеціальна підготовка, яка включає прийом Діагнолу будинку ввечері та в нас в центрі.

Особливої підготовки проведення КТ головного мозку, м’яких тканин шиї чи органів грудної порожнини не потребує. Потрібні лише результати аналізу на креатинін.

Особам, які відчувають страх перед обмеженим простором, може виявитися складно пройти сканування. У таких випадках можливе проведення процедури із седацією.

Яка ціна на КТ всього організму

На проведення КТ всього тіла ціна в Києві може змінюватися. Цінова політика складається з багатьох чинників. Попередня консультація обов’язкова. Лікар-радіолог надасть пацієнту розшифровку і отримані в ході дослідження зображення. При необхідності пацієнта проконсультує вузькоспрямований фахівець. Комплексне обстеження обійдеться дешевше, ніж аналіз окремих частин сумарно.

Переваги проведення комп’ютерної томографії всього організму

Сучасний апарат дозволяє отримувати точні зображення у пацієнтів, які мають зайву вагу. За точністю сканування наші апарати займають провідні позиції в рейтингу сканерів. При необхідності результати можуть розшифровуватися в терміновому порядку протягом кількох годин. Терміни надання результатів уточнюйте по телефону під час запису на процедуру.

Lifescan