зробити МРТ гомілковостопного суглоба в Києві

МРТ гомілковостопного суглоба

Здорова суглоба, що з’єднує стопу з гомілкою, схильне багатьом ризикам – розтягування, вивихів, переломів, запальним і іншим руйнівним діям. Вивчити докладно структуру тканин, м’язів, кісток і навколосуглобового простору дозволяє МРТ гомілковостопного суглоба – метод найбільш інформативної діагностики патологій. Пройти томографію в Києві можна, звернувшись в центр КТ і МРТ Лайфскан за адресою провулок Обсерваторний, 3-А.

Переваги метода МРТ

Вивчити всебічно стан ступні і гомілки без магнітно-резонансної томографії складно – стандартні методи обстежень не завжди надають точні і повні дані, достатні для складання всієї картини фахівцем. На МРТ гомілкостопа в Києві ціна відрізняється доступністю, що дозволяє кожному жителю пройти високоінформативну процедуру.

Серед переваг томографії виділяють наступні:

 • відсутність радіаційного опромінення – перебування всередині апарату абсолютно нешкідливо для пацієнта;
 • можливість багаторазового збільшення будь-якої досліджуваної ділянки;
 • надання підсумкових знімків, що показують структуру досліджуваної області тіла пошарово з декількох ракурсів.

Обстеження дозволяє не тільки виявити будь-які пошкодження нижньої частини кінцівки, але і надає докладні відомості про розташування та особливості патологій. Це допомагає лікарю визначитися з найбільш ефективним видом лікування і здійснювати грамотний контроль в ході його протікання.

мрт ахіллова сухожилля ціна у Київі

Показання до томографії

Діагностика за допомогою магнітно-резонансної томографії може бути призначена при підозрі на присутність патологій в області гомілкостопу. Попередніми симптомами виступають хворобливі відчуття у пацієнта, порушення рухливості, поява набряклості, явні травми ноги. Обстеження рекомендується проводити в разі наявності хронічних недуг – артрозу, подагри, ревматизму. Обов’язковою процедура є при підготовці пацієнта до хірургічного втручання.

Показаннями до МРТ виступають:

 • підозра на патологічні процеси в кістках, сухожиллях, зв’язках;
 • серйозні травми в побуті або під час заняття спортом;
 • симптоми розтягувань, тріщин, ударів або переломів;
 • скарги пацієнта на болі неясного характеру;
 • наявність в анамнезі тендиніту, артрозу, подагри, ревматизму;
 • ознаки дисплазії.

Фахівці центру Lifescan нагадують про важливість виявлення патології на ранніх стадіях її розвитку. Чим швидше лікар зможе визначити джерело і характер дегенеративного процесу, тим вище шанси на повне одужання – володіючи повною інформацією про захворювання, лікар має можливість підібрати найбільш ефективне лікування.

мрт гомілкостопа ціна у Київі

Проведення процедури

Особливої підготовки до МРТ гомілкостопу не потрібно – досить виключити на тілі металеві предмети і прикраси, розміститися на столі обладнання і прийняти нерухоме положення. Співробітник центру допомагає пацієнтові зафіксувати досліджувану кінцівку і запускає роботу апарату. Спостереження за людиною в ході процедури здійснюється з суміжного приміщення, контакти з персоналом забезпечує спеціальний засіб зв’язку.

Для поліпшення якості томографічних знімків може застосовуватися контрастна речовина. Її вводять пацієнту перед початком сканування, переконавшись у відсутності алергії на компоненти препарату. У центрі діагностики КТ і МРТ Лайфскан радять мати при собі направлення лікаря або виписку з медичної карти – це дозволить фахівцеві визначити область тіла, що вимагає більш детального розгляду при скануванні.

Дізнатися ціни, уточнити питання, що цікавлять і записатися на МРТ можна, зателефонувавши в центр або звернувшись в нього безпосередньо. Регулярно стежити за своїм здоров’ям вкрай важливо – це дозволяє швидко виявляти будь-які патологічні процеси і своєчасно їх усувати без важких наслідків.

Lifescan
Контакти
 • ПН.-СБ. с 8-00 до 20-00
 • НД с 9-00 до 18-00