зробити МРТ тазостегнового суглоба у Києві

МРТ тазостегнових суглобів

Центр діагностики КТ і МРТ Лайфскан в Києві пропонує вам пройти швидке, точне дослідження для постановки діагнозу. МРТ тазостегнових суглобів показує стан структур пошарово. Діагностична методика підходить для оцінки стану сухожиль, кісток, м’яких тканин, системи кровотворення. Вона почала застосовуватися з 70-х років минулого століття і швидко стала популярною. На цей момент у МРТ конкурентів в плані точності та безболісності просто немає.

Плюси МРТ

МРТ стегна в Києві проводиться швидко, без болю і втручань. Перелік протипоказань мінімальний – у процедури з контрастом їх трохи, без контрасту майже немає.

Основні плюси МР-томографії:

 • можливість повторного проведення;
 • відсутність променевих впливів;
 • точне створення 3D зображень структур органу, який досліджується;
 • визначення локалізації вогнища ураження, можливість диференціації патологій зі схожими симптомами;
 • швидке розпізнавання незначних дефектів, порушень;
 • повна безболісність;
 • доступна ціна.

За результатами МР-скринінгу можна буде поставити точний діагноз, розробити грамотний і ефективний план лікування. Неможливість постановки раннього діагнозу і некоректна терапія – основні причини прогресування патологій. МРТ розв’язує ці проблеми.

Готовий результат (висновок лікаря) ви отримаєте в день звернення після завершення сканування. Мати направлення спеціаліста при собі необов’язково – звертатися в діагностичний центр можна за особистою ініціативою.

Показання до проведення МРТ тазостегнового суглоба

МРТ тазостегнового суглоба в діагностичному центрі Lifescan покаже перелом шийки стегна, інші травми, проблеми зі зв’язками, сухожиллями, стан м’яких тканин. Поводити скринінг можна для профілактики (серйозні проблеми зустрічаються і при відсутності скарг) або уточнення діагнозу за результатами інших досліджень, підбору ефективного лікування

Записуйтеся на діагностику в наступних випадках:

 • Діагностовано новоутворення, які збільшуються в розмірах.
 • Потрібно визначити етіологію дисплазії суглобів.
 • Мають місце ревматичні ураження.
 • Раніше ви отримували серйозні травми, були вивихи, пошкодження зони.
 • Турбують дуже сильні болі.
 • Затиснені сухожилля, нерви суглоба.

Це основний перелік показань до проходження МРТ тазостегнового суглоба, але можуть бути й інші. МР – кращий метод для відстежування динаміки некротичних процесів в стегновій голівці. Повторювати процедуру можна так часто, як це потрібно, що зручно при тривалому лікуванні.

мрт м'язів стегна ціна в Києві

Перелік протипоказань

Робити МРТ не можна людям з металевими пристроями на кшталт нейро-, кардіостимуляторів, інсулінових помп та інше. Виняток – вироби з титану, вони не намагнічуються. Не варто робити МР-томографію людям, страждаючим нирковою, серцевою недостатністю.

Клаустрофобія – відносне протипоказання. Для пацієнтів з таким діагнозом рекомендована седація або загальний наркоз.

Особливості проведення процедури

Підготовка до МРТ-сканування не потрібна. Дослідження проводиться з застосуванням спеціального обладнання, яке за формою нагадує циліндричну велику трубу з висувною платформою всередині. Під час сканування пацієнтові потрібно лежати повністю нерухомо. Якщо не виходить зберігати стабільне положення, варто зупинитися на іншому типі діагностики (КТ, УЗД).

Під час сканування пацієнт буде перебувати на платформі всередині томографа. Апарат шумить, що доставляє певний дискомфорт. Розв’язання проблеми будуть навушники або вушні затички.

До початку сканування зніміть з себе аксесуари, годинники. Якщо процедура проводиться з контрастом, не можна буде пити і їсти за 5 годин до діагностики. При наявності хронічних захворювань потрібно буде повідомити відповідну інформацію лікарю. Зазвичай контраст переноситься нормально, але якщо у вас є питання, сумніви, проконсультуйтеся з фахівцем. Контрастні препарати підвищують чіткість сканування, допомагають ставити діагнози на самих ранніх стадіях захворювання. Вводиться препарат внутрішньовенно або безпосередньо в зону дослідження. Якщо у фахівця є сумніви в гарній переносності контрастної речовини, краще буде зробити МРТ стегна без контрастна (це більш щадний варіант).

Вартість процедури МРТ тазостегнових суглобів

На МРТ тазостегнових суглобів ціни в Києві вказані в розділі «Прайс». Процедура може проводитися відкритим і закритим способом. Щоб дізнатися, скільки коштує МРТ стегна в центрі «Лайфскан» і записатися на прийом, просто зателефонуйте нам. Знаходимося в Шевченківському районі.

Прийом ведеться тільки за попереднім записом. Зателефонуйте нам заздалегідь для уточнення вільного часу і вибору зручного місця. Ми робимо все можливе для підвищення якості обслуговування.

Lifescan
Контакти
 • ПН.-СБ. с 8-00 до 20-00
 • НД с 9-00 до 18-00