зробити МРТ молочних залоз у Києві

МРТ молочних залоз

До найбільш ефективних методів аналізу стану грудей відноситься МРТ молочної залози, що виконується за допомогою прогресивного обладнання. Обстеження ґрунтується на роботі прогресивного обладнання, застосовує техніку передачі зображення за допомогою використання магнітних полів. Процедура діагностики належати до безболісної маніпуляції, що проводиться на підставі медичних показників.

Пройти детальне дослідження тканин зазначеної області тіла в Києві можна в центрі діагностики КТ і МРТ «Лайфскан». Запис на процедуру здійснюється на сайті установи або за телефонами центру. Жителі столиці України можуть звернутися безпосередньо в клініку, розташовану за адресою провулок Обсерваторний, 3-А.

мрт молочної залози з контрастом у Києві

Показання до МРТ

Направити людину на апаратне дослідження може лікар, керуючись скаргами пацієнта і попередніми відомостями з анамнезу. Обов’язковим характером проходження томографа відрізняються процеси підготовки хворого до операції – знімки, отримані в ході сканування, вказують точне розташування патології, призначеної для хірургічного втручання.

До основних показань належать:

  • схильність жінки до розвитку онкології;
  • виявлені в ході інших досліджень кістозні утворення;
  • присутність травм – ударів і інших пошкоджень;
  • дані мамографії, що вказують на можливу наявність порушень.

Сумніви у особистого лікаря можуть виникнути при аналізі розмірів і щільності тканин. За допомогою магнітно-резонансної томографії здійснюється контроль післяопераційного періоду, вивчається структура молочної залози після встановлення імплантів. Проведення МРТ дозволяє виконувати грамотну діагностику і своєчасно оцінювати ефективність призначеного лікування.

Переваги та протипоказання магнітно-резонансної томографії

До переваг методу відносять високу точність отриманих результатів – за допомогою апарату можна візуалізувати тканини у вигляді зрізів одночасно в кількох проекціях. При необхідності збільшення деталізації та визначення патологічних структур і утворень застосовується МРТ молочної залози з контрастом, покликане змінювати колір ділянок з порушеннями кровопостачання.

Процедура має протипоказаннями:

  • нездатність пацієнта зберігати нерухомість;
  • наявність в тілі приладів і металевих імплантів – кардіостимуляторів, протезів;
  • перебування в алкогольному стані.

Маніпуляції щодо вагітних жінок здійснюються після консультації з лікарем. При наявності у пацієнта алергії на контрастну речовину або серйозних дисфункцій печінки і нирок МРТ не проводиться.

мрт молочних залоз у Києві

Застосування контрасту

В окремих випадках процедура проводиться з використанням контрастної рідини. Компоненти препарату дозволяють передавати більш чітку картину досліджуваних тканин – патологічні ділянки висвічуються на результативних знімках. Застосовується контраст при підозрах на злоякісні утворення, клітини якого набувають відмінний колірний відтінок під впливом введеного розчину.

Зображення передають особливості поширення захворювання, чітко окреслюючи краї патологічних утворень. Дані відомості незамінні для подальшого оперативного лікування та інших термінових заходів щодо усунення пухлин і метастаз.

Проведення МРТ молочних залоз

Обстеження не потребує особливих заходів підготовки. Пацієнт надає персоналу центру медичні документи, знімає прикраси та металеві предмети. Виконання контрастного МРТ молочних залоз вимагає внутрішньовенного введення препарату на основі йоду перед переміщенням всередину обладнання.

Людину укладають на рухомий стіл і відправляють в зону сканування. Спостереження пацієнта здійснюється крізь скляну перегородку з суміжного приміщення – рентгенолог задає необхідні параметри дослідження на моніторі комп’ютера та обробляє отримані знімки. Зв’язок підтримується за допомогою спеціального пристрою.

Після проходження процедури пацієнт може вести звичний, без обмежень, спосіб життя. Співробітники центру рекомендують вживати в перші години після сканування велику кількість рідини. Це забезпечить швидке виведення контрастної речовини.

Пройти процедуру на сучасному обладнанні, в комфортній і безпечній обстановці можна, звернувшись в центр «Лайфскан». Поставити питання по проведенню діагностики, уточнити ціни чи записатися на МРТ жителі і гості Києва можуть на сайті установи. Подбайте про своє жіноче здоров’я – дзвоніть і записуйтеся на швидку і точну діагностику!

Lifescan