зробити КТ судин голови та шиї у Києві

КТ судин голови та шиї

Відчуття болю та здавленості в ділянці шиї та голови вимагають ретельної діагностики, оскільки можуть свідчити про різні патології. Дослідити максимально повно кровоносні судини та тканини даних зон покликана КТ ангіографія артерій шиї та голови. Метод дозволяє виявити відхилення функціонування органів та систем на початкових стадіях патологічних процесів, що підвищує шанси на швидке та повне одужання. Записатися на аналіз можна у нашому центрі у Києві за адресою провулок Обсерваторний, 3-А.

Показання до дослідження

Призначає КТ судин голови та шиї особистий лікар після вивчення скарг пацієнта на часті запаморочення, головний біль, тремор та оніміння кінцівок, раптові непритомності. При виявленні змін у стінках судин у ході проведення інших аналізів фахівець також встановлює необхідність проведення комп’ютерної томографії.

Показаннями до КТ є:

  • повторюваний головний біль неясного характеру;
  • травмування верхніх відділів хребта чи шиї з можливістю ураження судин;
  • симптоми порушення мозкового кровообігу;
  • після проведення УЗД судин шиї.

Лікарі можуть призначити КТ судин шиї та голови при підозрі на інсульт, аневризми, тромбоз чи атеросклероз, структурні зміни артерій. Обов’язковою є подібна процедура у межах підготовки пацієнта до хірургічного втручання. Візуалізовані результати допомагають відстежувати відновлення органів у післяопераційний період.

Переваги КТ ангіографії

Процедура займає короткий час, не вимагає особливих заходів підготовки та надає максимально точні результати. Обстеження не завдає пацієнту дискомфорту чи інших неприємних відчуттів. На КТ судин шиї та голови ціна відрізняється доступністю, що дозволяє кожному мешканцю столиці своєчасно проводити комплексну перевірку свого здоров’я.

Апарат виявляє аномалії у будові артерій та вен, виявляє тромби та атеросклероз у судинах, показує васкуліти, запалення та наявність пухлин. У складних випадках у центрі створюється консиліум з приводу представлених зображень.

кт ангіографія артерій шиї та голови

Підготовка та проведення КТ

Перед записом на дослідження слід відвідати свого лікаря, який випише направлення і поставить клінічне завдання для лікаря рентгенолога. Також необхідно здати аналіз крові на рівень креатиніну.

Протягом кількох годин перед процедурою не рекомендується їсти. Під час попередньої консультації з фахівцем слід повідомити його про наявні алергічні реакції – в ході методу комп’ютерної томографії застосовується контрастна речовина на основі йоду. Наявність алергії на препарат є підставою для попередньої підготовки. Не проводиться КТ ангіографії під час вагітності.

Аналіз крові на креатинін можна здати в нашому центрі. Пацієнту буде поставлено внутрішньовенний катетер для запровадження контрастної речовини. Анестезіолог виконує введення контрастної речовини у венозне русло під час сканування за допомогою спеціального інжектора. Під час роботи обладнання на людині не повинно бути металевих прикрас, тому їх слід зняти заздалегідь.

Обстеження не має негативних наслідків для пацієнта, після процедури він може продовжувати звичне життя.

Пройти КТ ангіографію судин можна у нашому центрі!

Процедура доступна для відвідувачів нашого центру. Дізнатися, яка на КТ судин голови та шиї з контрастуванням ціна, а також отримати повну інформацію про особливості її проведення можна, звернувшись до консультантів установи телефоном або під час особистого візиту. Детальні відомості про ціни на КТ обстеження представлені на сайті центру.

Знімки, зроблені в ході діагностики на апараті комп’ютерного томографа, надають величезну допомогу лікарю в постановці правильного діагнозу та призначення грамотного лікування. Не варто упускати дорогоцінний час при хвилюючих симптомах незрозумілого захворювання! Записуйтесь на процедуру та контролюйте своє здоров’я разом з нами!

Lifescan