зробити КТ нирок та сечовивідних шляхів у Києві

КТ нирок і сечовивідних шляхів

Патології нефрологічного і урологічного характеру допомагає виявити КТ нирок і сечовивідних шляхів – діагностичне обстеження, засноване на методі рентгенівського сканування. Отримані в ході процедури детальні знімки органів і тканин дозволяють лікарю точно ідентифікувати захворювання і приступити до негайного лікування. Пройти в Києві комп’ютерну томографію можна в центрі діагностики КТ і МРТ «Лайфскан», розташованому в провулку Обсерваторна, 3-А.

Показання до обстеження

Проведення КТ сечовивідних шляхів призначається лікарем на підставі скарг пацієнта і результатів інших досліджень – УЗД, аналізів сечі і крові. Підозри на патологічні процеси, що протікають в даних ділянках, можуть бути пов’язані з утворенням кіст, конкрементів і ракових пухлин, можливістю інфекційного або запального захворювання.

До свідчень для комп’ютерної томографії відносять:

  • порушення сечовипускання – затримка сечі, надмірні позиви, нетримання, присутність в рідині кров’яних виділень;
  • больові відчуття внизу спини або в області паху;
  • поєднання болю з підвищенням температури;
  • скачки тиску.

Обстеження надає інформацію про розташування та особливості патології, відображає пошарову структуру органів і тканин. Аналізуючи знімки, фахівець отримує ясну клінічну картину – бачить вроджені або розвинуті аномалії, визначає масштаби враження і джерело виникнення недуги.

кт нирок та сечовивідних

Підготовка і процес обстеження

Перед проведенням КТ нирок і сечовивідних шляхів фахівці центру «Лайфскан» рекомендують утриматися від приймання їжі протягом 12 годин, провести чистку кишківника і подбати про наповненість сечового міхура. На процедуру слід взяти наявні медичні документи – лікарське направлення із зазначенням можливого діагнозу, результати пройдених аналізів, медкарти.

Для поліпшення чіткості знімків перед скануванням може вводитись контрастна речовина. Присутність у людини алергії на його склад є строгим протипоказанням до застосування препарату.

Результатами томографії виступають знімки з докладним описом виявлених порушень.

В ході діагностики можуть бути виявлені:

  • камені,
  • кісти та пухлини,
  • пошкодження тканин,
  • чужорідні тіла,
  • абсцеси та запалення,
  • аномальні розміри органів.

Будь-який тривожний симптом, який вказує на дисфункцію сечостатевої системи, служить сигналом до негайного звернення в клініку. Чим швидше лікар виявить джерело нездужання, тим вищі шанси у пацієнта на якнайшвидше усунення патології. Не потрібно сподіватися на те, що болі й неприємні відчуття пройдуть самостійно – телефонуйте в Lifescan, уточнюйте ціни та записуйтеся на томографію!

Lifescan