зробити КТ гомілковостопного суглоба в Києві

КТ гомілковостопного суглоба

Комп’ютерна томографія – один з найточніших та найсучасніших діагностичних методів з відомих на даний момент. КТ гомілкостопа роблять після травм цієї частини, для постановки діагнозу, призначення лікування, контролю його ефективності. При травмуванні суглобових частин можуть бути внутрішні небезпечні пошкодження, які потребують грамотної терапії. Комп’ютерна томографія може доповнити інші методи дослідження.

Центр діагностики КТ і МРТ Лайфскан пропонує вам лояльні умови обслуговування, гарантує індивідуальний підхід. Після процедури лікар-діагност підготує докладний висновок – забрати його можна буде у будь-який зручний для вас час.

Особливості процедури

КТ гомілковостопного суглоба – найточніший з усіх методів дослідження кісток стопи. Він безпечний, ефективний, швидкий, інформативний, підходить практично всім. Комп’ютерна томографія дозволяє ставити точні діагнози – багато в чому завдяки створенню чітких знімків з візуалізацією структур кістки гомілкостопа, м’яких прилеглих тканин. За рахунок обробки з застосуванням станції високої потужності формується модель стопи і суглоба в 3Д форматі.

Принцип КТ аналогічний принципу рентгена. Через проблемну зону (досліджувана) проходять промені. Після виконується точна колімація. Мова про обмеження випромінюваного пучка і мінімальних показників розсіювання в ході процедури. Такі умови гарантують індивідуальні променеві навантаження на організм пацієнта. Зазвичай його роблять для постановки діагнозу і призначення лікування, контролю за ефективністю терапії, моніторингу динамічних змін, оцінки ефективності хірургічних втручань.

комп'ютерна томографія гомілковостопного суглоба

Коли роблять КТ гомілкостопа

Головним показанням для КТ для гомілковостопного суглоба будуть травми даній області. В результаті травм часто з’являються внутрішні пошкодження. Звичайний рентген нічого не показує, а людина скаржиться на болі і інші негативні симптоми. З КТ ви отримаєте точну картинку, необхідну для постановки діагнозу. Об’ємна модель дозволяє точно визначати локацію, ступінь руйнування кісткових тканин, суглобів. Методика КТ оптимальна для оцінки ступеня руйнування, ушкоджень кісток, відмінно візуалізує кісткові щільні структури.

Також комп’ютерна томографія гомілковостопного суглоба показана при:

  • деструктивних патологічних змінах будь-якого характеру;
  • новоутвореннях, метастазах;
  • туберкульозі кісток;
  • артрозах, артритах;
  • остеохондропатії.

Бажано пройти діагностику перед операцією. Її результати покажуть, варто здійснювати оперативне втручання чи ні, допоможуть зробити чіткі прогнози.

КТ не має протипоказання для клієнтів з імплантами, серцевими стимуляторами, металевими протезами. Обережність слід дотримувати при обстеженні дітей молодше 16 років, вагітних жінок, але ці протипоказання відносні.

Ціни на КТ гомілковостопного суглоба в Києві

Вартість КТ гомілковостопного суглоба дивіться в розділі «Ціни на КТ» сайту діагностичного центру Лайфскан. Ми не приховуємо умови проведення процедури. Територіально перебуваємо в Шевченківському районі Києва (провулок Обсерваторний). Попередній запис обов’язковий.

Lifescan