зробити КТ плечового суглоба у Києві

КТ плечового суглоба

Метод КТ плечового суглоба дозволяє виявити найменші патології, що зачіпають дану галузь. Результати комп’ютерної томографії допомагають лікареві встановити точний діагноз і підібрати грамотне лікування. Пройти ефективну діагностику можна в нашому центрі в Києві за адресою провулок Обсерваторний, 3-А.

Симптоми, патології плечового суглоба і показання до КТ

Особливість анатомічної будови плеча пояснює складність проведення діагностики традиційними методами, в тому числі рентгенографічного обстеження. Але при виникненні болів, візуального порушення функціонування суглоба, появі видимих ​​змін з’являється необхідність ретельної діагностики.

Показаннями до необхідності зробити КТ плечового суглоба служать:

 • наявні в анамнезі артрити, періартрити, артрози;
 • виявлений некроз в кістковій тканині плеча;
 • травми тканин з видимими наслідками;
 • скупчення рідин в досліджуваній області;
 • симптоми інфекційно-запальних патологій;
 • підозра на новоутворення в кісткових і м’язових тканинах.

Картина, отримана в ході проведення комп’ютерної томографії, фіксує будь-які патологічні зміни – запальні процеси в суглобах і прилеглих тканинах, осередки пухлин і метастази при розвитку онкологічних захворювань, гнійні розплавлення кісток або кісткового мозку, порушення міжсистемних хрящів.

Направляють на комп’ютерну томографію пацієнта в рамках підготовки до хірургічного втручання або після операції – для контролю ходу лікування. Доступна на КТ плечового суглоба ціна дозволяє проводити регулярне профілактичне обстеження кожній людині, який піклується про своє самопочуття і здоров’я.

зробити кт плечового суглоба ціна

Підготовка і проведення процедури

Проведення КТ лівого або правого плечового суглоба не вимагає особливої ​​підготовки. Перед початком процедури рекомендується надати спеціалісту центру медичні документи, що містять відомості про можливі патології даної області – лікарський напрямок, виписку з історії хвороби, результати інших досліджень. Перед поміщенням в зону дії апарату необхідно зняти всі металеві прикраси і предмети.

Протипоказаннями до процедури КТ служать:

 • присутні в тілі металеві елементи – стенти, протези;
 • кардіостимулятори;
 • вагітність;
 • боязнь закритих просторів, психічні розлади;
 • наявність татуювань, нанесених металовмісними фарбами;
 • ожиріння високого ступеня.

В окремих випадках може проводитися КТ плечового суглоба з контрастом – необхідність збільшення чіткості даної зони визначає лікар в ході установки попереднього діагнозу. Контрастний препарат відрізняється вмістом йоду, що виключає його введення пацієнтам з цукровим діабетом, нирковою недостатністю або алергією на речовину. При вирішенні проведення комп’ютерної томографії з введенням контрасту пацієнта направляють на біохімічний аналіз крові для встановлення показників креатиніну.

Безпосереднє сканування плеча зі створенням його зображення в декількох площинах займає кілька хвилин. Із застосуванням контрасту тривалість обстеження збільшується – процес введення речовини внутрішньовенно займає певний час. Результатом томографії плечового суглоба стають докладні знімки всіх тканин досліджуваної області з розшифровкою фахівця.

Під час роботи апарату від пацієнта потрібно збереження повної нерухомості – в цілях отримання чітких і зрозумілих зображень. Перебування в стані спокою складно дотриматися дітям, тому при роботі з юними пацієнтами батькам пропонується можливість занурення дитини в медикаментозний сон. Підготовка до нього включає відмову від їжі протягом шести годин до процедури, останню годину перед обстеженням необхідно виключити прийом рідин.

Зробити КТ плеча можна в нашому центрі!

Детальне сканування плечової області, що супроводжується створенням розгорнутих зображень всіх шарів суглоба, допомагає фахівцеві ретельно вивчити анатомічні особливості і виявити проблему. КТ може служити додатковим інструментом для постановки діагнозу, коли інші види обстеження не пропонують однозначної інформації для встановлення типу захворювання. Проведення КТ плечового суглоба в Києві забезпечує виявлення травматичних ушкоджень, онкологічних процесів, дегенеративних і запальних патологій. Результати дослідження стають підставою для підбору необхідних методів подальшого лікування.

При необхідності проведення КТ плечового суглоба і пошуку, де зробити процедуру, звертайтеся в наш діагностичний центр КТ і МРТ! Дізнатися ціни на комп’ютерну томографію, записатися на обстеження можна на сайті або звернувшись до консультанта установи за телефонами. Піклуйтеся про своє здоров’я разом з нами!

Lifescan