зробити мрт під наркозом київ
Ціна: 2500 грн

МРТ під наркозом

До найбільш сучасних діагностичним видам досліджень, що дозволяє всебічно вивчити стан внутрішніх органів пацієнта, відноситься метод магнітно-резонансної томографії. Процедура проходження обстеження в апараті відрізняється повною безпекою і високою точністю результатів.

Пройти в Києві апаратне дослідження можна, звернувшись в центр діагностики КТ і МРТ «Лайфскан». Запис на процедуру доступний на сайті установи, звернутися до співробітників можна також, відвідавши центр за адресою м. Київ, просп. Лобановського, 17.

МРТ під наркозом. Причини занурення в медикаментозний сон

Серед вимог, що пред’являються до поведінки людини в зоні дії обладнання – збереження повної знерухомленості тіла. Це є неодмінною умовою для отримання високоточних знімків. Зберегти статичне положення може бути складно певним категоріям пацієнтів – дітям, особам з психічними захворюваннями та клаустрофобію.

З огляду на необхідність проведення сканування протягом досить тривалого проміжку часу, співробітники кабінету діагностики можуть запропонувати МРТ під наркозом – процедуру з попереднім зануренням досліджуваного в медикаментозний сон. Метод відрізняється перевагами і недоліками, може проводитися декількома способами і володіє певними правилами підготовки пацієнта.

У яких випадках необхідний наркоз?

Перебуваючи всередині скануючого обладнання томографа, людина може відчувати певні відчуття дискомфорту, пов’язані з перебуванням всередині замкнутого простору. Тривогу здатні підвищувати звукові шуми, які супроводжують процедуру обстеження. Зберігати спокій і нерухомість при психологічних незручностях може бути складно.

Вселити дітям вимоги не ворушитися – також пов’язане з очевидними труднощами. Дитина за визначенням відрізняється неспокійністю і високою рухливістю, тому МРТ під седацією часто є єдиним варіантом провести докладне дослідження патологій.

Застосовують наркоз в наступних випадках:

  • схильності пацієнта до страху, пов’язаного з обмеженим простором – може виражатися в панічних атаках і нападах клаустрофобії;
  • дітей різних вікових груп;
  • діагностованого психічного захворювання, що супроводжується неадекватністю поведінки і неможливістю сприйняття прохань персоналу клініки;
  • неврологічних порушень пацієнта з супутніми патологіями рухливості – тремором, гіперкінезом;
  • больового синдрому, що виникає при укладанні людини на спину – патологіях нервових стовбурів і корінців.

Введення пацієнта в стан медикаментозного сну може здійснюватися за особистим бажанням звернувшого або на підставі наявних медичних показників. Вирішення питання з застосуванням седативних препаратів рекомендується обговорити під час попередньої консультації з персоналом центру «Лайфскан».

Переваги томографії під наркозом

Серед переваг застосування наркозу вказують забезпечення необхідної нерухомості і відсутність психологічного дискомфорту у пацієнта. Знаходження людини в стані сну дозволяє отримати точні знімки досліджуваних ділянок і скласти об’єктивну картину здоров’я. Використання безпечних седативних препаратів гарантує відсутність ризиків для здоров’я і функціонування внутрішніх органів.

До недоліків методу відносять створення особливих оптимальних умов в процедурному переміщенні – занурення пацієнта в сон вимагає від персоналу підбору препарату і постійного контролю стану. Забезпечити виконання ефективних і безпечних маніпуляцій здатне тільки відповідне обладнання і застосування перевірених технік анестезії.

Види наркозу

Проведення МРТ з наркозом може здійснюватися кількома способами, в залежності від типу використовуваного седативного препарату. Вводити ін’єкційний анестетик дітям не рекомендується – страх перед уколами може вплинути на психологічний стан дитини. В даних випадках може бути застосовано введення в сон масковим способом.

Пацієнти з нездатністю дихати самостійно, вимагають забезпечення штучної вентиляції легень під час процедури обстеження. Для цього кабінет томографії повинен бути оснащений відповідним реанімаційним обладнанням, а персонал – володіти професійними знаннями роботи з подібними хворими.

Розрізняють види наркозу:

  • поверхневий – здійснюється за допомогою інгаляційних технік з використанням масочного або ендотрахеальних методів занурення в сон;
  • глибока седація – має на увазі застосування парентеральних видів наркозу.

Введення седативного препарату може проводитися за допомогою інгаляційного способу або внутрішньовенно – при необхідності, з підключенням обладнання для ШВЛ.

Особливості підготовки і проведення томографії під наркозом

Перед МРТ з седацією пацієнту слід порадитися з фахівцем клініки, пройти рекомендовані аналізи та обстеження. Застосування анестетиків здійснюється натщесерце – дітям і дорослим потрібно відмовитися від їжі за 6 – 9 годин до процедури, не вживати рідин протягом двох годин до початку маніпуляції. Перед переміщенням в апарат томографа слід зняти металеві прикраси, протези, контактні лінзи.

У центрі Lifescan як інгаляційний анестетик застосовують севоран – препарат, що відрізняється низькою токсичністю і відсутністю алергічних реакцій. Склад дозволяє проводити обстеження пацієнтів з порушеннями функцій печінки і серця, відрізняється швидким насиченням кровотоку і коротким терміном виведення з організму.

Подача анестетика дітям здійснюється за допомогою маски – для занурення в глибокий сон досить декількох вдихів. Дорослим пацієнтам розчин вводиться за допомогою внутрішньовенних ін’єкцій анестетика з подальшим підтриманням севораном через ларингеальну маску. При необхідності здійснення штучної вентиляції легенів маску підключають до спеціального апарата, що забезпечує подачу дихальної суміші.

Дізнатися ціни та уточнити будь-яку інформацію про особливості МРТ під наркозом дорослим можна на сайті або за телефонами центру. Звернення в «Лайфскан» – це можливість швидко пройти повну діагностику свого здоров’я в комфортних і безпечних умовах.

Також ви можете пройти УЗД у нашому центрі.
Lifescan

Інші послуги МРТ

Також ми пропануємо послуги УЗД

Популярні послуги КТ