зробити МРТ хребта у Києві

МРТ хребта

МРТ хребта – передовий метод, застосовуваний для діагностики захворювань опорно-рухового апарату. За результатами дослідження лікар зможе точно оцінити стан кісткових, м’яких тканин, поставити правильний діагноз і призначити грамотне лікування. МРТ скринінг хребта займає зовсім небагато часу і замінює відразу декілька інших досліджень. Складна підготовка до процедури не потрібна, а ось протипоказання враховувати обов’язково.

Наш діагностичний центр КТ і МРТ пропонує вам пройти МРТ хребта в Києві на апараті Philips Achieva 1.5 Тесла. Завдяки передовому оснащенню діагностичного центру ви отримаєте точні результати. Вартість МРТ хребта буде однією з кращих в місті. Ми гарантуємо вам професійний, уважний підхід.

Суть МР методу

МРТ хребта проводиться повністю або по відділах (з урахуванням показань). Зображення кісткових структур під час дослідження виводиться на екран. МРТ показує хребет не тільки в статиці, але і в динаміці. Це дозволяє проаналізувати не тільки стан, зміни структур, а й фізіологічні процеси в конкретному відділі.

Метод дає комплексну оцінку стану органів, тканин, на відміну від звичайного рентгена. Після завершення діагностики лікар дає інтерпретацію результатів, знімки з розшифровкою видаються пацієнту на руки. МРТ показує структурні особливості дисків, хребців, утворення, патології, грижі, переломи, тріщини, запалення, защемлення нерва. Тобто метод ефективний при будь-яких проблемах.

Ви можете робити МРТ або тільки поперекового, грудного, шийного відділів або всього хребетного стовпа. Тестування по окремим областям дозволяє отримувати максимально точну картину, своєчасно виявляти негативні зміни і патологічні процеси в кістковому мозку. У порівнянні з тією ж рентгенографією МРТ пішло сильно вперед. Воно дає інформативні, чіткі, об’ємні зображення. МРТ діагностика не пов’язана з потенційно небезпечним випромінюванням, має мінімум протипоказань, підходить для дослідження великих і малих зон.

Показання для проведення МРТ хребта

МРТ хребта проводиться при наявності таких показань:

 • травми всіх видів;
 • вроджені патології хребетного стовпа;
 • хворобливість;
 • запалення (вже діагностовані або поки тільки приблизні з урахуванням симптоматики);
 • часті болі в грудині, мігрені;
 • зміщення хребетних дисків;
 • дегенерації кісток, хрящів;
 • комплексна профілактика, скринінг здоров’я.

Плюс методики в тому, що вона показує патологічні процеси на ранніх етапах, коли інші підходи просто безсилі. Це дозволяє своєчасно виявити захворювання і почати терапію. Направлення для проходження МРТ дає фахівець (вузького профілю або терапевт, сімейний лікар). Можете пройти дослідження за власною ініціативою без направлення (при наявності відповідних показань).

мрт хребта київ недорого

З контрастуванням або без?

МРТ хребетного стовпа робиться з контрастуванням або без нього. Варіант без контрастування більш простий, швидкий, але поступається в плані точності діагностики. До контрастированию вдаються, коли потрібно визначити сам факт наявності пухлини, структуру, межі, точні розміри, ймовірні метастази. Чим раніше буде виявлено освіту, тим краще, оскільки можна буде почати своєчасне ефективне лікування.

У МРТ із застосуванням контрастних речовин протипоказань більше. До них відносять вагітність, лактацію, схильність до алергічних реакцій на йод та інші компоненти. Що ми готові гарантувати вам – так це дотримання суворих стандартів при проведенні досліджень, прозорі ціни на МРТ хребта з контрастом і без. Якщо є проблеми з опорно-руховою системою, не тягніть час – записуйтеся на прийом в наш діагностичний центр. Своєчасна лікарська консультація дозволить зберегти здоров’я.

Як здійснюється тестування

Процедура підготовки до МРТ спини або хребта не складна. Безпосередньо перед процедурою зніміть з себе всі металеві вироби – пірсинг, прикраси, брекети, слуховий апарат. У приміщенні з апаратом МРТ не можна користуватися смартфоном (зазвичай фахівець попереджає про це).

Людина лягає на динамічний стіл, його фіксують в потрібному положенні, щоб отримані в ході діагностики знімки були максимально чіткими, не розмитими. Будь-які рухи в апараті можуть привести до змазування картинки. Рухомий стіл просувається всередину томографа для проведення дослідження. Під час МРТ апарат видає досить гучні звуки (якщо потрібно, скористайтеся берушами). Пацієнти з клаустрофобію до початку МРТ повинні прийняти заспокійливе. Іноді наявність даної психологічної патології стає перешкодою до проведення процедури (якщо седація не допомагає).

Тривалість дослідження МРТ спини без контрасту або із застосуванням контрасту можна уточнити по телефону або в розділі “підготовка до МРТ” на нашому сайті. Апарат робить цілу серію знімків, за якими потім створюють чітку картинку. Розшифровка результатів входить в ціну МРТ хребта.

мрт всього хребта ціна в Київі

Чи шкідливо це?

Ні – метод є одним з найсучасніших, високоефективних і безпечних. Проводити дослідження можна регулярно, в будь-якому віці. На відміну від рентгена, під час МРТ шкідливе випромінювання відсутнє.

Для дітей метод безпечний на 100%, він підійде для діагностики придбаних і вроджених патологій. За рахунок універсальності, максимальної нешкідливості, протипоказань практично немає. На процедуру можна записувати дітей будь-якого віку, включаючи немовлят. У нашому діагностичному центрі ви можете зробити МРТ хребта повністю або окремих відділів, звичайний скринінг або сканування з контрастом.

Коли робити діагностику не можна

Протипоказання до МРТ хребта:

 • феромагніти (імпланти), прилади електромагнітного типу;
 • кліпси для судин;
 • кардіостимулятори.

До умовних протипоказань відносять алергію на контрастну речовину. Якщо вона буде використовуватися, проконсультуйтеся з лікарем. Процедура без контрасту вважається більш безпечною.

Оскільки методика неінвазивна, безболісна, перелік протипоказань мінімальний. Якщо у вас є сумніви щодо можливості проведення процедури, зверніться до фахівця для уточнення ситуації.

мр скринінг хребта

Кому буде цікава послуга

МР скринінг хребта в Києві – на 100% унікальний і ефективний метод. В основі принципу сканування лежить принцип ядерного магнітного резонансу. Магнітне поле має високу потужність дії, резонує з ядрами атомів. Енергію томограф зчитує відразу після її виникнення, передає на комп’ютер для подальшого детального аналізу. Знімки покажуть наявність хронічного остеохондрозу, доброякісних і злоякісних пухлин, дисфункціональні процеси в спинному мозку, інші зміни.

Метод незамінний в діагностиці вроджених патологій хребта, придбаних дегенеративних змін, гриж, связковой гіпертрофії, відчуттів нервового тику, запальних процесах. Варто зробити МРТ при судинних змінах, які були викликані проблемами з кровообігом. За результатами МРТ ви дізнаєтеся все про стан власного здоров’я.

Дослідження безпомилково показує причини мігрені неясної етіології. Рекомендовано проходження МРТ дорослим і дітям, які скаржаться на оніміння кінцівок, часті судоми в ногах, руках, характерні поколювання. Апарат Philips Achieva 1.5 Тесла покаже компресію корінців нервових закінчень, спинного мозку. З огляду на можливості методу, його вартість виходить досить вигідною.

Тобто МРТ допоможе при будь-яких причинах, захворюваннях, дасть можливість на 100% точно, без помилок поставити діагноз. У лікуванні захворювань дуже важливий час. Чим раніше ви зреагуєте, тим краще. І методика МРТ допомагає цей час берегти.

Ціни на послуги

Вартість МРТ хребта в Києві буде залежати від використовуваного апарату, вибраній галузі дослідження, інших параметрів. Ми використовуємо передове обладнання, яке дозволяє отримувати точні, якісні знімки. Детальніше дізнатися ціну МРТ хребта можна в розділі «Ціни». З будь-яких питань телефонуйте адміністраторам – вони завжди на зв’язку і будуть раді вам допомогти.

Lifescan
Контакти
 • ПН.-СБ. с 8-00 до 20-00
 • НД с 9-00 до 18-00