
МРТ сечового міхура
МРТ сечового міхура дозволить оцінити стан органу, своєчасно виявити патологічні небезпечні процеси і зупинити їх розвиток. В основі роботи томографа лежить принцип формування і впливу магнітних напружених полів. Пацієнти переносять процедуру без проблем, інвазивні додаткові втручання не потрібні. МРТ сечового міхура і нирок не передбачає присутність іонізуючого токсичного випромінювання, тому методика максимально безпечна. При необхідності використовується контраст, який підвищує якість картинок. Контрастування обов’язково призначають для діагностики новоутворень.
Коли потрібно проходити МРТ?
Утворення в сечовому міхурі менше 5 мм в діаметрі можуть тривалий час ніяк не турбувати. У цей час ситуація ускладнюється і прогресує, в майбутньому лікування патології буде більш тривалим і складним. МРТ сканування дозволяє детально досліджувати утворення, визначати його розташування, розміри, межі. Раннє діагностування злоякісних пухлинних процесів дозволить вам добитися позитивних результатів під час терапії.
Томографія покаже:
- ситуацію після травм;
- можливі запалення;
- наявність добро і злоякісних утворень;
- уролитиазе, поліпоз;
- ендометріози (тільки у жінок);
- дивертикули;
- зміна розмірів регіонарних лімфовузлів.
Якщо заплановано МРТ з контрастом, потрібно буде ввести відповідну речовину внутрішньовенно до початку дослідження. Зараз для контрастування застосовують безпечні засоби категорії парамагнетиків, які не викликають побічних ефектів. Контраст дозволить виконати точне диференціальне діагностування.
Коли можна і не можна проводити дослідження
МР-томографію потрібно проходити при наявності підозр на інфекції, запалення, онкологію, для вивчення наявних утворень, визначення дефектів розвитку органів вродженого характеру. Методика сканування універсальна і ефективна, допоможе при будь-яких патологічних процесах в даній області.
Суворі протипоказання:
- наявність в тілі феромагнітних елементів;
- встановлені кохлеарні імпланти;
- судинні кліпси.
Відносними запобіжними засобами будуть фобії закритих просторів, початок вагітності (перші 12 тижнів), онеферромагнітні і електронні імпланти, стенти, фільтри і кліпси з неферомагнітних сплавів, штучні клапани.
Як проводиться процедура?
Щоб провести діагностику стану сечостатевої системи, виявити поліп, наслідки травми, потрібно записатися на МРТ. До процедури зніміть з себе всі металеві предмети (прикраси), приберіть з кишень телефон, банківські картки. Якщо сильно хвилюєтесь, прийміть заспокійливе.
Процедура не займе багато часу. Ви можете уточнити час проведення даної процедури у адміністратора по телефону. Після завершення діагностики ви отримаєте звіт з результатами.
Ціни вказані в розділі «Ціни на МРТ». Для запису на МРТ залиште заявку онлайн або зателефонуйте нам. Ми знаходимося в Києві.