КТ сечового міхура

КТ мочевого пузыря сделать в Киеве

Дослідження проводять на новітньому обладнанні для ефективної діагностики в будь-яких клінічних випадках. Комп’ютерна томографія сечового міхура дозволяє виявити органічні патології, включаючи онкологію. Метод показує пошарові малюнки тканин з високою роздільною здатністю.

Сенс дослідження

КТ – рентгенологічний метод із застосуванням гамма-променів. На відміну від рентгена цифрова томографія створює знімки поперечного перерізу тканин. Комп’ютер обробляє і аналізує дані, створює візуалізацію. Обстеження дає точну картину стану м’яких тканин, сечоводів, лімфовузлів, судин, нирок. Переваги проведення КТ сечового міхура за цінами вигідним для клієнтів:

 • використання контрастування;
 • обладнання, що дає чіткі зображення;
 • безболісний, швидкий хід обстеження;
 • досвідчені медики, точно інтерпретують інформацію.

Апарат фіксує загальну картину, потім, якщо стануть помітні патологічні ознаки, робить більш докладні знімки. Часто процедура заміняє хворобливі ендоскопічні огляди. Метод відрізняється від рентгенографічної діагностики меншим променевим навантаженням, підходить для дітей. Виняток – пацієнти молодше 6 років, які не зможуть лежати нерухомо під час роботи апарату.

Показання

Обстеження потрібно, якщо інформація після УЗД тривожна, але її не вистачає для остаточного діагнозу. Хірурги направляють на КТ перед операцією. Томографію сечовидільної системи призначають:

 • при гострому болі в цій зоні;
 • травмах органів таза;
 • появі крові або гною в сечі;
 • вроджені аномалії розвитку;
 • частих позивах, нетриманні сечі;
 • абсцесах, свищах, інші наслідки запального процесу;
 • хворобливих відчуттях при сечовипусканні.

При проведенні КТ сечового міхура у чоловіків або жінок, медиків може цікавити і стан інших органів малого таза. Оцінку дають незабаром після процедури або, при складному випадку, за результатами консиліуму. Тривалість пов’язана з областю тіла, цілями тестування. Точну інформацію вам нададуть в ході консультації особисто і по телефону.

КТ для онкології

Інформація, яку знімок не показує – доброякісне новоутворення або злоякісне. Лікар побачить операбельна пухлина чи ні, визначить стадію розвитку процесу. КТ при раку сечового міхура виявляє:

 • форму, розмір пухлини;
 • розташування, поширення;
 • щільність, що вказує на гістологічний вид;
 • метастази в лімфовузлах поруч.

По зображенню фахівець буде планувати променеву терапію, хірургічне втручання. КТ допоможе зробити діагностику рецидиву раку після лікування. Корисно дослідження і для оцінки результатів проведеної операції або інших процедур.

Протипоказання

Метод відносно безпечний, променеве навантаження на організм менше, ніж при звичайній рентгенографії, але обмеження є. Іноді шкода від процедури перевищує позитивний ефект. Сканування не проводять вагітним, жінкам, які годують, при тиреотоксикозі, проблеми зі щитовидною залозою, печінкою, підвищеному рівні креатиніну, деяких формах діабету.

У обладнання є обмеження по вазі і об’єму, тому різні моделі не розраховані на вагу більше 120 або 160 кг, обхват більше 140 см. Застосування контрастної речовини з йодом не підходить алергікам, людям з нирковою недостатністю, серцевими патологіями. Складнощі можливі, якщо у людини клаустрофобія.

Підготовка

До комп’ютерної томографії сечового міхура потрібно приготуватися. Перед процедурою клієнта можуть попросити випити воду, помірне наповнення дасть кращу якість зображення. Активність кишечника може ускладнити томографію, змістивши орган. За день до обстеження рекомендують їсти дієтичну їжу, яка швидше засвоюється, при запорах проводять очищення. Дослідження проходять натщесерце.

При призначенні КТ сечового міхура з контрастуванням ціна складається з підготовки, самої діагностики, розшифровки даних, оформлення висновку. Додатково оплачують контрастне посилення з розрахунком за вагою. Знімки записують на цифровий носій.

Допоміжна речовина

Проводять КТ сечового міхура без контрасту або із застосуванням складу, введеного внутрішньовенно або через катетер. Надійний апарат працює швидко, відповідає високим вимогам до сучасної діагностики. До призначення КТ сечового міхура з контрастуванням лікар перевіряє наявність протипоказань, може направити людину здати аналіз крові.

Щоб зробити КТ в Шевченківському районі Києва, залишайте заявку на сайті або зателефонуйте в Lifescan. Попередня ціна вказана на окремій сторінці сайту. Підсумкова вартість залежить від застосування контрасту, обстеження вузької області або комплексу органів.

Lifescan
Контакти
 • Пн-Пт: 08.00 - 20.00
 • Сб: 09.00 - 20.00
 • Нд: Вихідний