КТ м’яких тканин кінцівок

КТ мягких тканей конечностей в Киеве

Комп’ютерна томографія є високоточним методом діагностики за допомогою рентгена. З його допомогою можна легко встановити наявність як гострих, так і хронічних патологій вен або артерій, проблем з кровотоком, запальних процесів або ж ушкоджень кінцівок.

Для чого потрібна процедура

Досить часто КТ кінцівок в Центрі діагностики «Лайфскан» застосовується для того, щоб дізнатися деталі захворювань. Процедура допомагає встановити наявність вивихів, складних переломів суглобів, розтягнення зв’язок або ж їх розрив. Готове зображення, отримане фахівцем, дозволяє розглянути абсолютно всі зрізи і повороти кісткової тканини, наявність дефектів або незначних пошкоджень.

Підготовка і проведення КТ кінцівок

Для того щоб отримати чітке і максимально інформативне зображення, попередньо пацієнтові в вену вводять спеціальну контрастну речовину. В його основі знаходиться йод. Далі виконується кілька послідовних знімків протягом всієї процедури. Комп’ютерні програми дозволяють з їх допомогою скласти і отримати цілісну картинку. Центр діагностики КТ і МРТ «Лайфскан» таким чином підтверджує або спростовує поставлений раніше діагноз.

Комп’ютерна томографія м’яких тканин кінцівок дозволяє отримати детальну інформацію щодо того, в якому стані знаходяться лімфатичні і кровоносні судини. Для проведення цієї сучасної процедури прийнято використовувати тільки кращі інноваційні сканери.

Спеціальної підготовки до комп’ютерної томографії виконувати не потрібно. Бажано, щоб пацієнт не вживав їжу мінімум за 6 годин до проведення процедури, адже ніхто не може дати гарантії, що організм нормально відреагує на препарат, що містить величезну кількість йоду. Такий метод діагностики в Центрі діагностики Lifescan, який знаходиться в центрі Києва, забирає зовсім небагато часу і при цьому дозволяє отримати вичерпну інформацію щодо стану кінцівок.

Lifescan
Контакти
  • ПН.-СБ. с 8-00 до 20-00
  • НД с 9-00 до 18-00