зробити МРТ суглобів у Києві

МРТ суглобів

Якщо потрібно вивчити стан і структуру суглобів, то необхідно вдатися до МРТ або магнітно-резонансної томографії. МРТ суглобів в Києві можна провести в медичному центрі Lifescan. Досвідчені фахівці візьмуться за проведення процедури, що дозволить візуалізувати стан суглобової капсули. Також в процесі дослідження вивчається стан менісків, зв’язок, хрящів і інших прилеглих тканин. Важливим фактором при виявленні хвороб є і наявність рідини в суглобовій сумці.

Показання до проведення МРТ суглобів

Найчастіше до лікаря звертаються при виникненні болів в суглобах. І проблема ця зачіпає переважно людей старшого покоління, а також спортсменів. Але зараз статистика змінилася, болі в суглобах стали поширені навіть серед молодих людей. І виною тому – сидячий спосіб життя. Багато хто проводить години за комп’ютером, буквально не розгинаючись. Це призвело до втрати здоров’я суглобів. Якщо вас мучить біль, неодмінно відвідайте Центр діагностики КТ і МРТ «Лайфскан».

Але це далеко не єдине показання до МРТ суглобів.

Процедуру бажано пройти, якщо:

  • були спортивні травми;
  • при хронічному артриті та остеоартриті;
  • для діагностики запалень;
  • при порушенні функцій суглобів;
  • при підозрі на розриви зв’язок і сухожиль, переломи кісток, вивихи.

МРТ суглобів дозволяє оперативно і з високою точністю визначити наявне захворювання, а також визначити локалізацію пошкодження. Це дає можливість швидко усунути проблему, знизивши всі ризики для пацієнта.

Періодично до даної медичної маніпуляції варто вдаватися громадянам, які страждають від бурситів, артритів, скутості і набряків, онкологічних захворювань з метастазами в суглобах, кістках і м’яких тканинах, при різного роду ураженнях сполучної тканини, хронічних суглобових болях і т. Д. Особливо рекомендується проходити МРТ суглобів спортсменам, регулярно отримуючі травми на тренуваннях і змаганнях.

Як проводиться МРТ суглобів

Процедура абсолютно безболісна, але дотриматись ряд заходів для забезпечення безпеки все-таки потрібно:

  • Зніміть всі металеві предмети, якщо ж є вшиті пластини, протези та стимулятори, від проведення магнітно-резонансної томографії краще відмовитися.
  • Для проведення дослідження пацієнта розташовують горизонтально на спині із зафіксованими грудьми, головою і руками. Нерухомість в цьому питанні є запорукою отримання чітких знімків.
  • Пацієнта поміщають в кільцевий блок апарату так, щоб досліджуваний суглоб розташовувався в межах кільця томографа.
  • Апарат починає обертання навколо цікавлячої лікаря зони.

Де пройти МРТ суглобів в Києві

У Києві МРТ суглобів за вигідною ціною проводить діагностичний центр «Лайфскан». Він розташовується в Шевченківському районі в провулку Обсерваторному, 3-А. Високий рівень обслуговування, відмінний сервіс, сучасне обладнання та кваліфіковані фахівці – ось що чекає вас в цій установі.

Lifescan