зробити МРТ малого тазу в Києві

МРТ малого тазу

В сучасній клінічній практиці для діагностики застосовуються методи апаратного дослідження. До таких способів відноситься МРТ малого тазу. Метод незамінний при виявленні патологій органів малого тазу, порушень роботи органів репродукції, виявлення стану лімфовузлів цій галузі. Допоможе діагностувати захворювання людям, які мають болі незрозумілої етіології в області крижів, або при травмах. Пройти МРТ малого таза з контрастом в місті Києві можна за адресою: пров. Обсерваторний 3-А, Шевченківського району.

Можливості МРТ малого тазу

Для кращої візуалізації дослідження, медики виконують МРТ ОМТ(органів малого таза) з контрастом в Києві, як в кращих діагностичних центрах Європи. Контрастна речовина вводиться в тканини, для кращої видимості. Цей спосіб діагностики відрізняється швидкістю, ефективністю та безпекою для пацієнта.

З його допомогою можна детально дослідити:

 • кістки тазу;
 • стан сечового міхура;
 • чоловічі та жіночі органи репродукції.

Записуючись на МРТ органів малого тазу з контрастом в Києві, ціну можна дізнатися на офіційному сайті або за телефоном.

Коли призначають МРТ органів малого таза?

Хвороби в районі малого тазу можуть протікати латентно тривалий період, іноді лише незначні симптоми можуть говорити про патологію. Допомогти виявити захворювання на ранній стадії може МРТ органів малого тазу з контрастом в нашому діагностичному центрі, який знаходиться в Києві. У разі складності з діагностикою призначають це обстеження.

Зазвичай лікар, виписуючи направлення, керується такими симптомами:

 • наявність болю в ділянці живота і таза;
 • при травмах тазових кісток;
 • появі аномальних виділень;
 • в разі дискомфорту при сечовипусканні;
 • діагностика дефектів розвитку кісток;
 • підозра на доброякісні, злоякісні утворення;
 • підозра на безпліддя;
 • ушкодження стегнової кістки

Всі ці ознаки є обґрунтованою дією для проведення МРТ малого таза з контрастом в Києві, і ціна за обстеження не може бути занадто високою, у порівнянні з вчасно діагностованим захворюванням.

мрт малого тазу з контрастом київ ціна

МРТ малого таза

Призначення МРТ малого таза з контрастним посиленням може бути викликано підозрою на пухлину, міому, простатит, проблеми з репродуктивними органами та іншими симптомами. Цей спосіб діагностики дозволяє швидко і точно виявити проблему і її причину, швидко розпочинати лікування і отримати шанс повного одужання.

Магнітно-резонансній томографії віддають перевагу за можливість отримати чітку картину органів в різних площинах. Посилити різкість і отримати чітке зображення дозволяє введення контрастної рідини, тому МРТ малого таза з контрастом робиться дуже часто, особливо в урології та гінекології.

Дуже багато пацієнтів цікавляться вартістю обстеження. На сайті є розділ, де вказані ціни на всі процедури, там можна дізнатися вартість МРТ на ті чи інші ділянки тіла, з контрастом і без введення контрастної рідини.

МРТ органів малого таза: підготовка і протипоказання

Процедура повністю нешкідлива, але має кілька протипоказань. Виконати МРТ малого таза та інших частин тіла не можна, якщо в організмі хворого є металеві або електронні імплантати. Не можна робити обстеження, з введенням контрастної речовини вагітним жінкам.

Для підготовки до МРТ органів малого таза, за 6 годин до призначеної процедури не можна приймати їжу.

Висновок

Виходячи з вищевикладеного, можна зробити висновки, що хвороби органів малого таза можуть тривалий час протікати латентно і не проявляти себе, тому навіть невеликі порушення нормальної діяльності повинні обстежуватись фахівцями. Рання діагностика хвороби – запорука швидкого і успішного лікування. Процедура МРТ органів малого тазу – швидкий і ефективний метод діагностики. Отримати консультацію, або записатися на прийом можна прямо сайті, або за телефоном.

Lifescan