зробити МРТ передміхурової залози у Києві

МРТ передміхурової залози

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) є найбільш високоінформативним методом дослідження, що дозволяє виявити навіть незначні зміни передміхурової залози,  є «золотим стандартом» у виявленні пухлинного ураження передміхурової залози на ранній стадії та при визначенні поширеності процесу.

Рак передміхурової залози займає провідне місце серед чоловічих онкологічних захворювань. До групи ризику входять чоловіки старше 45 років, тому фахівці рекомендують всім, хто пройшов цей віковий рубіж, регулярно проходити профілактичний огляд і діагностику.

мрт передміхурової залози з динамічним контрастуванням у Києві

Крім безпеки та неінвазивності, магнітно-резонансна томографія має ряд наступних переваг:

 • отримання чітких пошарових знімків передміхурової залози в будь-якій площині з можливістю створення 3D-моделі;
 • висока точність та інформативність отриманих даних під час дослідження, дозволяє виявити новоутворення на ранніх етапах розвитку;
 • при необхідності, можливість повторення процедури без шкоди для здоров’я, так як променеве навантаження на організм пацієнта відсутнє.

Магнітно-резонансне сканування, проведене в медичному центрі «LifeScan» виконується на високотехнологічному магнітно-резонансному томографі  –   Philips Achieva 1,5T

мрт передміхурової залози з контрастуванням у Києві

Що є причиною для призначення МРТ передміхурової залози

Лікар-уролог, на підставі клінічної картини, скарг і раніше проведених досліджень, може призначити МР-сканування передміхурової залози в наступних випадках:

 • підвищений рівень ПСА (простатспецифічний антиген) в крові; дослідження проводиться з метою виявлення в залозі новоутворення, визначення його характеру і поширення;
 • при порушенні функції сечовипускання;
 • при виявленні крові в сечі;
 • при болях в ділянці малого тазу і залози;
 • при клінічній картині запальних процесів залози або сечового міхура;
 • при порушенні потенції;
 • з метою контролю ефективності лікування і при плануванні операції на органах малого таза.

мрт простати київ

Як проводять МРТ передміхурової залози

Дана процедура безболісна і, при відсутності протипоказань, абсолютно безпечна для людини.

Пацієнт лягає на пересувний стіл томографа і поміщається в тунель апарату, всередині якого створюється магнітне поле. Під час сканування передміхурової залози зображення виводиться на монітор комп’ютера у вигляді серій пошарових знімків.

Щоб знімки вийшли чіткими і без артефактів, важливо зберігати повну нерухомість під час проведення дослідження.

Через дію сильного магнітного поля, яке застосовується під час дослідження, деякі імпланти, пристрої або стани можуть бути небезпечними для Вашого здоров’я і можуть перешкоджати проведенню МР дослідження. Детальніше з ними можна ознайомитися на сайті в розділі Протипоказання до МРТ.

мрт передміхурової залози ціна в Києві

МР дослідження з внутрішньовенним контрастуванням

З метою підвищення інформативності ваш лікуючий лікар або радіолог може вважати за необхідне введення внутрішньовенної ін’єкції МР-контрастної речовини, що містить гадоліній, при цьому здійснюється динамічне сканування залози. Контраст по-різному накопичується патологічними тканинами і здоровою паренхімою залози. Контрастування дає можливість не тільки виявити новоутворення, а й отримати розгорнуте уявлення про його локалізацію, характер і поширення.

З інформацією про особливості підготовки до магнітно-резонансного дослідження передміхурової залози можна ознайомитися на сайті в розділі Підготовка до досліджень МРТ.

Lifescan
Контакти
 • ПН.-СБ. с 8-00 до 20-00
 • НД с 9-00 до 18-00