зробити кт горла та гортані в Києві

КТ горла і гортані

Сучасна медицина має багато можливостей для проведення діагностики та профілактики захворювань гортані та горла. Комп’ютерну томографію внутрішніх органів воліють звичайним дослідженням. Процедура дозволяє отримати вірогідну і справжню інформацію про стан здоров’я пацієнта. При правильно поставленому діагнозі призначається ефективне лікування.

Комп’ютерна томографія горла і гортані

У медицині комп’ютерну томографію горла і гортані використовують з метою отримання якісного зображення внутрішніх органів людини для діагностики та лікування можливих захворювань. Аналіз проводиться на станціях Phillips Portal.

Що діагностує

Комп’ютерна томографія горла показує можливі відхилення, захворювання, сторонні новоутворення та інше. Серед них:

  • запальні процеси;
  • неопластичні процеси;
  • ушкодження тканин;
  • наявність сторонніх тіл;
  • збільшення лімфовузлів;
  • травми.

В яких випадках призначають КТ

КТ горла, КТ гортані і КТ мигдалин проводять в тих випадках, коли у пацієнта спостерігаються такі симптоми: утруднене ковтання, травми в області шиї, збільшення щитоподібної залози, запальні зміни та утворення у зазначеній області, каміння у слинних залозах тощо.

комп'ютерна томографія гортані ціна

Кому не можна робити комп’ютерну томографію горла

Перш ніж піти на процедуру, слід звернути увагу, що ця процедура призначається вузькопрофільними фахівцями після візуального огляду. Дослідження зазвичай призначається після ларингоскопії, УЗД. Тільки ваш лікар після огляду може ухвалити рішення на користь комп’ютерної або магнітно-резонансної томографії, залежно від того, які у нього підозри. Дослідження цієї зони переважно проводяться з внутрішньовенним контрастуванням для кращої деталізації структур.

Комп’ютерна томографія протипоказана пацієнткам під час вагітності, також є обмеження у проведенні дослідження при алергічних реакціях на йодовмісні контрастні речовини та зниження функції нирок (ниркової недостатності).

Важливо строго дотримуватися визначених заходів і рекомендацій фахівців.

Підготовка до процедури

Для проведення КТ гортані в Києві варто слідувати рекомендаціям фахівців. Лікар рентгенолог зможе провести додаткові дослідження, враховуючи особливості конкретного пацієнта.

За 2 години до процедури варто утриматися від прийому їжі. Перед комп’ютерною томографією гортані пацієнт повинен зняти все стороннє, включаючи зубні протези і слухові апарати. Подбайте про те, щоб одяг був зручним і просторим, без металевих вставок і ґудзиків. Якщо пацієнт відчуває панічні атаки при знаходженні в тісному просторі, варто повідомити про це лікаря. Спеціаліст дасть седативні препарати.

Як проводять комп’ютерну томографію

У більшості випадків при проведенні процедури використовують препарати з вмістом йоду. Не виключені алергічні реакції на ці компоненти. Контрастний спосіб передбачає введення препарату струменевим способом в область вени або болісним способом. Який саме метод підійде – вирішує фахівець.

Введений препарат повністю залишає організм за добу природним способом. Для того, щоб прискорити процес, рекомендується вживати більше рідини.

На проведення КТ горла доступна ціна. Більш детальну інформацію можна отримати у відповідному розділі. Залиште заявку, і наші менеджери зв’яжуться з вами і проконсультують з усіх питань.

комп'ютерна томографія гортані ціна

Етапи проведення процедури

Томограф – це обладнання у вигляді труби, яка обертається по колу. Перед тим як зайти в неї, необхідно звільнити тіло від всіх прикрас. Пацієнту потрібно лягти на спеціальний стіл, де положення голови надійно зафіксують. При проведенні контрастної КТ додатково встановлюють катетер в область ліктя. Дослідження почнеться після того, як стіл буде засунутий в спеціальну трубку.

Увага! Щоб дослідження було максимально точним і ефективним, важливо не змінювати свого положення.

Пацієнта можуть попросити ненадовго затримати дихання. На проведення КТ горла і гортані ціна може відрізнятися, кожна ситуація розглядається окремо. Комп’ютерна томографія проводиться на сучасному обладнанні, яке здатне максимально детально розглянути внутрішні органи.

Дослідження проводиться за допомогою променів, сигнали яких передаються на комп’ютер. Завдяки спеціальній програмі, вибудовується точне і повноцінне зображення. Процедура абсолютно безболісна.

Дізнатися результати аналізу можна в день звернення, але ми рекомендуємо уточнювати терміни надання результатів під час запису на процедуру. Для клієнтів обладнано спеціальну кімнату очікування. Зайнятим людям результат обстеження може направлятися електронною поштою.

При собі необхідно мати посвідчення особи і напрямок. Без призначення лікаря проводити КТ не рекомендується. На проведення комп’ютерної томографії гортані ціна вас приємно здивує.

Скільки разів можна робити КТ

Перш ніж призначати лікування, важливо розуміти, що конкретно уражено. За призначенням фахівця КТ можна робити кілька разів на рік. Променеве навантаження має сумаційний ефект.

Наприклад, якщо людину вкусила бджола, укус їй не зашкодить. А якщо її кусає цілий вулик, результат може бути плачевним. Так само і з комп’ютерною томографією.

На нашому апараті доза променевого навантаження підбирається індивідуально та залежить від ваги пацієнта, структури його тканин, зони сканування та виду дослідження. Чим більше зрізів у томографа, тим більше датчиків сприймають сигнал рентгенівської труби та дослідження проходить швидше, а значить і променеве навантаження на організм зменшується.

Чим відрізняється КТ від рентгена

Рентгенівські знімки показують стан внутрішніх органів тільки в одній площині. Рентген – це лінійне, сумаційне сканування. Промені проходять один раз через досліджувану область. Таке обстеження не завжди показує патології, особливо якщо новоутворення знаходяться на початковій стадії. Рентген ефективний для дослідження деяких внутрішніх органів людини.

При проведенні КТ гортані ціна на послугу індивідуальна, але все одно найнижча в Києві. Дослідження дозволяє побачити внутрішні органи в будь-якій площині, на зображенні не буде нашарування одних органів на інші. Знімки виходять послідовними.

Довіряйте своє здоров’я професіоналам. Наш діагностичний центр КТ і МРТ в Шевченківському районі Києва має позитивні відгуки клієнтів.

Lifescan