зробити КТ стравоходу та шлунка в Києві

КТ стравоходу і шлунка

Комп’ютерна томографія шлунка дозволяє діагностувати патологічні процеси, пухлини, виявляти аномалії в розвитку. Її роблять за показаннями як самостійний спосіб діагностики або в складі комплексного дослідження.

Процедура високоточна, ефективна. Це різновид рентген-дослідження стравоходу. КТ застосовують для діагностики пухлин, аномалій та інших патологій. Використовується спеціальний апарат – томограф. Він дає серії пошарових зображень, що мають товщину зрізу в діапазоні 0.5-5 мм. Саме внаслідок точності та максимального охоплення пухлини, метастази будуть виявлені, незалежно від стадії появи та поточних розмірів.

Центр діагностики КТ і МРТ «Лайфскан» пропонує вам пройти дослідження стравоходу на сучасному високоточному обладнанні з видачею результатів в день звернення.

Плюси процедури:

 • неінвазивність;
 • висока швидкість дослідження;
 • деталізовані, точні знімки;
 • відсутність необхідності в складній підготовці;
 • мінімальні променеві навантаження;
 • придатність при наявності штифтів, металевих імплантів.

Бажано наявність напрямку від особистого лікаря, але при необхідності проводимо КТ-дослідження і без нього. Якщо раніше ви вже робили томографію шлунка, візьміть на діагностику збережені результати. Це дозволить пройти нове дослідження з максимальною точністю.

комп'ютерна томографія шлунка та кишечника

Як проходить процедура

КТ шлунка і кишківника не вимагає складної підготовки. Сама процедура безболісна, займає небагато часу. Пацієнт лягає на стіл апарату на живіт, бік або спину. Лікар може змінювати положення тіла людини, щоб максимально точно розглянути структури та поставити правильний діагноз. Але потрібно розуміти – кожна нова фаза сканування кратно збільшує навантаження, тому часто обмежуються 2-3 фазами.

Основні показання для КТ стравоходу і шлунка:

 • відрижка з кислим присмаком;
 • постійна печія;
 • часті блювання і нудота;
 • болю в епігаструмі;
 • висип на шкірі;
 • різка втрата ваги;
 • проноси, запори з больовим синдромом;
 • болю в області прямої кишки, особливо при наявності Мелен, домішок крові в калі.

КТ шлунка роблять при неможливості виконати ендоскопічне дослідження.

Коли потрібно контрастування

КТ шлунка з контрастом ми робимо при наявності відповідних показань. Це дослідження більш складне, точне, дороге, але у нього чимало протипоказань. Для діагностики виразкових поразок, ерозій спеціальну речовину на основі йоду використовувати немає сенсу. Зате контрастування показує новоутворення на початкових стадіях їх появи. Підвищується точність дослідження, візуалізуються структури судин досліджуваної зони.

При виконанні КТ з контрастуванням пацієнту внутрішньовенно вводиться препарат з йодом. Активна речовина потрапляє в кровотік і накопичується в ньому, затінює уражені ділянки, об’єктивує діагностику метастазів, пухлин.

комп'ютерна томографія шлунка ціна

Вимоги до підготовки

Щоб дослідження стравоходу було максимально точним, його проводять натщесерце. Якщо будете пити, то це повинна бути вода без газу. За 2 доби до візиту в центр відмовтеся від вживання продуктів, які викликають посилене газоутворення. При необхідності очистить кишківник за допомогою клізми або проносного препарату.

До застосування контрасту потрібно переконатися у відсутності строгих протипоказань. Обов’язково здайте аналіз на вміст креатиніну в крові.

Ціни на процедуру

Подивитися ціну комп’ютерного дослідження шлунка і кишківнику в центрі Lifescan ви можете в розділі «Ціни на КТ». Також консультації з будь-яких питань надає адміністратор нашої клініки.

Ми ведемо приймання строго за попереднім записом. Зателефонуйте в центр, щоб вибрати зручний час. Знаходимося в Києві в Шевченківському районі.

Lifescan