зробити КТ матки у Києві

КТ шийки матки

Центр діагностики КТ і МРТ Лайфскан проводить КТ із застосуванням передового обладнання. Це сучасна, неінвазивна, інформативна технологія. Вона показує стан різних органів, кісткових структур, дозволяє своєчасно визначати патологічні процеси, стану на ранніх стадіях. Все разом це мінімізує ризики розвитку ускладнень, погіршення стану пацієнтів.

“Золотим стандартом”, тобто методом, який найбільш інформативний, чутливий і специфічний до патології матки та її придатків, є МРТ. КТ матки проводиться за направленням лікаря з чітко зазначеним клінічним завданням. Чому? Комп’ютерна томографія матки та придатків використовується лікарями гінекологами та лікарями хірургами в комплексній діагностиці онкологічних процесів, для оцінки поширення пухлини по всьому організму, при масивних утвореннях малого таза з неясним джерелом, оцінці ефективності лікування під час хіміотерапії, у тяжких пацієнтів, які не можуть довго у магнітно-резонансному томографі чи мають протипоказання до МРТ.

На відміну від МРТ, комп’ютерна томографія метод швидкий і практично не має протипоказань. Якщо у вас є сумніви до якого методу діагностики звернутися до наших лікарів рентгенологи допоможуть вам. У центрі діагностики Lifescan ви можете розраховувати на індивідуальний підхід і високий рівень сервісу. У нас конкурентні, прозорі ціни та грамотні лікарі. Ви залишитеся задоволені рівнем надання послуг.

Особливості обстеження

Комп’ютерна томографія – метод, заснований на дії рентгенівських променів, зображення ми отримуємо шляхом того, що промені проходять через тканини нашого організму, органи мають різний розмір і щільність і по-різному пропускають ці промені. КТ допомагає оцінити розмір матки, придатків, оцінити навколишні тканини, лімфатичні вузли, судини, співвідношення з іншими органами. КТ матки призначають на додаток до УЗД методу за неможливості проведення МРТ. Комп’ютерна томографія проходить значно швидше (важливо для тяжких пацієнтів) і має менше обмеження за вагою.

Комп’ютерна томографія матки проводиться із контрастуванням. Застосування контрастної речовини передбачає певні обмеження – проконсультуйтеся з лікарем щодо протипоказань до початку процедури. Контрастування дозволяє отримувати чіткі картинки змін в тканинах і органах, визначати межі, розміри утворень.

Коли необхідно записуватись на обстеження

КТ використовують:

  • за неможливості проведення МРТ;
  • гнійних процесах у порожнині малого таза;
  • пошук свищевих ходів між органами;
  • проблеми з місцевими судинами (зокрема тромбофлебіти, тромбози);
  • наслідки травм, операцій аномалії у будові, розвитку репродуктивних органів;
  • потужні освіти області малого таза.

КТ матки призначають при травмах конкретних органів чи тазових кісток. Сканування покаже точну причину проблеми, що дозволить поставити правильний діагноз. А коректний діагноз – це основа для успішної терапії.

Також діагностику повторюють у ході лікування з метою оцінки його ефективності. Якщо йдеться про пухлинні, запальні процеси, щодня на рахунку. Може знадобитися проведення медичних маніпуляцій, оперативне втручання – і це покаже КТ.

чи може визначити рак шийки матки

Протипоказання

Хоча перелік протипоказань до КТ матки мінімальний, але є. Проведення дослідження заборонено при вагітності. Контраст не рекомендовано використовувати при неконтрольованому тиреотоксикозі, підвищеному вмісті креатиніну в крові.

У деяких пацієнток спостерігаються алергічні реакції – лікар попередить вас про це.

Чи потрібна підготовка

Якщо ви плануєте робити КТ матки без контрастування, то особлива підготовка не потрібна. Обов’язково зніміть прикраси, годинники, слуховий апарат – тобто всі металеві предмети, які можна прибрати.

При використанні барвника (контрастну речовину) потрібно буде відмовитися від прийому пиття і їжі за кілька годин до процедури. Ризики алергічних реакцій є – якщо ви схильні до подібних проявів, попередьте лікаря. КТ – найсучасніша і безпечна методика. Вона доповнить інші методи діагностики для точного визначення стану організму.

Як проводиться сканування

Пацієнт повинен зручно розташуватися на столі томографа. При необхідності використовуються подушки, ремені. Стандартна поза – лягти на спину, підняти руки над головою. Можна проводити дослідження на боці або животі. При використанні контрасту в ліктьовий згин встановлюється катетер.

Після стіл з пацієнтом починає переміщатися до сканера уздовж поздовжньо розташованої осі. Процесом керує лікар-радіолог через пульт дистанційного керування. Між приміщеннями є вікно, тому лікар з пацієнтом можуть бачити один одного. Під час процедури фахівець дає рекомендації, як лежати, чи потрібно змінити положення рук, тіла або, наприклад, затримати подих. В апараті встановлено переговорний пристрій двостороннього типу.

Після КТ матки з контрастом рекомендовано пити якомога більше рідини – так барвник швидше виведеться з організму. На інші питання, якщо вони є, вам докладно відповість лікар.

Хочете записатися?

Діагностичний центр Lifescan пропонує вам пройти КТ матки в Києві на сучасному обладнанні, за вигідними цінами, з результатами, описаними висококваліфікованими лікарями рентгенологами. У нас працюють фахівці вищої категорії. Відповідний рівень сервісу, грамотне оформлення розшифровок гарантовані.

Подивитися вартість КТ матки з контрастом і без нього ви можете в розділі «Прайс». Постійно оновлюємо інформацію, тому вона є актуальною. Для уточнення вільних місць, вибору зручного часу просто зателефонуйте нам. Зробити КТ матки можна тільки за попереднім записом. Знаходимося в Шевченківському районі Києва за адресою Обсерваторний провулок 3-А.

Lifescan
Контакти
  • ПН.-СБ. с 8-00 до 20-00
  • НД с 9-00 до 18-00