зробити КТ м'яких тканин кінцівок у Києві

КТ м’яких тканин кінцівок

Комп’ютерна томографія є високоточним методом діагностики за допомогою рентгена. З його допомогою можна легко встановити наявність як гострих, так і хронічних патологій вен або артерій, проблем з кровотоком, запальних процесів або ж ушкоджень кінцівок.

Для чого потрібна процедура

Досить часто КТ кінцівок в Центрі діагностики «Лайфскан» застосовується для того, щоб дізнатися деталі захворювань. Процедура допомагає встановити наявність вивихів, складних переломів суглобів, провести контроль проведеного лікування. Готове зображення, отримане фахівцем, дозволяє розглянути абсолютно всі зрізи і проєкція кісткових структур, наявність дефектів або незначних пошкоджень.

кт мягких тканей конечностей

Підготовка і проведення КТ кінцівок

Для того, щоб отримати чітке і максимально інформативне зображення, попередньо пацієнтові в вену вводять спеціальну контрастну речовину. В його основі знаходиться йод. Далі виконується кілька послідовних серій знімків протягом всієї процедури. Комп’ютерні програми дозволяють з їх допомогою скласти та отримати цілісну картинку. Центр діагностики КТ і МРТ «Лайфскан» таким чином підтверджує або спростовує поставлений раніше діагноз.

Комп’ютерна томографія м’яких тканин кінцівок дозволяє отримати детальну інформацію щодо того, в якому стані знаходяться лімфатичні вузли та кровоносні судини. Для проведення цієї сучасної процедури заведено використовувати тільки кращі інноваційні сканери.

Спеціальної підготовки до комп’ютерної томографії виконувати не потрібно. Бажано, щоб пацієнт не вживав їжу мінімум за 2 години до процедури, оскільки організм може відреагувати на препарат, що містить йод, нудотою. Такий метод діагностики в Центрі діагностики Lifescan, який знаходиться в центрі Києва, забирає зовсім небагато часу і при цьому дозволяє отримати вичерпну інформацію щодо стану кінцівок.

Lifescan
Контакти
  • ПН.-СБ. с 8-00 до 20-00
  • НД с 9-00 до 18-00