КТ Черевний порожнини і органів таза

КТ Брюшной полости и органов таза сделать в Киеве

У боротьбі за здоров’я людини медицина вдається до все більш сучасних і ефективних методів діагностики – від цього безпосередньо залежить швидкість і точність виявлення патологій. Високою результативністю відрізняється КТ черевної порожнини і малого таза, відома широкої областю досліджень. Пройти процедуру комп’ютерної томографії в Києві можна в центрі діагностики КТ і МРТ Лайфскан за адресою провулок Обсерваторний, 3-А.

Показання до КТ черевної порожнини і органів таза

Проведення КТ черевної порожнини і тазу сприяє діагностиці цілого ряду захворювань різних внутрішніх органів. Направити на обстеження пацієнта може будь-який лікар – дана процедура дозволяє досконально вивчити функціонування печінки і нирок, селезінки, органів репродуктивної системи. За допомогою комп’ютерної томографії фахівці проводять підготовку до оперативного втручання і відстежують хід лікування вже діагностованого захворювання.

Підставою для процедури можуть стати підозри на наступні патології:

  • порушення роботи печінки – діагностика гепатиту, цирозу, гемохроматоза;
  • виявлення причин збільшення селезінки і печінки;
  • пошук кістозних утворень;
  • виявлення наслідків травмування внутрішніх органів;
  • фіксація судинних порушень – в тому числі, з розвитком вторинних змін;
  • запальні процеси в органах;
  • конкременти в нирках – з докладним описом їх числа, місця розташування і структурних особливостей.

За допомогою КТ черевної порожнини і малого таза з контрастом здійснюється пошук онкологічних утворень і метастаз з уточненням ступеня тяжкості розвитку недуги. У вивченні органів малого таза томографія дозволяє виявити травми і запальні процеси, скупчення рідини, кісти і абсцеси, розриви яєчників, виявити причину патологій менструального циклу.

Підготовка до КТ

Без застосування контрастної речовини можливо лише обмежене число досліджень – виявлення каменів нирок і сечоводів, фіксація рідини в органах черевної порожнини, кісткові порушення хребта і малого таза, грижі в тканинах стравоходу. Для більш розширеного методу діагностики необхідна підготовка до КТ черевної порожнини з контрастом – це стосується і органів малого тазу.

Контрастна речовина вводиться в ліктьову вену і поширюється по тілу протягом десяти хвилин. Склад речовини забезпечує забарвлення досліджуваних органів, при цьому в кожній фазі томографії колір досліджуваних ділянок змінюється. Це допомагає не тільки визначити захворювання, а й встановити ступінь ураження конкретного органу. Завдяки поширенню контрасту по кровотоку, фахівці широко застосовують його при дослідженні органів на наявність пухлин – дані ділянки відрізняються посиленим кров’яним припливом, що відбивається в процесі фарбування контрастною речовиною.

Контраст містить в складі йод, тому непереносимість даної речовини є протипоказанням до процедури. При відсутності алергії забарвлючий склад не несе шкоди організму, повністю виводиться протягом першої доби після обстеження.

Процес підготовки до процедури включає аналіз крові на креатинін і відмова від їжі за кілька годин до томографії. Фахівці Лайфскан рекомендують взяти з собою наявні медичні документи – лікарський напрямок, виписки з медичних карт і історій хвороби, записи попередніх досліджень і аналізів. Це дозволить співробітнику оцінити зміну стану внутрішніх органів і уточнити діагноз лікаря.

Проведення процедури комп’ютерної томографії

Перед процедурою спеціаліст центру з’ясовує наявність у пацієнта протипоказань. До них відносяться алергічні реакції на контраст, важкі захворювання нирок, вагітність. Не допускається проведення комп’ютерної томографії в разі присутності в тілі металевих предметів.

Перед переміщенням в зону дії апарату пацієнту потрібно зняти прикраси з металів і зайняти нерухоме положення на спеціальному столі. В ході обстеження пацієнт перебуває в приміщенні один, співробітники центру спостерігають за ним через скло в суміжній кімнаті. Спілкування з персоналом здійснюється за допомогою спеціальних засобів зв’язку.

В процесі роботи обладнання здійснюється рух столу, вивчаюча область тіла піддається скануванню з декількох ракурсів. Дані передаються на комп’ютер в сусідньому приміщенні і обробляються фахівцем. Результатом дослідження стають детальні знімки з доданою розшифровкою.

Пройти дослідження можна тут!

Жителям Києва та прилеглих населених пунктів зробити КТ черевної порожнини і малого таза з контрастом можна в нашому центрі. Сучасне обладнання, кваліфікований персонал, доступні ціни – все це забезпечує можливість кожному, хто звернеться отримати своєчасну детальну інформацію по хвилюючому його питанню здоров’я.

Вартість процедури визначається кількома параметрами – ціна КТ малого тазу і черевної порожнини залежить від застосування контрасту і особливостей дослідження. Дізнатися ціни та детальну інформацію про даний метод діагностики можна, звернувшись в центр Lifescan. Пам’ятайте – чим швидше лікар визначить тип і тяжкість захворювання, тим вищі шанси на швидке і повне одужання! Не чекайте настання слушного часу, телефонуйте і записуйтеся на обстеження!

Lifescan
Контакти
  • ПН.-СБ. с 8-00 до 20-00
  • НД с 9-00 до 18-00