зробити КТ ангіографія у Києві

КТ ангіографія

Провести комплексний аналіз стану вен і артерій дозволяє ангіографія, що виконується на комп’ютерному томографі. За допомогою методу можна виявити патології в різних ділянках тіла і вивчити особливості уражень перед проведенням операції. Процедура доступна відвідувачам нашого центру в Києві за адресою провулок Обсерваторний, 3-А.

Що дозволяє виявити ангіографія? Показання до процедури

Широко застосовуєма комп’ютерна томографія ангіографія дозволяє здійснювати сканування таких структур як аорта, судини головного мозку та шиї, легеневі артерії, коронарні артерії, артерії верхніх та нижніх кінцівок. Підозрілими симптомами до патологій даних органів і систем є часті запаморочення, непритомність, головний біль, біль у грудній клітці, задишка, кашель, оніміння і біль у руках або ногах, особливо при ходьбі.

До показань для КТ судин відносяться:

  • підозра на атеросклероз і тромбоз;
  • симптоми аневризми;
  • можливість патологічних сполук артерій і вен, що несуть загрозу крововиливу (Артеріо-венозні мальформації);
  • виключення об’ємних утворень (онкоскрінінг).

Діагностика черевного відділу аорти за допомогою комп’ютерної томографії дозволяє детально розглянути анатомічну будову судини. З огляду на її розташування і функцію кровопостачання кишківника, нирок і печінки, очевидна важливість нормальної роботи черевної аорти. Порушення її функціонування безпосередньо впливає на стан зазначених органів.

Процедура незамінна перед проведенням хірургічного втручання – чіткі знімки передають всі характеристики судин, їх кількість та варіанти їх відходження. Дана інформація необхідна хірургам для ефективного виконання операційних дій.

Проводиться аналіз і при порушеннях функціонування нирок. Призначити ангіографію можуть лікарі при артеріальній гіпертензії, особливо у молодих пацієнтів, підозрі на кістозні утворення, гематурію, туберкульоз, і навіть під час планування оперативних втручань.

Обов’язковою вважають процедуру при призначенні лікування пухлин. Ангіографія дозволяє вивчити характер і локалізацію новоутворення. На основі отриманих аналізів і знімків особистий лікар визначає ризик емболізації, можливість та обсяг операції та підбирає оптимальний спосіб подальшого лікування.

До переваг діагностичного методу у нас у центрі відноситься індивідуальна доза опромінення, що дозволяє використовувати обладнання для вивчення різних внутрішніх органів. Доступна ціна надає можливість всім жителям столиці та прилеглих населених пунктів скористатися сучасним, безпечним і результативним методом діагностики.

Підготовка до ангіографії

Вирушаючи на комп’ютерну ангіографію, рекомендується взяти з собою медичні документи – направлення лікаря, амбулаторну карту або виписку, знімки та диски попередніх обстежень. Фахівці радять мати в наявності результати проведених аналізів крові на показники креатиніну.

Підготовка до обстеження не потрібна, перед дослідженням слід повідомити лікарю про наявні алергічні реакції і про лікарські засоби, які ви приймаєте.

Проведення КТ з ангіографією не допускається при зниженні швидкості клубочкової фільтрації нижче 30 мл/хв/1,73 м2.

Протипоказана процедура вагітним жінкам, пацієнтам з непереносимістю йоду потрібна попередня підготовка – вона рекомендується лікарем анестезіологом нашого центру.

КТ ангіографія в Києві

Проведення обстеження

Пацієнт лягає на стіл КТ-сканера, сканування відбувається під час руху стола крізь рамку апарату, під час процедури пацієнту вводиться внутрішньовенно індивідуальна кількість контрастної речовини за допомогою інжектора. За процедурою слідкує рентгенлаборант та лікар анестезіолог. З огляду на можливу побічну реакцію на контрастну речовину під час процедури лікарі цікавляться станом людини. Обстеження відбувається швидко, достатньо кількох секунд для отримання даних.

Принцип роботи апарату полягає в обертанні спеціальної рентгенівської трубки. Її дія спрямована на просвічування досліджуваної області тіла рентгенівськими променями. З даних шляхом комп’ютерних обчислень створюється тривимірна модель досліджуваної ділянки, що забезпечує можливість отримати ясну картину анатомічних особливостей і виявити патології.

Зробити КТ ангіографію можна в нашому центрі!

Процедура КТ ангіографії в Києві доступна до проходження в нашому центрі. Дізнатися ціни, записатися на консультацію та обстеження можна як на сайті установи, так і у фахівця по телефону. Пам’ятайте, що від своєчасно поставленого правильного діагнозу безпосередньо залежить якість і ефективність призначеного лікування. Чим швидше буде виявлена ​​справжня проблема нездужання, тим більше шансів повністю від неї позбутися.

Вас турбують питання по здоров’ю? Особистий лікар запідозрив недобре? Вас переслідують хворобливі симптоми? Тоді не чекайте – дзвоніть і записуйтеся на діагностику!

Lifescan