КТ-ангіографія верхніх кінцівок

КТ-ангиография верхних конечностей в Киеве

КТ-ангіографія верхніх кінцівок – популярний високоточний діагностичний метод. Він передбачає використання контрасту, що в рази підвищує ймовірність своєчасної постановки діагнозу. Зазвичай КТ кінцівок роблять при наявності проблем з кровообігом. Ангіографія показує стан стінок, прилеглих тканин, дозволяє виявляти будь-які судинні патології.

Центр діагностики КТ і МРТ Лайфскан використовує сучасний високоточний апарат з набором спіральних елементів. Установка дає 3Д відображення судин рук, плечового пояса. Результат діагностики – деталізовані знімки з сотнею найтонших зрізів, детальний звіт. З заключенням можете звертатися до лікаря за роз’ясненнями, призначенням плану лікування.

Коли проходити ангіографію

 КТ-ангіографія верхніх кінцівок проводиться при:

 • тромбозі, судинних аневризмах;
 • варикозі;
 • пухлинних утвореннях;
 • пошкодженнях стінок судин.

Метод вважається найефективнішим при закупорках, звужених кровоносних судин на руках. Він дасть детальну, точну картинку, дозволить прийняти правильні терапевтичні заходи, при необхідності скорегувати поточний план лікування.

Коли КТ робити не можна

КТ верхніх кінцівок протипоказано жінкам під час вагітності та лактації. Діагностика можлива тільки у виняткових випадках, за призначенням лікаря. Потрібно, щоб користь від процедури перевищувала потенційну шкоду для плода.

Для КТ з контрастуванням існує свій перелік обмежень. У нього входять:

 • непереносимість контрасту;
 • проблеми з органами видільної системи;
 • порушення згортання крові;
 • важкий емоційний, фізичний стан пацієнта;
 • підвищений креатинін (потрібно здати аналіз);
 • цукровий діабет другого типу;
 • надмірна функція щитовидної залози.

Деякі протипоказання відносять до умовних. Тому до процедури потрібна консультація лікаря.

Підготовка та діагностика верхніх кінцівок

На дослідження потрібно приходити на голодний шлунок. Досить паузи після трапези в 4-6 годин. Обов’язково проконсультуйтеся з лікарем. Він запитає про проблеми зі згущенням крові, алергічних реакціях на контрастну речовину, йод. Можливо, за добу до КТ потрібно буде відмовитися від прийому препаратів розріджуючих кров. Якщо є підозри на вагітність, обов’язково повідомте про це.

Для введення контрастної речовини в судину в області ліктя встановлюється катетер внутрішньовенного типу. Через нього із застосуванням автоматичного інжектора вводиться контраст. Під час введення препарату пацієнт може відчувати легку нудоту, відчуття тепла, що розливається по тілу, у деяких з’являється залізний присмак у роті. Це часті і абсолютно нормальні реакції на лікарський препарат.

Для проведення КТ судин верхньої кінцівки пацієнта розміщують на столі томографа, після стіл переміщають в сканер. Сканер має кільцеподібну форму, відкритий з двох сторін. За процесом стежить радіолог – він знаходиться в сусідній кімнаті, для контролю передбачено скляне вікно. В апараті КТ є спікерофон, тому пацієнт при бажанні може спілкуватися з лікарем, задавати йому питання. Спеціаліст під час дослідження кілька разів попросить вас затримати дихання, не здійснювати ніяких рухів. Обов’язково дотримуйтесь даних рекомендацій – інакше знімки можуть вийти не чіткими.

Вартість обстеження на КТ

Діагностичний центр Lifescan пропонує вигідні та прозорі умови співпраці. З цінами ви можете ознайомитися в розділі «Ціни на КТ» або зателефонувавши адміністратору. Зверніть увагу – прийом ведеться тільки за попереднім записом. Чекаємо вас в будь-який заздалегідь вибраний час. Знаходимося в Шевченківському районі Києва.

Lifescan
Контакти
 • ПН.-СБ. с 8-00 до 20-00
 • НД с 9-00 до 18-00