КТ судин голови та шиї

КТ сосудов головы и шеи сделать в Киеве

Відчуття болю і здавленості в області шиї і голови вимагають ретельної діагностики, так як можуть свідчити при різних патологіях. Дослідити максимально повно кровоносні судини і тканини даних зон покликана КТ ангіографія артерій шиї і голови. Метод дозволяє виявити відхилення функціонування органів і систем на початкових стадіях патологічних процесів, що підвищує шанси на швидке і повне лікування. Записатися на аналіз можна в нашому центрі в Києві за адресою провулок Обсерваторний, 3-А.

Показання до апаратного дослідження

Призначає КТ судин голови і шиї лікуючий лікар після вивчення скарг пацієнта на нездужання і інші види дискомфорту. Симптомами до діагностики можуть стати часті запаморочення, тремор і оніміння кінцівок, виникаючі тягнучі болі в області голови, раптова непритомність. При виявленні змін в стінках судин в ході проведення інших аналізів фахівець також встановлює необхідність в проведенні комп’ютерної томографії.

Показаннями до КТ служать:

  • повторювані головні болі незрозумілого характеру;
  • травмування верхніх відділів хребта або шиї з можливістю ураження судин;
  • симптоми порушення мозкового кровообігу;
  • неоднозначність показників інших досліджень.

Лікарі можуть призначити КТ судин шиї і голови при підозрі на інсульт, міліарні аневризми, тромбоз або атеросклероз, структурні зміни артерій. Обов’язковою є подібна процедура в рамках підготовки пацієнта до хірургічного втручання. Візуалізовані результати допомагають відслідковувати процес відновлення органів в післяопераційний період.

Переваги КТ ангіографії

Серед переваг методу відзначається його безпека з мінімальним променевим навантаженням. Процедура займає короткий час, не вимагає особливих заходів підготовки та надає максимально точні результати. Обстеження не доставляє пацієнтові дискомфорту або інших неприємних відчуттів. На КТ судин шиї та голови ціна відрізняється доступністю, що дозволяє кожному жителю столиці своєчасно проводити комплексну перевірку свого здоров’я.

Апарат виявляє найменші аномалії в будові артерій і вен, виявляє тромби і атеросклероз в судинах, показує васкуліти, запалення і перші ознаки пухлин. Новітня методика вивчення судин дозволяє розглядати всі верстви їх стінок з можливістю перенесення картини на знімки, що значно розширює можливості лікаря – в скрутних випадках він може звернутися до фахівців іншого профілю для отримання його лікарської думки з приводу представлених зображень.

Підготовка і проведення КТ

Перед записом на апаратне дослідження слід відвідати свого лікуючого лікаря. Для отримання розгорнутих результатів з діагностики фахівці призначають біохімічний аналіз – в крові визначається рівень креатиніну і сечовини. З урахуванням загального стану пацієнта і спостерігаючої симптоматики лікар видає направлення на комп’ютерну томографію.

На протязі декількох годин перед процедурою не рекомендується приймати їжу. Під час попередньої консультації з фахівцем слід поставити його до відома щодо наявних алергічних реакцій – в ході методу комп’ютерної томографії застосовується контрастна речовина на основі йоду. Наявність алергії на препарат служить підставою для відмови від дослідження. Не проводиться КТ ангіографії і під час вагітності.

Безпосередня медична підготовка до поміщення пацієнта в зону дії апарату займає кілька хвилин. Спеціаліст виконує введення контрастної речовини в венозне русло і просить зайняти нерухоме положення для отримання чітких однозначних результатів. Під час роботи обладнання на людині не повинно бути металевих прикрас, тому їх слід зняти попередньо.

Обстеження не несе негативних наслідків для пацієнта, після процедури він може продовжувати вести звичне життя. Рекомендується в найближчі години не управляти автомобілем і не приступати до надмірної фізичної активності.

Пройти КТ ангіографію судин можна в нашому центрі!

Процедура доступна відвідувачам нашого центру. Дізнатися, яка на КТ судин голови та шиї з контрастуванням ціна, а також отримати повну інформацію про особливості її проведення можна звернувшись до консультантів установи по телефону або в ході особистого візиту. Докладні відомості про ціни на КТ обстеження представлені на сайті центру.

Знімки, зроблені в ході діагностики на апараті комп’ютерного томографа, надають велику допомогу лікарю в постановці вірного діагнозу і призначенні грамотного лікування. Не варто випускати дорогоцінний час при хвилюючих симптомах незрозумілого захворювання! Записуйтеся на процедуру і контролюйте своє здоров’я разом з нами!

Lifescan
Контакти
  • Пн-Пт: 08.00 - 20.00
  • Сб: 09.00 - 20.00
  • Нд: Вихідний