зробити МРТ грудинно-ключичних зчленувань у Києві

МРТ грудинно-ключичних зчленувань

Метод дослідження МРТ або магнітно-резонансна томографія один з пріоритетних і більш точних видів діагностики. Скринінг дозволяє досліджувати структуру м’яких тканин, встановити стан зв’язок, хрящів і кісток, а також вивчити нервові з’єднання і судини.

При обстеженні пацієнтів з травмами та патологіями грудино-ключичного суглоба фахівці найчастіше призначають проходження МРТ грудинно-ключичного зчленування.

Діагностичний центр КТ і МРТ «Лайфскан» здійснює діагностику МРТ в Києві. Скринінг проводиться на якісному, сучасному обладнанні експертного класу Philips Achieva 1.5т, що видає знімки високої точності. Перед процедурою пацієнт проходить консультацію лікаря, а після отримує докладний результат з розшифровкою і рекомендаціями.

Показання до проведення діагностики

Лікар призначає проходження магнітно-резонансної томографії грудино-ключичного суглоба в наступних випадках:

 • постійні або періодичні болі в районі грудини або в спині без видимої причини;
 • біль в грудині при підйомі важких предметів, русі або в положенні лежачи (на животі);
 • наявність ущільнень в області суглоба;
 • обмежена рухливість в грудному відділі;
 • запальні процеси й діагностика розвитку дегенеративних захворювань – артрит, остеоартроз, остеомієліт;
 • діагностика кісти чи інших новоутворень;
 • обстеження після травми грудини;
 • дослідження під час або після відновного процесу (після перенесеної травми (перелому, вивиху суглоба);
 • перевірка аномалій розвитку або виявлення відхилень в розвиток грудної клітини;
 • деформація суглоба;
 • міжхребетні грижі;
 • діагностика після оперативного втручання.

Згідно зі свідченнями, фахівець призначає МРТ з контрастом або без.

Що дозволить встановити МРТ

Після вивчення отриманих томографічних знімків рентгенолог здійснює перевірку анатомічних структур грудного відділу.

Дослідження дозволить виявити причину болю в районі грудини, показавши наявність або відсутність травми грудного відділу хребта. Зображення дадуть повну картину того, наскільки правильно розвинений грудний відділ і чи є вроджені аномалії розвитку органів в даній зоні.

Діагностика виявляє наявність або відсутність пухлин, метастазів, кіст. Дослідження незамінне при діагностуванні захворювань спинного мозку та будь-яких запальних процесів.

Скринінг дозволяє оцінити ефективність методу лікування і ступінь відновлення після перенесеної травми або оперативного втручання.

МРТ з контрастом або без

Діагностика із застосуванням контрастного засобу дозволяє отримати більш точне, детальне зображення та підвищує ефективність результату. У деяких випадках важливо детально вивчити структуру тканин.

Речовина виводиться протягом 6 годин після процедури і не впливає на стан пацієнта. Єдиною рекомендацією є вживання більшої кількості чистої води для швидкого виведення складу.

Перед діагностикою лікар проводить консультацію і встановлює наявність або відсутність протипоказань для використання контрастної речовини.

Основними протипоказаннями для МРТ з контрастом є:

 • алергічна реакція на йод;
 • ниркова недостатність
 • індивідуальна непереносність компонентів препарату.

Залежно від показань і стану здоров’я пацієнта лікар-рентгенолог вирішить, яке обстеження необхідно: класична діагностика або з контрастом.

Переваги МРТ

МРТ ключиці дає можливість швидко виявити будь-яку патологію і оцінити стан кісткових і м’яких тканин. Саме дана діагностика допоможе своєчасно виявити різні травми зв’язок, пошкоджені хрящі або м’язи. Лікарю є дослідження необхідної зони в найдрібніших деталях, що дає можливість перевірити структуру і будову тканин, а також виявити будь-які новоутворення на ранньому етапі.

В процесі процедури і після неї пацієнт не відчуває ніяких неприємних відчуттів – метод дослідження атравматичний, не впливає на стан пацієнта і нешкідливий для організму.

Важливим є уточнення про те, що томографію можна проходити неодноразово за короткий проміжок часу – це дозволить оцінити динаміку одужання і внести необхідні корективи в лікування.

Чи шкідливо це

МРТ грудино-ключичного суглоба виконується на апараті, який працює із застосуванням магнітних полів і звичайних радіохвиль. Принцип дослідження безпечний, тому що в процесі відсутній вплив шкідливого рентгенівського випромінювання.

Процедура не вимагає спеціальної підготовки.

Ціни на послуги

Центр діагностики КТ і МРТ Lifescan проводить діагностику на магнітно-резонансному томографі. Уточнити ціну МРТ ключиці ви можете на сайті клініки в розділі «Ціни на МРТ» або звернувшись за телефоном, вказаним на сайті.

Наш центр надає кваліфіковану діагностичну та консультативну допомогу. Розшифровка результатів і консультація фахівця входять у вартість процедури.

Як записатися на МРТ в Києві

Діагностичний центр КТ і МРТ «Лайфскан» зручно розташований в центрі Києва. Адреса клініки: район Шевченківський, провулок Обсерваторний, 3-А.

При виборі клініки важливо враховувати якість обладнання і кваліфікацію медичного персоналу. Обстеження в центрі Lifescan виконується на сучасному обладнанні – прилади придатні для отримання повної картини хвороби на ранніх стадіях розвитку і для складної діагностики.

Для уточнення деталей і запису на консультацію та проходження МРТ звертайтеся за номером, вказаним на сайті клініки. Наші фахівці проводять діагностику всіх систем організму в короткий термін і надають повну розшифровку отриманих даних.

Lifescan
Контакти
 • ПН.-СБ. с 8-00 до 20-00
 • НД с 9-00 до 18-00