КТ черевної та грудної порожнини

КТ брюшной и грудной полости в Киеве

Центр діагностики КТ і МРТ Лайфскан пропонує вам пройти повне обстеження органів черевної, грудної порожнин на передовому устаткуванні. Методика ефективна, безпечна, майже не має протипоказань. Контрастну речовину застосовувати рекомендовано, але цей момент узгоджується заздалегідь. Попередня підготовка до КТ мінімальна. Про неї вам розповість лікар, який дав направлення, або адміністратор центру діагностики при записі. Процедура підходить дітям старше 14 років і дорослим (діти молодше 14 років допускаються, але за попередньою домовленістю).

Lifescan – це найкраще обладнання для КТ грудної клітини і черевної порожнини, високі стандарти обслуговування, індивідуальний підхід до кожного. Ви можете розраховувати на особливу увагу і ставлення. Висновок лікар-діагност готує відразу після завершення дослідження і видає на руки. З висновками за результатами діагностики ви можете звертатися до лікаря. КТ – кращий інструмент для постановки точного діагнозу і призначення ефективного лікування, здійснення контролю за призначеної раніше терапією.

Суть процедури КТ грудної та черевної порожнини

КТ або МСКТ (використовуються обидва варіанти) – сучасна діагностична методика, яка спрямована на підтвердження або виключення широкого переліку патологій. Дослідження двох зон відразу дозволить вам підтвердити наявність онкологічних пухлин, запальних процесів та інших проблем. Одна процедура замість двох по черзі – це економія часу, грошей, мінімізація потенційно несприятливого випромінювання. КТ як метод безпечний, але певні дози випромінювання присутні. Крім того, патології черевного і грудного відділів можуть давати схожу симптоматику. КТ підходить для диференціальної діагностики.

Показання: черевна порожнина

КТ черевної порожнини показує патології печінки, допомагає визначити ймовірні причини механічної жовтяниці, підходить для діагностики метастаз і пухлин. Також КТ використовують при кістозних утвореннях органів, абсцесах, судинних порушеннях, збільшенні печінки, селезінки. Рекомендовано повторювати діагностику під час проведення протиракової терапії.

КТ – хороший метод для визначення стану органів після травм. Він показує камені в нирках, їх розташування, розміри, карбункули органу, абсцессівні процеси. Також саме комп’ютерна томографія допомагає безпомилково визначати пухлини в зачеревному просторі, діагностувати їх якість. Інші часті показання до проведення процедури – вроджені, набуті аномалії розвитку органів, полікістоз придатків, ураження лімфатичних вузлів.

КТ грудини: коли проводять

КТ грудної області – аналог рентгена у випадку з негативними або «сумнівними» пневмоніями. Методика показана при метастазах в лімфатичних вузлах, органах грудної клітини, плевритах. Можна використовувати її для діагностування гриж, паралічу діафрагми, саркоїдозу, професійних патологій легеневої системи. Обов’язково потрібно повторювати КТ-скринінг під час лікування, роблять його до оперативного втручання.

Інші показання – абсцеси, паразитарні кісти легенів, зміни в грудній клітці неясної етіології (показує рентген), уточнення при постановці діагнозу, медіастиніту, захворювання судин, серця, аномалії розвитку органів, ателектази.

Особливості підготовки до КТ

Складна підготовка до обстеження не потрібна, але ряд етапів дотриматись доведеться. Врахуйте, що процедура з контрастом складніше, у неї більше протипоказань. Без аналізу на креатинін в крові КТ легенів і черевної порожнини з контрастуванням вам ніхто не зробить. Обов’язково відмовтеся від прийому їжі за пару годин до процедури.

З собою беріть:

  • Напрямок від фахівця (дуже бажано).
  • Амбулаторну карту або виписку з історії хвороби (опціонально).
  • Результати попередніх обстежень (якщо проводилися).
  • Інші документи, які можуть бути корисні в ході діагностики.

Коли не можна робити контраст

КТ з контрастуванням максимально ефективне, результативне, але у нього є протипоказання. До них відносять важкі реакції на подібні препарати раніше – судоми, зупинка дихання, шок, ін. При гіпертиреозі, бронхіальній астмі, алергіях у важкій формі КТ робити не рекомендовано. Гостра печінкова або ниркова недостатність – абсолютне протипоказання до діагностики.

Під час вагітності, лактації варто пройти звичайне КТ. Детальніше вам про все розповість лікар. Контраст вводити потрібно не завжди. Мова про препарати на основі йоду, які підвищують якість візуалізації досліджуваних структур. Вводять контраст в вену, в результаті чого він забарвлює судини, накопичується в тканинах, підвищує точність знімків КТ. Контрастування дозволяє діагностувати патології на ранніх стадіях.

Ціни на процедуру КТ

Центр діагностики Лайфскан пропонує вам вигідні та прозорі умови діагностики. Комп’ютерна томографія грудної та черевної порожнини може мати різну вартість – залежно від зони, використання контрасту, ін. Ознайомитися з поточними умовами ви можете в розділі «Ціни на КТ». Також про все докладно розповість адміністратор під час дзвінка.

Прийом ведеться виключно за попереднім записом. Наявність направлення від лікаря не обов’язково, але бажано. Адреса центру діагностики – провулок Обсерваторний, 3-А, Шевченківський район Києва.

Lifescan
Контакти
  • ПН.-СБ. с 8-00 до 20-00
  • НД с 9-00 до 18-00