зробити КТ черевної та грудної порожнини у Києві

КТ черевної та грудної порожнини

Центр діагностики КТ і МРТ Лайфскан пропонує вам пройти повне обстеження органів грудної, черевної порожнин на передовому устаткуванні. Методика ефективна, безпечна, майже не має протипоказань. Контрастну речовину застосовувати рекомендовано, але цей момент узгоджується заздалегідь. Попередня підготовка до КТ мінімальна. Про неї вам розповість лікар, який дав направлення, або адміністратор центру діагностики при записі. Процедура підходить дітям старше 14 років і дорослим (діти молодше 14 років допускаються, але за погодженням лікаря клініциста та лікаря рентгенолога).

Lifescan – це найкраще обладнання для КТ грудної клітини і черевної порожнини, високі стандарти обслуговування, індивідуальний підхід до кожного. Ви можете розраховувати на особливу увагу і ставлення. Висновок лікар-діагност готує протягом 24 годин після завершення дослідження, оскільки діагностичний випадок може вимагати додаткового обговорення з колегами. З висновками за результатами діагностики ви можете звертатися до лікаря. КТ – кращий інструмент для постановки точного діагнозу і призначення ефективного лікування, здійснення контролю за призначеної раніше терапією.

Суть процедури КТ грудної та черевної порожнини

КТ або МСКТ (використовуються обидва варіанти) – сучасна діагностична методика, яка спрямована на підтвердження або виключення широкого переліку патологій. Дослідження двох зон відразу дозволить вам підтвердити наявність онкологічних пухлин, запальних процесів та інших проблем. Одна процедура замість двох по черзі – це економія часу, грошей, мінімізація потенційно несприятливого випромінювання. КТ як метод безпечний, але певні дози випромінювання присутні. Крім того, патології черевного і грудного відділів можуть давати схожу симптоматику. КТ підходить для диференціальної діагностики.

Показання: черевна порожнина

КТ черевної порожнини показує патології печінки, допомагає визначити ймовірні причини механічної жовтяниці, підходить для діагностики метастазів і пухлин. Також КТ використовують при кістозних утвореннях органів, абсцесах, судинних порушеннях, збільшенні печінки, селезінки. Рекомендовано повторювати діагностику під час проведення протиракової терапії.

КТ – хороший метод для визначення стану органів після травм. Він показує камені в нирках, їх розташування, розміри, запальні зміни паренхіми нирки, а також їх ускладнення: карбункули, абсцеси. Також саме комп’ютерна томографія допомагає безпомилково визначати пухлини в зачеревному просторі, діагностувати їх якість. Інші часті показання до проведення процедури – вроджені та набуті аномалії розвитку органів, ураження лімфатичних вузлів.

КТ грудної порожнини: коли проводять

КТ грудної порожнини – аналог рентгена у випадку з негативними або «сумнівними» пневмоніями. Методика показана при метастазах у лімфатичні вузли, органах грудної клітини, плевритах. Можна використовувати її для діагностування гриж, паралічу діафрагми, саркоїдозу, професійних патологій легеневої системи. Обов’язково потрібно повторювати КТ-скринінг під час лікування, роблять його до оперативного втручання.

Інші показання – абсцеси, паразитарні кісти легенів, зміни в грудній клітці неясної етіології (показує рентген), уточнення при постановці діагнозу, ателектази легеневої паренхіми, медіастиніти, захворювання судин, серця, аномалії розвитку органів, ателектази.

кт грудної клітки та черевної порожнини

Особливості підготовки до КТ

Складна підготовка до обстеження не потрібна, але ряд етапів дотриматись доведеться. Врахуйте, що процедура з контрастом складніша. Без аналізу на креатинін у сироватці крові КТ легенів і черевної порожнини з контрастуванням проводити може бути дуже небезпечно. Обов’язково відмовтеся від прийому їжі за пару годин до процедури.

З собою беріть:

  • Напрямок від фахівця (дуже бажано).
  • Амбулаторну карту або виписку з історії хвороби (опціонально).
  • Результати попередніх обстежень (якщо проводилися).
  • Інші документи, які можуть бути корисні в ході діагностики.

Коли не можна робити контраст

КТ з контрастуванням максимально ефективне, результативне, але у нього є протипоказання. До них відносять важкі реакції на подібні препарати раніше, наприклад набряк Квінке. При неконтрольованому гіпертиреозі та алергіях у тяжкій формі перед проведенням КТ необхідно проконсультуватися з лікарем, лікарем анестезіологом нашого центру. Гостра ниркова недостатність – абсолютне протипоказання до діагностики.

Відповідно до сучасних досліджень КТ із внутрішньовенним введенням контрастної речовини під час лактації проводити можливо. Докладніше вам про все розповість лікар. Мова про препарати на основі йоду, які підвищують якість візуалізації досліджуваних структур. Вводять контраст в вену, в результаті чого він забарвлює судини, накопичується в тканинах, підвищує точність знімків КТ. Контрастування дозволяє діагностувати патології на ранніх стадіях.

Ціни на процедуру КТ

Центр діагностики Лайфскан пропонує вам вигідні та прозорі умови діагностики. Комп’ютерна томографія грудної та черевної порожнини може мати різну вартість – залежно від зони, використання контрасту, ін. Ознайомитися з поточними умовами ви можете в розділі «Ціни на КТ». Також про все докладно розповість адміністратор під час дзвінка.

Прийом ведеться виключно за попереднім записом. Наявність направлення від лікаря бажано. Адреса центру діагностики – провулок Обсерваторний, 3-А, Шевченківський район Києва.

Lifescan
Контакти
  • ПН.-СБ. с 8-00 до 20-00
  • НД с 9-00 до 18-00