зробити КТ лімфовузлів у Києві

КТ лімфовузлів

Оцінка лімфатичних вузлів при комп’ютерній томографії займає важливу ланку діагностики, зазвичай оцінюються всі лімфатичні вузли, що входять до зони сканування. Комп’ютерна томографія передбачає детальне поглиблене сканування лімфовузлів групи, що цікавить. Метод незамінний для визначення поширеності всіх онкологічних процесів, особливо лімфом.

Центр діагностики КТ і МРТ «Лайфскан» пропонує вам пройти КТ лімфовузлів на сучасному високоточному обладнанні. Спіральні моделі томографів дають деталізовані зображення, показують стан, структуру прилеглих тканин. Плюс методику відрізняє високий рівень вантажопідйомності, мінімальні рентгенологічні навантаження. Висновок підготують досвідчені лікарі високої кваліфікаційної категорії. При необхідності збираємо консиліуми фахівців.

Показання до КТ лімфовузлів

Комп’ютерна томографія лімфовузлів – незамінний метод діагностики при пухлинах, що мають різну локалізацію. Він дозволяє підбирати оптимальну методику терапії раку – наприклад, проводячи попередні курси хімії або розширюючи обсяги хірургічного втручання. При метастатичних процесах лімфовузли стають неоднорідними, ростуть в розмірах. Дуже часто змінюються первинні контури органу, можуть з’являтися області звапніння.

КТ лімфовузлів показує:

  • Реакція лімфатичних вузлів при інфекційних процесах;
  • Новоутворення лімфоїдної тканини злоякісного характеру. КТ допомагає виявляти групи вузлів чи їх конгломерати. Тобто методика дає максимально точні відомості про поширеність процесу;
  • Залучення лімфатичних вузлів при пухлинах різної локалізації – КТ застосовують для стадування пухлини та визначення тактики лікування, а також для оцінки застосовуваного лікування;
  • По лімфатичних вузлах можна запідозрити рецидиви онкологічних захворювань;
  • Показує зміни лімфатичних вузлів при саркоїдозі;
    Запідозрити окремі інфекційні патології, такі як туберкульоз, СНІД.

КТ лімфатичних вузлів може проводитись в нативному вигляді або з застосуванням контрасту. Контрастування підвищує точність діагностики в рази. Спеціальну речовину на основі йоду вводять в вену, щоб домогтися максимальної візуалізації лімфатичних вузлів на тлі жирової клітковини, поліпшити видимість структур в разі близького розташування кровоносних судин. Контрастування показано при дослідженні метастатичних уражень лімфовузлів.

лімфатичні вузли кт

Підготовка і процес дослідження

До КТ без контрастування спеціальна підготовка не потрібна – достатньо прийти в центр діагностики до заздалегідь призначеного часу, поставити запитання фахівцеві і слідувати рекомендаціям лікаря. Якщо буде використовуватись контраст, спочатку слід здати аналізи на креатинін. Їх ви можете зробити в нашому центрі або будь-якій лабораторії на свій вибір.

Якщо контраст не використовується, лікар відразу починає діагностику. При необхідності застосування контрастної речовини спочатку створюється перша серія знімків, потім пацієнтові вводять барвник на основі йоду.

Процес дослідження продовжується і патологічні ділянки відображаються набагато яскравіше. Іноді після ін’єкції пацієнт відчуває запаморочення, що тепло розливається по всьому тілу та металевий смак у роті. Це варіант норми, що поступово ваш стан нормалізується.

Результат комп’ютерної томографії буде готовий протягом 24-48 годин. Показуйте знімки лікаря для призначення терапії або корекції поточного плану дій.

Ціни на діагностику лімфовузлів в «Лайфскан»

Центр Lifescan встановлює вигідну вартість КТ діагностики. Ви можете розраховувати на уважне ставлення, індивідуальний підхід. Актуальні умови вказані в розділі «Ціни на КТ».

Прийом проводиться за попереднім записом. Зателефонуйте нам, щоб вибрати зручний час для візиту в діагностичний центр. Знаходимося в Шевченківському районі Києва, за адресою пров. Обсерваторний, 3-А.

Lifescan