зробити КТ Черевний порожнини і органи таза в Киеве

КТ черевний порожнини і органів таза

У боротьбі за здоров’я людини медицина вдається до все більш сучасних і ефективних методів діагностики – від цього безпосередньо залежить швидкість і точність виявлення патологій. Високою результативністю відрізняється КТ черевної порожнини і малого таза, відома широкою областю досліджень. Пройти процедуру комп’ютерної томографії в Києві можна в центрі діагностики КТ і МРТ Лайфскан за адресою провулок Обсерваторний, 3-А.

Показання до КТ черевної порожнини і органів малого таза

Проведення КТ черевної порожнини і малого таза сприяє діагностиці цілого ряду захворювань різних внутрішніх органів. Направити на обстеження пацієнта може будь-який лікар – дана процедура дозволяє досконально вивчити стан печінки і нирок, селезінки, органів травної системи. За допомогою комп’ютерної томографії фахівці проводять підготовку до оперативного втручання і відстежують хід лікування вже діагностованого захворювання.

Підставою для процедури можуть стати підозри на наступні патології:

  • порушення роботи печінки – діагностика жовтяниці, цирозу, гемохроматоза;
  • виявлення причин збільшення селезінки і печінки;
  • пошук кістозних утворень;
  • виявлення наслідків травмування внутрішніх органів;
  • фіксація судинних порушень – в тому числі з розвитком вторинних змін;
  • запальні процеси в органах;
  • конкременти в нирках – з докладним описом їх числа, місця розташування і структурних особливостей.

За допомогою КТ черевної порожнини і малого таза з контрастом здійснюється пошук онкологічних утворень і метастазів з уточненням ступеня тяжкості розвитку недуги. У вивченні органів малого таза томографія дозволяє виявити травми і запальні процеси, скупчення рідини, кісти і абсцеси, розриви яєчників.

Підготовка до КТ

Без застосування контрастної речовини можливо лише обмежене число досліджень – виявлення каменів нирок і сечоводів, фіксація рідини в органах черевної порожнини, кісткові порушення хребта та кісток тазу, грижі стравохідного отвору діафрагми. Для більш розширеного методу діагностики необхідна підготовка до КТ черевної порожнини з контрастом – це стосується і органів малого таза.

Контрастна речовина вводиться в ліктьову вену і поширюється по тілу протягом десяти хвилин. Склад речовини забезпечує забарвлення досліджуваних органів, при цьому в кожній фазі томографії “колір” досліджуваних ділянок змінюється. Це допомагає не тільки визначити захворювання, а й встановити ступінь ураження конкретного органу. Завдяки поширенню контрасту по кровотоку, фахівці широко застосовують його при дослідженні органів на наявність пухлин – дані ділянки відрізняються посиленим кров’яним припливом, що відбивається в процесі фарбування контрастною речовиною.

Контраст містить в складі йод, тому непереносність даної речовини є показання до ретельної попередньої підготовки до процедури. При відсутності алергії забарвлючий склад не несе шкоди організму, повністю виводиться протягом першої доби після обстеження.

Процес підготовки до процедури включає аналіз крові на креатинін і відмова від їжі за кілька годин до томографії. Фахівці Лайфскан рекомендують взяти з собою наявні медичні документи – лікарський напрямок, виписки з медичних карт і історій хвороби, записи попередніх досліджень і аналізів. Це дозволить співробітнику оцінити зміну стану внутрішніх органів і уточнити діагноз лікаря.

зробити кт черевної порожнини та малого тазу з контрастом

Проведення процедури комп’ютерної томографії

Перед процедурою спеціаліст центру з’ясовує наявність у пацієнта протипоказань. До них відносяться алергічні реакції на контраст, важкі захворювання нирок, вагітність. Проведення комп’ютерної томографії можливе за наявності у тілі металевих предметів.

Перед переміщенням в зону дії апарату пацієнту потрібно зняти прикраси з металів і зайняти нерухоме положення на спеціальному столі. В ході обстеження пацієнт перебуває в приміщенні один, співробітники центру спостерігають за ним через скло в суміжній кімнаті. Спілкування з персоналом здійснюється за допомогою спеціальних засобів зв’язку.

В процесі роботи обладнання здійснюється рух столу, вивчаюча область тіла піддається скануванню з декількох ракурсів. Дані передаються на комп’ютер в сусідньому приміщенні і обробляються фахівцем. Результатом дослідження стають детальні знімки з доданою розшифровкою.

Пройти дослідження можна тут!

Жителям Києва та прилеглих населених пунктів зробити КТ черевної порожнини і малого таза з контрастом можна в нашому центрі. Сучасне обладнання, кваліфікований персонал, доступні ціни – все це забезпечує можливість кожному, хто звернеться отримати своєчасну детальну інформацію по хвилюючому його питанню здоров’я.

Вартість процедури визначається кількома параметрами – ціна КТ малого тазу і черевної порожнини залежить від застосування контрасту і особливостей дослідження. Дізнатися ціни та детальну інформацію про даний метод діагностики можна, звернувшись в центр Lifescan. Пам’ятайте – чим швидше лікар визначить тип і тяжкість захворювання, тим вищі шанси на швидке і повне одужання! Не чекайте настання слушного часу, телефонуйте і записуйтеся на обстеження!

Lifescan
Контакти
  • ПН.-СБ. с 8-00 до 20-00
  • НД с 9-00 до 18-00