зробити КТ шийного відділу хребта у Києві

КТ шийного відділу хребта

КТ шийного відділу хребта призначають для діагностики аномалій розвитку, травматичних ушкоджень та протипоказань для проведення МРТ зазначеної зони.

Центр діагностики КТ та МРТ «Лайфскан» пропонує вам пройти КТ шийного відділу хребта та отримати точні результати з детальним описом у звіті. В основі комп’ютерної томографії лежить рентгенівське випромінювання – воно впливає на проблемну ділянку під різними кутами. Це дозволяє отримувати детальний, точний звіт із чіткими візуалізаціями.

Лікар центру опрацює «сирі» відомості, зробить об’ємні та мультипланарні реконструкції, поставить діагноз. На відміну від звичайного рентгена метод КТ має максимальну інформативність. Дослідження підходить зокрема особам з імплантованими металевими, електронними пристроями.

Показання до КТ шийного відділу

КТ шийного відділу має високу ефективність:

  • при травмах,
  • для діагностики метастатичних уражень,
  • оцінки посттравматичних змін,
  • оцінки динаміки процесу відновлення до та після операції у разі травм, захворювань хребта,
  • оцінки стану кісток при діагнозі остеопороз,
  • діагностиці анатомічних особливостей, уроджених аномалій у будові хребта,
  • визначення компресії вертебральних артерій, яка змінюється на тлі дегенеративно-дистрофічних змін.

Контрастування робиться на розсуд лікаря. Дослідження з контрастом дорожче.

Кому не підійде цей метод діагностики

Робити КТ шийного відділу потрібно за призначенням та направленням лікаря. В основі діагностики лежить рентгенівське випромінювання, тому є протипоказання та обмеження. Наприклад, вагітним та дітям КТ роблять лише в екстрених ситуаціях.

Також комп’ютерна томографія шийного відділу хребта не дозволяє точно оцінити зміни міжхребцевих дисків, наявність протрузій та компресії спинномозкових нервів. Якщо у Вас залишилися питання, запитуйте свого лікаря або спеціаліста центру діагностики.

кт шийного відділу ціна

Чи потрібний контраст

Все залежить від свідчень, стану здоров’я пацієнта. Найчастіше томографію роблять без контрастування, але за потреби вона можлива. Контрастуванням називають введення спеціальної речовини на основі йоду у вену прямо перед діагностикою. Помітно підвищується якість візуалізації структур, оцінюється ступінь стенозу артерій.

До процедури слід здати аналіз крові на креатинін. Ниркова недостатність є протипоказанням до КТ з контрастом.

Порядок підготовки до процедури

Складна попередня підготовка до КТ шийного відділу не потрібна. Час доби – будь-яке, дотримуватися дієти не потрібно. Якщо плануєте проводити дослідження з контрастом, попередньо здайте аналізи на креатинін. Відмовтеся від їжі за пару годин до дослідження.

Всі додаткові питання ставте лікарю або фахівцям центру діагностики. Ви можете розраховувати на кваліфіковану, оперативну допомогу, чесні та прозорі умови.

Вартість послуги обстеження

На комп’ютерну томографію шийного відділу хребта ціна зазначена в розділі «Ціни». Вартість дослідження з контрастуванням буде вищою, ніж без нього. Плюс, ви завжди можете отримати консультацію в адміністратора центру діагностики.

У нашому центрі діагностики встановлені найкращі сучасні томографи, працюють кваліфіковані лікарі. Знаходимося у Києві, за адресою пров. Обсерваторний, 3-А. Телефонуйте, щоб вибрати зручний час. Прийом ведеться лише за попереднім записом.

Lifescan