КТ шийного відділу хребта

КТ шейного отдела позвоночника в Киеве

КТ шийного відділу хребта призначають для діагностики захворювань, аномальних змін в даній зоні, визначення точних причин хворобливості і іншої неприємної симптоматики. Також комп’ютерна томографія використовується для вибору ефективного способу лікування і внесення коригувань в поточну схему терапії.

Центр діагностики КТ і МРТ «Лайфскан» пропонує вам пройти КТ шийного відділу хребта і отримати точні результати з докладним описом в звіті. В основі комп’ютерної томографії лежить рентгенівське випромінювання – воно впливає на проблемну ділянку під різними кутами. Це дозволяє отримувати детальний, точний звіт з чіткими візуалізаціями. Лікар центру обробить «сирі» відомості, зробить об’ємні і Мультипланарні реконструкції, поставить діагноз. На відміну від звичайного рентгена, метод КТ має максимальну інформативність, майже не чутливий до рухів пацієнта. Дослідження підходить в тому числі особам з імплантованими металевими, електронними пристроями.

Показання до КТ шийного відділу

КТ шийного відділу має високу ефективність в:

  • Диференціальної діагностики пухлин м’яких тканин, кісток, метастатичних уражень.
  • Оцінці посттравматичних змін. Можлива максимально точна деталізація ушкоджень хребців в результаті травм.
  • Оцінці динаміки процесу відновлення до і після операції в разі травм, захворювань хребта.
  • Визначенні причин болю в спині.
  • Оцінки стану кісток при діагнозі остеопороз.
  • Діагностиці анатомічних особливостей, вроджених аномалій в будові хребта.
  • Визначенні компресії вертебральних артерій, яка змінюється на тлі дегенеративно-дистрофічних змін.

Контрастування робиться на розсуд лікаря. Дослідження з контрастом трохи дорожче коштує, має високу точність, але і перелік протипоказань ширше.

Кому не підійде даний метод діагностики

Робити КТ шийного відділу потрібно за призначенням і направленням лікаря. В основі діагностики лежить рентгенівське випромінювання, тому є протипоказання і обмеження. Наприклад, вагітним і дітям КТ роблять тільки в екстренних ситуаціях. Жінкам під час лактації методика не рекомендована, але строгих обмежень немає. Якщо використовується контраст, добу не слід годувати дитину грудьми.

Особи з надмірною масою тіла (середнє обмеження – від 120 кг) не зможуть пройти КТ через технічні особливості апарату. Інші питання задавайте свому лікарю або фахівцю центру діагностики.

Чи потрібен контраст?

Все залежить від показань, стану здоров’я пацієнта. Найчастіше томографію роблять без контрастування, але при необхідності вона можлива. Контрастуванням називають введення спеціальної речовини на основі йоду в вену прямо перед діагностикою. Помітно підвищується якість візуалізації структур, оцінюється ступінь стенозу артерій.

До процедури потрібно здати ниркові проби і переконатися у відсутності вираженої алергії на йод. Важка форма цукрового діабету, ниркова недостатність – абсолютні протипоказання до КТ з контрастом.

Порядок підготовки до процедури

Складна попередня підготовка до КТ шийного відділу не потрібно. Час доби – будь-яке, дотримуватися дієти не потрібно. Якщо плануєте проходити дослідження з контрастом, попередньо здайте аналізи на креатинін, сечовин, алергопроби. Відмовтеся від прийому їжі за пару годин до дослідження.

Всі додаткові питання задавайте лікарю або фахівцю центру діагностики. Ви можете розраховувати на кваліфіковану, оперативну допомогу, чесні і прозорі умови.

Вартість послуги обстеження

На комп’ютерну томографію шийного відділу хребта ціна вказана в розділі «Ціни». Вартість дослідження з контрастуванням буде вище, ніж без нього. Плюс ви завжди можете отримати консультацію у адміністратора центру діагностики.

У нашому центрі діагностики встановлені кращі сучасні томографи, працюють кваліфіковані лікарі. Ви отримаєте результат зі звітом в день звернення. Знаходимося в Києві, за адресою пров. Обсерваторний, 3-А. Телефонуйте, щоб вибрати зручний час. Прийом ведеться тільки за попереднім записом.

 

Lifescan
Контакти
  • Пн-Пт: 08.00 - 20.00
  • Сб: 09.00 - 20.00
  • Нд: Вихідний