зробити МРТ головного мозку з ангіографією у Києві

МРТ головного мозку з ангіографією

Ангіографія або МРТ судин голови – найбільш надійний, інформативний діагностичний метод. Він використовується для визначення патологій судинного русла, не вимагає виконання функції артерії. Центр діагностики КТ і МРТ Лайфскан пропонує вам вигідні та зручні умови проведення процедури. Кожен пацієнт може розраховувати на уважне ставлення, індивідуальний підхід. Запропонуємо вам вибрати зручний час, пройти процедуру з контрастом і без. Ціни прозорі, тому ніяких неприємних сюрпризів і доплат.

Суть процедури

МРТ судин голови направлено на отримання детального зображення судин мозку із застосуванням спеціального апарату – томографа магнітно-резонансного типу. В ході дослідження застосовуються томографи, напруженість магнітних полів яких не перевищує 0.5 Тесла. Перевага методу перед іншими полягає в можливості точної оцінки функціонального, структурного стану судин. Лікар підготує висновок, який в майбутньому можна використовувати для постановки діагнозу, призначення терапевтичного курсу. МРТ, на відміну від інших доступних сьогодні методик, підходить для постановки діагнозів на самих ранніх стадіях захворювання. Це дає лікарю і пацієнту запас часу.

МРТ артерій і вен голови дає вичерпну інформацію про фізіологічному, анатомічну будову кровоносної системи. Все це дозволяє давати достовірну оцінку біологічних, фізико-хімічних процесів, що протікають в тканинах мозку. У центрі Lifescan працюють грамотні фахівці, вони застосовують високоточне, передове обладнання. Все це дозволяє ставити правильний діагноз.

мрт головного мозку в ангіорежимі в Києві

Коли потрібно проводити дослідження

МРТ або ангіографія голови показані при таких симптомах:

  • шум у вухах, запаморочення;
  • постійні головні болі, мігрені;
  • ВСД неясної етіології;
  • недавно перенесений інсульт;
  • ішемія судин мозку;
  • вертебробазилярна недостатність.

Лікар може визначити й інші свідчення для проведення дослідження. Приходьте на процедуру з направленням від фахівця або без нього, якщо вирішите робити дослідження за власною ініціативою.

МРТ судин мозку дасть чіткі, деталізовані зрізи, дозволить отримати 3D картинку для оцінки якості кровопостачання в розглянутій зоні. Є можливість виділити окремі судини в рамках даної проекції мозку.

мрт з ангіографією у Києві

Важлива інформація для пацієнта

Хоча МРТ з ангіографією можна робити за власною ініціативою, без направлення лікаря, ми настійно рекомендуємо записатися на попередню консультацію до фахівця. Річ у тому, що діагностична методика може здійснюватися в різних режимах, програмах. Необхідний план обстеження лікар вкаже в амбулаторній карті або виписки з стаціонару, напрямку. Якщо рекомендацій немає, діагност може не приділити достатньої уваги «гострій» зоні. У ваших же інтересах правильно підготуватися до процедури, отримати гарантію максимальної інформативності готових результатів.

МРТ артерій голови – найкращий засіб для постановки діагнозу, вибору ефективної програми лікування, її коригування в майбутньому в разі необхідності. Діагностику проводять під час терапії, щоб оцінити грамотність її призначення, ефективність, ймовірно, внести певні корективи. МРТ судин мозкових структур показує всі типи патологічних змін, в тому числі на ранніх стадіях. Це створює необхідні для проведення грамотної, своєчасної терапії умови.

мрт головного мозку з ангіографією у Києві

Чи потрібен контраст?

МРТ вен головного мозку в більшості випадків проводиться без контрасту. Але в деяких випадках показано застосування препаратів з гадолінієм або іншими парамагнетиками. Застосування контрасту дозволить лікарю розглянути судини і тканини біля нього. Із застосуванням МРТ методики можна дізнатися розташування, розміри аневризм, гематом, тромбів, якщо вони є.

Ціни на МРТ артерій та вен голови

Центр Лайфскан робить все можливе, щоб вартість послуг була доступною для широкого кола пацієнтів. Подивитися вартість МРТ вен голови з контрастом і без можете в розділі «Ціни на МРТ». Інший варіант – зателефонуйте в центр для запису і уточнення питань, що цікавлять. Ціна діагностики називається завчасно, в ході співпраці не змінюється. Приймаємо за попереднім записом.

Lifescan
Контакти
  • ПН.-СБ. с 8-00 до 20-00
  • НД с 9-00 до 18-00