зробити МРТ сечового міхура в Києві

МРТ сечового міхура

МРТ сечового міхура дозволить оцінити стан органу, своєчасно виявити патологічні небезпечні процеси і зупинити їх розвиток. В основі роботи томографа лежить принцип формування і впливу магнітних напружених полів. Пацієнти переносять процедуру без проблем, інвазивні додаткові втручання не потрібні. МРТ сечового міхура і нирок не передбачає присутність іонізуючого токсичного випромінювання, тому методика максимально безпечна. При необхідності використовується контраст, який підвищує якість картинок. Контрастування обов’язково призначають для діагностики новоутворень.

Коли потрібно проходити МРТ?

Утворення в сечовому міхурі менше 5 мм в діаметрі можуть тривалий час ніяк не турбувати. У цей час ситуація ускладнюється і прогресує, в майбутньому лікування патології буде більш тривалим і складним. МРТ сканування дозволяє детально досліджувати утворення, визначати його розташування, розміри, межі. Раннє діагностування злоякісних пухлинних процесів дозволить вам добитися позитивних результатів під час терапії.

Томографія покаже:

  • ситуацію після травм;
  • можливі запалення;
  • наявність добро і злоякісних утворень;
  • уролитиазе, поліпоз;
  • ендометріози (тільки у жінок);
  • дивертикули;
  • зміна розмірів регіонарних лімфовузлів.

Якщо заплановано МРТ з контрастом, потрібно буде ввести відповідну речовину внутрішньовенно до початку дослідження. Зараз для контрастування застосовують безпечні засоби категорії парамагнетиків, які не викликають побічних ефектів. Контраст дозволить виконати точне диференціальне діагностування.

мрт сечового міхура при циститі у Києві

Коли можна і не можна проводити дослідження

МР-томографію потрібно проходити при наявності підозр на інфекції, запалення, онкологію, для вивчення наявних утворень, визначення дефектів розвитку органів вродженого характеру. Методика сканування універсальна і ефективна, допоможе при будь-яких патологічних процесах в даній області.

Суворі протипоказання:

  • наявність в тілі феромагнітних елементів;
  • встановлені кохлеарні імпланти;
  • судинні кліпси.

Відносними запобіжними засобами будуть фобії закритих просторів, початок вагітності (перші 12 тижнів), онеферромагнітні і електронні імпланти, стенти, фільтри і кліпси з неферомагнітних сплавів, штучні клапани.

Як проводиться процедура?

Щоб провести діагностику стану сечостатевої системи, виявити поліп, наслідки травми, потрібно записатися на МРТ. До процедури зніміть з себе всі металеві предмети (прикраси), приберіть з кишень телефон, банківські картки. Якщо сильно хвилюєтесь, прийміть заспокійливе.

Процедура не займе багато часу. Ви можете уточнити час проведення даної процедури у адміністратора по телефону. Після завершення діагностики ви отримаєте звіт з результатами.

Ціни вказані в розділі «Ціни на МРТ». Для запису на МРТ залиште заявку онлайн або зателефонуйте нам. Ми знаходимося в Києві.

Lifescan