зробити КТ-ангіографію верхніх кінцівок в Києві

КТ-ангіографія верхніх кінцівок

КТ-ангіографія верхніх кінцівок – популярний високоточний діагностичний метод. Він передбачає використання контрасту, що в рази підвищує ймовірність своєчасної постановки діагнозу. Зазвичай КТ кінцівок роблять при наявності проблем з кровообігом. Ангіографія показує стан стінок, прилеглих тканин, дозволяє виявляти будь-які судинні патології.

Центр діагностики КТ і МРТ Лайфскан використовує сучасний високоточний апарат з набором спіральних елементів. Установка дає 3Д відображення судин рук, плечового пояса. Результат діагностики – деталізовані знімки з сотнею найтонших зрізів, детальний звіт. З заключенням можете звертатися до лікаря за роз’ясненнями, призначенням плану лікування.

Коли проходити ангіографію

 КТ-ангіографія верхніх кінцівок проводиться при:

 • тромбозі, судинних аневризмах;
 • варикозі;
 • пухлинних утвореннях;
 • пошкодженнях стінок судин, наприклад, при травмах.

Метод вважається найефективнішим при закупорках, звужених кровоносних судин на руках. Він дасть детальну, точну картинку, дозволить прийняти правильні терапевтичні заходи, при необхідності скорегувати поточний план лікування.

кт судин верхніх кінцівок

Коли КТ робити не можна

КТ верхніх кінцівок протипоказано жінкам під час вагітності. Діагностика можлива тільки у виняткових випадках, за призначенням лікаря. Потрібно, щоб користь від процедури перевищувала потенційну шкоду для плода.

Для КТ з контрастуванням існує свій перелік обмежень, що потребує більш детальної підготовки до дослідження. У нього входять:

 • непереносимість контрасту – вимагає попередньої консультації лікаря анестезіолога та виконання призначеної ним терапії;
 • проблеми з органами видільної системи – зниження швидкості клубочкової фільтрації нижче 30 мл/хв – потребує попередньої консультації лікаря нефролога та призначення ним лікування для покращення функції нирок;
 • тяжкий фізичний стан пацієнта – проведення дослідження таким пацієнтам потребує більше часу;
 • надмірна функція щитовидної залози – неконтрольований гіпертиреоз – вимагає попередньої консультації лікаря ендокринолога;
 • якщо пацієнт боїться процесу проведення процедури з ним у процедурній може перебувати близька людина, одягнена у спеціальний захист від рентгенівського випромінювання.

Зазначені стани відносять до умовних протипоказань. Тому до процедури потрібна консультація лікаря.

кт верхньої кінцівки ціна

Підготовка та діагностика верхніх кінцівок

На дослідження потрібно приходити на голодний шлунок. Досить паузи після трапези від двох годин. Обов’язково проконсультуйтеся з лікарем. Він запитає про алергічні реакції на контрастну речовину, йод. Якщо є підозри на вагітність, обов’язково повідомите про це.

Для введення контрастної речовини в судину в області ліктя встановлюється катетер внутрішньовенного типу. Через нього із застосуванням автоматичного інжектора вводиться контраст. Під час введення препарату пацієнт може відчувати тепло, що розливається по тілу, у деяких з’являється залізний присмак у роті. Це часті і абсолютно нормальні реакції на лікарський препарат.

Для проведення КТ судин верхньої кінцівки пацієнта розміщують на столі томографа, після стіл переміщають в сканер. Сканер має кільцеподібну форму, відкритий з двох сторін. За процесом стежить радіолог та лікар анестезіолог – вони знаходяться в сусідній кімнаті, для контролю передбачено скляне вікно. В апараті КТ є спікерофон, тому пацієнт при бажанні може спілкуватися з лікарем, задавати йому питання. Спеціаліст під час дослідження кілька разів попросить вас затримати дихання, не здійснювати ніяких рухів. Обов’язково дотримуйтесь даних рекомендацій – інакше знімки можуть вийти не чіткими.

Вартість обстеження на КТ

Діагностичний центр Lifescan пропонує вигідні та прозорі умови співпраці. З цінами ви можете ознайомитися в розділі «Ціни на КТ» або зателефонувавши адміністратору. Зверніть увагу – прийом ведеться тільки за попереднім записом. Чекаємо вас в будь-який заздалегідь вибраний час. Знаходимося в Шевченківському районі Києва.

Lifescan
Контакти
 • ПН.-СБ. с 8-00 до 20-00
 • НД с 9-00 до 18-00