КТ матки

КТ матки сделать в Киеве

Центр діагностики КТ і МРТ Лайфскан проводить КТ матки із застосуванням передового обладнання. Це сучасна, неінвазивна, інформативна технологія. Вона показує стан різних органів жіночої статевої сфери, дозволяє своєчасно визначати патологічні процеси, стану на ранніх стадіях. Все разом це мінімізує ризики розвитку ускладнень, погіршення стану пацієнтки.

Зробити КТ матки можна за направленням лікаря або власною ініціативою. Методика дієва і безпечна, практично не має протипоказань. Вона дозволяє ставити точний діагноз на будь-якій стадії розвитку патології. КТ – головний спосіб раннього сканування. Метод можна використовувати в профілактичних цілях – він дасть пацієнтці і лікаря потрібну інформацію, навіть коли інші способи безсилі. У центрі діагностики Lifescan ви можете розраховувати на індивідуальний підхід і високий рівень сервісу. У нас конкурентні, прозорі ціни і грамотні лікарі. Ви залишитеся задоволені рівнем надання послуг.

Особливості обстеження

КТ матки має такі переваги в порівнянні з іншими методами:

 • Максимальна швидкість, точність діагностики.
 • Отримання тривимірних зображень досліджуваної області (за одну процедуру можна зробити більше 100 сотні зрізів).
 • Відсутність строгих обмежень по вазі тіла пацієнта.
 • Мінімальні променеві навантаження.

Висновок за результатами проведення процедури видається відразу на руки. Ви зможете показати його лікарю для постановки діагнозу, коригування плану дій, призначення грамотної первинної терапії.

Комп’ютерна томографія матки проводиться з контрастуванням або без нього. Застосування контрастної речовини передбачає певні обмеження – проконсультуйтеся з лікарем щодо протипоказань до початку процедури. Контрастування дозволяє отримувати чіткі картинки змін в тканинах і органах, визначати межі, розміри утворень.

Коли необхідно записуватись на обстеження

КТ шийки матки, яєчників дає пошарові, чіткі картинки органів в чорно-білому кольорі. Дослідження показує:

 • Гнійні процеси, запалення.
 • Аномалії в будові, розвитку репродуктивних органів.
 • Збільшення лімфатичних вузлів в малому тазу.
 • Проблеми з місцевими судинами (в тому числі тромбофлебіти, тромбози).
 • Наслідки травм, операцій.
 • Свищі між органами.
 • Новоутворення з їх можливими метастазами.

КТ матки призначають при травмах конкретних органів або тазових кісток, підозри на запалення, наявність утворень будь-якого характеру. Також комп’ютерну томографію варто пройти при постійних або просто сильних повторюваних болях в малому тазу, внизу живота. Сканування покаже точну причину проблеми, дозволить поставити правильний діагноз. А коректний діагноз – це база для успішної терапії.

Бажано пройти КТ до операції на органах жіночої репродуктивної сфери. Також діагностику повторюють в ході лікування для оцінки його ефективності. Якщо мова йде про пухлинні, запальні процеси, кожен день на рахунку. Може знадобитися проведення медичних маніпуляцій, оперативне втручання – і це покаже КТ.

Протипоказання

Хоча перелік протипоказань до КТ утворень матки мінімальний, вони є. Проведення дослідження не завжди дозволено при вагітності, лактації, цукровому діабеті другій стадії. Контраст не рекомендовано використовувати при тиреотоксикозі, підвищеному вмісті креатиніну в крові.

У деяких пацієнток відзначаються алергічні реакції – лікар попередить вас про це. Обережність потрібно дотримуватися при проблемах зі згортанням крові, нирками.

Чи потрібна підготовка

Якщо ви плануєте робити КТ матки без контрастування, то особлива підготовка не потрібна. Пацієнт знімає вуличний одяг, одягає спеціальний халат. Обов’язково зніміть прикраси, годинники, слуховий апарат – тобто всі металеві предмети, які можна прибрати.

При використанні барвника (контрастну речовину) потрібно буде відмовитися від прийому пиття і їжі за кілька годин до процедури. Ризики алергічних реакцій є – якщо ви схильні до подібних проявів, попередьте лікаря. КТ – найсучасніша і безпечна методика. Вона допоможе визначити рак шийки матки, пухлинні утворення, запалення.

Як проводиться сканування

Пацієнт повинен зручно розташуватися на столі томографа. При необхідності використовуються подушки, ремені. Стандартна поза – лягти на спину, підняти руки над головою. Можна проводити дослідження на боці або животі. При використанні контрасту в пах або ліктьовий згин встановлюється катетер.

Після стіл з пацієнтом починає переміщатися до сканера уздовж поздовжньо розташованої осі. Процесом керує лікар-радіолог через пульт дистанційного керування. Між приміщеннями є вікно, тому лікар з пацієнтом зможуть бачити один одного. Під час процедури фахівець дає рекомендації, як лежати, чи потрібно змінити положення рук, тіла або, наприклад, затримати подих. В апараті встановлено переговорний пристрій двостороннього типу.

Після КТ матки з контрастом рекомендовано пити якомога більше рідини – так барвник швидше виведеться з організму. На інші питання, якщо вони є, вам докладно відповість лікар.

Хочете записатися?

Діагностичний центр Lifescan пропонує вам пройти КТ матки в Києві на сучасному обладнанні, за вигідними цінами, з швидкою видачею результатів на руки. У нас працюють фахівці вищої категорії. Відповідний рівень сервісу, грамотне оформлення розшифровок гарантовані.

Подивитися вартість КТ матки з контрастом і без нього ви можете в розділі «Прайс». Постійно оновлюємо інформацію, тому вона є актуальною. Для уточнення вільних місць, вибору зручного часу просто зателефонуйте нам. Зробити КТ матки можна тільки за попереднім записом. Знаходимося в Шевченківському районі Києва за адресою Обсерваторний провулок 3-А.

Lifescan
Контакти
 • ПН.-СБ. с 8-00 до 20-00
 • НД с 9-00 до 18-00