зробити МРТ грудного відділу хребта у Києві

МРТ грудного відділу хребта

Дослідити грудний відділ хребта дозволяє МРТ – процедура, визнана найбільш інформативною і високоточною. Патології тканин, м’язів і систем органів, розташованих в даній області тіла, відомі своїми серйозними наслідками. Отримані знімки з докладним описом особливостей процесів, що протікають допомагають лікарям своєчасно попередити їх подальший розвиток і вибрати результативний спосіб лікування. Пройти сучасну діагностичну процедуру в Києві можна, звернувшись в центр діагностики КТ і МРТ Лайфскан. Запис на обстеження доступна по телефону і на сайті установи, також можна звернутися безпосередньо до співробітників за адресою провулок Обсерваторний, 3-А.

Особливості МРТ грудного відділу

Найважливішою перевагою МРТ верхнього відділу хребта є проведення всебічного дослідження – за допомогою обладнання здійснюється діагностика не тільки грудної клітини, але і спинного мозку. Введення контрастної речовини для цього не потрібно.

Переваги методу:

  • відсутність опромінення – це дозволяє проводити повторні обстеження при необхідності контролю змін;
  • ширина дослідження – томографія передає інформацію про судини тканини, м’язи, кістки та інші структурні ділянки;
  • можливість побудови і збільшення тривимірної моделі розглянутої області з наданням якісних знімків.

Безпека обладнання дозволяє проводити обстеження у дітей. Головним критерієм при роботі з дитиною є його здатність зберігати нерухомість під час сканування – в іншому випадку, якість підсумкових знімків буде знижено.

Метод магнітно-резонансної томографії по праву вважається найбільш прогресивним в медицині. Результати дослідження необхідні для лікарів багатьох спеціалізацій – вони дозволяють грамотно оцінити стан внутрішніх систем, виявити осередок захворювання і скласти найбільш ефективний план лікування.

мрт грудний відділ хребта у Києві

Показання до МРТ

Область грудного відділу тіла людини схильна до розвитку різних патологій, які складно виявити іншими методами. На МРТ грудної клітини ціна відрізняється доступністю, що надає можливість кожному жителю столиці пройти сучасне обстеження і виявити причини поганого самопочуття. Лікарі рекомендують томографію в багатьох випадках, починаючи з підозр на певну недугу і закінчуючи процесом підготовки до операції на хребті.

Показаннями до томографії служать:

  • підозра на виникнення гриж або протрузій;
  • симптоми остеохондрозу;
  • перенесені переломи або травми даної ділянки;
  • розсіяний склероз в анамнезі.

Широко застосовується томографія в лікуванні онкологічних захворювань – отримані апаратні знімки передають точне розташування, розміри і особливості структури новоутворень і метастаз. Результатами обстеження керуються хірурги при плануванні операції, а також лікарі при призначенні агресивної хіміотерапії.

Проведення процедури

Співробітники центру Лайфскан рекомендують принести на обстеження наявні медичні документи – напрямок, виписку або карту з записами лікаря. Це допоможе швидко звузити зону аналізу і зосередитися на патологічній області.

Перед поміщенням на рухомий стіл обладнання слід позбутися прикрас та інших металевих елементів – їх присутність є протипоказанням для процедури. При необхідності максимально збільшити чіткість апаратних зображень пацієнтові вводять контраст з попереднім тестом на чутливість людини до його компонентів. Всі етапи підготовки та проведення досліджень повністю безболісні і безпечні.

Перед запуском обладнання людини укладають на стіл і фіксують спеціальними ременями – це додатково допомагає зберегти нерухомість досліджуваної ділянки. Далі мобільна поверхня столу переміщається всередину апарату, де працює сканер передає пошарові зображення з різних ракурсів на комп’ютер. Спеціаліст знаходиться в суміжному кабінеті, спостерігаючи за пацієнтом через скло і контролюючи хід процедури на моніторі. Спілкуватися з ним дозволяє спеціальний пристрій, що забезпечує зворотний зв’язок.

Дізнатися, яка на МРТ грудного відділу хребта ціна, як проводиться обстеження і коли видаються результати, можна за телефонами центру. Також ціни і інформація з діагностики представлені на сайті установи. Не втрачайте часу – контролюйте своє здоров’я разом з Lifescan!

Lifescan
Контакти
  • ПН.-СБ. с 8-00 до 20-00
  • НД с 9-00 до 18-00