КТ легенів (низькодозове)

Низькодозова комп’ютерна томографія: Важливість такого методу обстеження легень

Нажаль, такий діагноз, як рак легень, вже став нашою буденністю. Саме цей вид злоякісних пухлин визнаний ледь не самою агресивною формою раку. За всесвітньою статистикою від цього захворювання щороку помирає майже півтора мільйони людей. Виною всьому є несвоєчасна діагностика, тоді як раннє виявлення онкозахворювання з використанням такого сучасного і безпечного методу обстеження, як низькодозова спіральна комп’ютерна томографія (КТ), є запорукою успішного лікування!

Рекомендуємо Вам звернутись в наш Центр діагностики в Києві LifeScan (Лайфскан), щоб зробити ефективний онкоскринінг. Ми використовуємо інноваційні протоколи сканування, що знижують дозу опромінення при проходженні обстеження на спіральній КТ, і дозволяють легко переносити процедуру.

Низькодозова комп’ютерна томографія легень: Показання

Чи знаєте Ви, що ні рентгенографія, ні флюорографія не можуть виявити таке захворювання, як рак легень. Для цього використовують більш сучасний метод – низькодозову КТ легень. Численні обстеження показують, що цей вид діагностики виявляє рак легені на 1 стадії у 2% пацієнтів. Важливе також те, що злоякісні пухлини, що тільки зароджуються, рентгенографія і флюорографія виявити не здатні.

Тому, наполегливо рекомендуємо звернутися до нас , перш за все, людям, що палять більш ніж 20 років. Це, в основному, люди старші 55 років. Ми точно виявляємо рак (злоякісну пухлину) легень на ранніх стадіях. А це означає, що Ви зможете вчасно звернутися за допомогою І ми навіть порекомендуємо куди. Звертайтесь до нас, якщо у Вас проблеми з диханням.

Кому ще варто пройти скринінг?

Дуже рекомендуємо пройти у нас обстеження, якщо Ви маєте наступні фактори ризику:

  • активне паління;
  • паління в минулому;
  • пасивне паління;
  • спадкова схильність;
  • діагноз хронічного бронхіту;
  • робота з такими небезпечними речовинами як: радон, бензин, азбест, або тривале знаходження у вугільних шахтах.

Рекомендовано пройти обстеження низькодозової КТ при запаленні легень, також тим людям, у кого виявлено пневмонію, або ж при наявності  в легенях чужорідного тіла.

Дані США

Скринінг допомагає виявити рак легень у курців. Про це повідомляють результати обстеження американців. Вони щорічно проводили обстеження у людей, що палять понад  десять років і викурюють більше однієї пачки сигарет в день. Всі учасники щорічно проходили обстеження на рентгенографії і методом низькодозової спіральної комп’ютерної томографії. Використання КТ, завдячуючи ефективності методу, знизило в учасників смертність від раку легень на 20%.

Національна асоціація спеціалістів медицини органів дихання впевнено заявила, що скринінг здатен допомогти багатьом. Давайте ж допоможемо собі самі!

Звертайтесь для проходження низькодозової КТ легень в Центр діагностики у Києві Lifescan (Лайфскан). У нас сучасне обладнання, інноваційні протоколи, досвідчені рентгенологи і уважне ставлення до кожного пацієнта.

Автор статті: Сотнікова С.В.

Lifescan
Контакти
  • Пн-Пт: 08.00 - 20.00
  • Сб: 09.00 - 20.00
  • Нд: 10.00 - 18.00