зробити МРТ малого тазу у чоловіків у Києві

МРТ малого таза у чоловіків

МРТ малого таза у чоловіків належить до ефективних методів швидкої діагностики серйозних порушень функціонування внутрішніх органів. Неінвазивне дослідження тазових кісток, м’язових тканин, статевих та інших органів призначається хірургами, урологами і іншими фахівцями. Дізнатися, що показує МРТ малого таза у чоловіків, і почути думку лікаря можна, звернувшись в діагностичний центр КТ і МРТ у Києві, розташований в провулку Обсерваторний, 3-А.

мрт малого тазу з контрастуванням у чоловіків у Києві

Показання до МРТ

Призначити магнітно-резонансну томографію може лікар для з’ясування остаточного діагнозу або контролю лікування протікаючого захворювання. Найчастіше метод МРТ рекомендується поряд з іншими видами обстежень.

Симптомами, що вказують на наявність проблем органів малого таза, служать часті та хворобливі позиви до сечовипускання, виявлення в сечі або калі кров’яних домішок, больові синдроми в районі мошонки або промежини, еректильна дисфункція, болі в попереку і тазу, больові відчуття під час дефекації і часті запори.

Дані ознаки можуть свідчити про такі захворювання:

 • внутрішні запалення;
 • новоутворення в області простати;
 • ушкодження кісток або органів малого таза – може бути наслідком травмування;
 • аномалії будови сечостатевої системи;
 • пухлина сечового міхура.

Проводиться МРТ малого таза у чоловіків з контрастом і в ході лікування онкологічних недуг. Дослідження забезпечує швидку оцінку результатів оперативного втручання або проведення лікування раку – хімієтерапія або променевої терапії. Отримана картина сприяє виявленню наявності і розташування метастаз.

Результати МРТ дозволяють оцінити ступінь порушень і визначити їх точне місце розташування. Дослідження відноситься до найбільш точних методів діагностики. Так, призначення біопсії здійснюється тільки по отриманню розгорнутих результатів магнітно-резонансної томографії – вони дозволяють лікарю визначити точне місце подальшого взяття біоматеріалу.

Виконання процедури після біопсії необхідно робити, почекавши кілька місяців – під час забору тканин передміхурової залози утворюються ділянки крововиливів, що зберігаються тривалий період. Їх присутність під час маніпуляції стане перешкодою до отримання чіткої картини, що утруднить об’єктивну оцінку стану і функціонування органів.

мрт малого тазу з контрастом у чоловіків у Києві

Переваги процедури

Проведення МРТ малого таза у чоловіків з контрастуванням має безліч переваг, основне з яких – відсутність променевого навантаження. Апарат не впливає і на процес дозрівання сперматозоїдів.

Дослідження дозволяє виявити:

 • вузлові утворення в передміхуровій залозі, їх місце розташування, особливості будови і диференціацію;
 • ступінь поширення патологічного процесу і зачіпання їм сусідніх тканин;
 • візуальні зміни внутрішніх органів, характерні початковим стадіям онкологічних захворювань;
 • збільшення і структурні порушення лімфовузлів пахової області;
 • новоутворення в яєчках і придатках – кісти, ембріональні карциноми, семиноми, тератоми та інші види пухлин;
 • атрофію яєчка, його неправильне розташування, аномалії розвитку.

Унікальність магнітно-резонансної томографії в тому, що вона дозволяє визначити мінімальні зміни в тканинах, чого не дає жоден інший спосіб променевої діагностики. Виявлення патологій на ранніх стадіях в рази підвищує ефективність подальшого лікування і знижує термін його проведення. При цьому ціна МРТ малого таза у чоловіків відрізняється доступністю – звернутися в центр діагностики може кожен житель Києва при виявленні будь-яких його симптомах.

мрт яєчок у чоловіків у Києві

Підготовка і проведення МРТ

Вирушаючи в діагностичний центр, бажано взяти з собою медичні документи, що стосуються області майбутнього обстеження. Ними можуть бути результати попередніх МРТ або інших видів досліджень, лікарський напрямок, виписки. Наявні документи допоможуть лікарю скласти найбільш оптимальний план процедури, загостривши увагу на окремих ділянках.

Стандартна підготовка пацієнта до МРТ малого таза у чоловіків включає кілька обов’язкових вимог. Фахівці рекомендують людині за день до проведення процедури відмовитися від вживання в їжу грубої клітковини – деяких овочів і фруктів. Виключити потрібно також чорний хліб, газовану воду, молоко і кисломолочні продукти. При підвищеному газоутворенні слід вдатися до сорбенту – їм може бути активоване вугілля або інший препарат, пропонований в аптеці.

За умови очищеного кишечника за годину або дві до візиту в центр слід вдатися до мікроклізми. Подробиці про те, як її виконати, пояснюють фахівці клініки під час консультації.

Перешкодою до МРТ може стати наявність кардіостимулятора – деякі види моделей виключають можливість проведення томографії. Це обов’язково слід обговорити з лікарем перед записом на дослідження. Також перед розташуванням в капсулу томографа пацієнт знімає з себе прикраси і предмети з металів. Деякі види МРТ проводяться при повному сечовому міхурі – про це фахівець центру попереджає пацієнта на попередній консультації.

Внутрішньовенне введення контрасту висвічує на знімку області, уражені захворюванням. Отримана чітка картина передає розміри осередків, надаючи можливість лікарю точно визначити тяжкість недуги. Про наявній алергії на контрастний препарат важливо повідомити медпрацівникам заздалегідь.

Дізнатися скільки займає по часу МРТ органів малого тазу у чоловіків можна на нашому сайті або під час консультації по телефону. За 30 хвилин до розташування людини всередину апарату їй рекомендують прийняти спазмолітик. Під час обстеження пацієнта просять зафіксувати положення тіла – будь-які рухи здатні спотворити зображення і вплинути на результативність.

Дізнатися ціну дослідження і записатися на МРТ сечостатевої системи у чоловіків можна, звернувшись в діагностичний центр LIFESCAN в Києві. Для цього достатньо залишити заявку на сайті або зателефонувати співробітникам за телефонами.

Lifescan
Контакти
 • ПН.-СБ. с 8-00 до 20-00
 • НД с 9-00 до 18-00