КТ кісток і суглобів

КТ костей и суставов сделать в Киеве

КТ (комп’ютерна томографія) – передова методика діагностики захворювань. Вона дає рентгенівські знімки щільних структур суглобових, кісткових тканин, підшкірно-жирової клітковини, м’язів. Методика характеризується високою точністю передачі даних, безпекою, безболісністю. Список протипоказань мінімальний, багато  з них умовні. Зараз КТ – єдина в плані інформативності, точності альтернатива МРТ.

Наш діагностичний центр МРТ і КТ пропонує послуги швидкої, деталізованої цифрової діагностики. Точні результати досягаються за рахунок створення пошарових знімків різних областей кісткової системи. Основні переваги звернення до центру для клієнтів:

 • Мінімальні терміни дослідження і максимальна точність результатів;
 • Можливість діагностування пацієнтів з масою тіла до 160 кг;
 • Низькі променеві навантаження;
 • Гнучкі графіки роботи, видача результатів на руки відразу після дослідження;
 • Всі види діагностики;
 • Досвідчені лікарі, які дадуть точну коректну розшифровку результатів.

Робимо КТ кісток тазу і тазостегнових суглобів з контрастуванням або без. Метод вибирається з урахуванням показань.

Кому це буде цікаво

Комп’ютерна томографія показує зміни в суглобах, дозволяє своєчасно діагностувати патологічні процеси, ставити правильний діагноз і призначати лікування. Будь-які зміни даної області пов’язані з перебігом нехарактерних процесів в кісткових шарах під хрящами. Правильно оцінити стан дозволить методика КТ.

Скринінг показує:

 • наявність артрозу і артритів;
 • утворення в суглобах і кістках на будь-якому етапі їх розвитку (доброякісний або злоякісний характер);
 • кількість крові, суглобової рідини;
 • структурні аномалії розвитку, зміни різного характеру;
 • остеофіти, остеомієліти;
 • наявність сторонніх тіл в суглобах.

КТ призначають як первинний скринінг або для уточнення отриманих в ході рентгенографії даних. Метод незамінний при постановці точного діагнозу і призначення коректного лікування, яке допоможе. Також КТ-скринінг повторюють в ході терапії для оцінки ефективності її підбору.

У нашому діагностичному центрі використовується апарат для спіральної томографії. Він покаже кісти, набряки, ущільнення та інші зміни. Це ідеальний метод діагностування аномалій апарату опорно-рухової системи, засіб для розробки стратегії лікування різних травм, артритів, артрозів.

Плюси КТ скринінгу

Мультиспіральна КТ має високу точність, показує виражені патологічні зміни, травми і незначні тріщини, порушення цілісності окремих балок кісток на початковій стадії їх утворення. Тривимірні зображення дають максимально точну клінічну картину.

Складна підготовка не потрібна, протипоказань майже немає, шкідливе для здоров’я опромінення відсутнє. Повторювати КТ можна буде стільки разів, скільки буде потрібно. На відміну від МРТ, тривалий час зберігати нерухомість не потрібно. Наявність металоконструкцій в тілі протипоказанням не є.

Особливості обстеження

Для проведення дослідження пацієнт повинен лягти на спину або розмістити в тунелі кінцівки (все залежить від області). За результатами скринінгу фахівець центру діагностики підготує знімки з описом. Для точності даних пацієнту потрібно дотримуватися нерухомості, але це не важко – зберігати статичне положення досить буквально кілька секунд або хвилин.

Як підготуватися

Складна підготовка до діагностики не потрібна. Якщо процедура проводиться без контрастування, вибирайте зручний час і приходьте в центр за попереднім записом. Для КТ з контрастом є свої вимоги – за пару днів потрібно дотримуватися дієти, відмовитися від вживання алкоголю. Також важливо переконатися в нормальній переносимості йодистої речовини.

Хочете записатися?

Ціна КТ кісток і суглобів вказана в розділі «Ціни на КТ», вона залежить від застосування контрасту, точної зони дослідження. Якщо залишаться питання по вартості, зможете задати їх фахівцям діагностичного центру.

Робимо КТ скелета тільки за попереднім записом. Телефонуйте і вибирайте зручний час. Ніяких очікувань і черг не буде.

Lifescan
Контакти
 • Пн-Пт: 08.00 - 20.00
 • Сб: 09.00 - 20.00
 • Нд: Вихідний