зробити МРТ колінного суглоба в Києві

МРТ колінного суглоба

Що таке МРТ коліна?

Серед найбільш точних способів діагностики, що дозволяють ефективно оцінити стан здоров’я коліна людини, медицина виділяє МРТ суглоба. Універсальний метод дослідження допомагає виявити безліч захворювань. Процедура призначається пацієнту за різних видів патологій цієї частини опорно-рухового апарату. Серед них: розриви менісків, ушкодження зв’язок, сухожиль, хрящів, інших структур. Пройти магнітно-резонансну томографію коліна пропонує наш центр Лайфскан у Києві.

мрт правого колінного суглоба у Києві

Переваги та показання до томографічної діагностики

Сканування способом МРТ відносять до найпрогресивніших і найбезпечніших методик аналізу. На відміну від рентгена, комп’ютерна томографія не пов’язана з ризиком опромінення організму і дозволяє зробити точні знімки в будь-якій площині. Аналізовані ділянки можна збільшити – це забезпечує детальніше вивчення, допомагаючи виявити патологію на ранній стадії.

Піддати колінний суглоб процедурі МРТ рекомендується через особливості анатомічної будови коліна. Його складний пристрій пояснює труднощі проведення інших методів діагностики – рентгенографія не дозволяє отримати такі точні дані, які надає комп’ютерна томографія.

магнітний резонанс колінного суглоба у Києві

Метод МРТ рекомендується при багатьох видів патологій коліна

 • больові відчуття, набряки: внаслідок дегенеративних змін чи запальних процесів;
 • відчуття скутості, жорсткості, обмеження рухів, утруднення при згинанні чи розгинанні суглобів;
 • хрускіт або клацання при ходьбі: може розвиватися через деформацію поверхонь, наявність вільних тіл у суглобі, пошкодження хрящової тканини;
 • бурсити, артрити, остеоартрози, інші дистрофічні та запальні захворювання;
 • защемлення сухожилля або нерва: внаслідок тиску, стиснення, стискання або тертя;
 • виявлені скупчення рідини;
 • дисплазія: стан у якому суглоби формуються чи розвиваються неправильно;
 • наявність діагностованих новоутворень та метастатичних вогнищ.

Аналіз проводиться з метою виявлення причини симптомів, що проявляються. МРТ призначається перед проведенням хірургічного втручання з метою комплексного обстеження та передопераційної підготовки. Томографія є найкращим способом оцінки терапевтичного ефекту лікування.

мрт на коліно у Києві

Підготовка та проходження МРТ

Пройти томографію можна, попередньо записавшись на процедуру Лайфскан. При повторному обстеженні фахівці рекомендують надати наявні на руках знімки з попередньої діагностики, направлення лікаря та інші медичні документи. Але провести процедуру можна і без них. На загальній вартості це не вплине – на МРТ колінного суглоба ціна вказана на сайті Лайфскан.

Процес томографії відрізняється повною безболісністю, але має протипоказання.

томографія колінного суглоба ціна в Києві

До них належать:

 • наявність у тілі металевих предметів – кардіостимуляторів, інсулінових помп та інших елементів, витягти які неможливо;
 • діагностована ниркова недостатність; алергічні реакції на контраст;
 • період вагітності.

томографія коліна ціна в Києві

Застосування контрасту для деталізації колінного суглоба

Процес детального дослідження кісткових тканин у деяких випадках передбачає проведення МРТ колінного суглоба з контрастом. Для цього на етапі підготовки людині запроваджують спеціальний склад внутрішньовенно. Його завдання зводиться до накопичення в тканинах ділянки, що обстежується, що забезпечує більш чітку картину на комп’ютері.

Серед таких ситуацій: необхідність діагностування дрібних фрагментів кісткових тканин, визначення запальних процесів, пухлин, новоутворень, оцінки судинних структур.

Перед МРТ колінного суглоба пацієнту запропонують зняти всі предмети з металу, протези, що знімаються, слухові апарати та інші прилади. У деяких випадках можуть запропонувати змінити одяг.

Саме собою таке дослідження абсолютно безболісно. Але саме перебування всередині апарату може завдати серйозного дискомфорту людям, які зазнають клаустрофобії. Для психологічної підтримки зазвичай дозволяється присутність когось із рідних, близьких людей або пропонують занурення у стан медикаментозного сну.

Для отримання якісних зображень важливо зберігати нерухомість протягом усього сеансу. Під час проведення такої діагностики пацієнт перебуває зафіксованим лежачи на спині. Тіло міститься в блок апарату таким чином, щоб колінний суглоб знаходився в межах кільця томографа.

Результати проведеного обстеження готуються в день обстеження протягом однієї години. Проте найскладніші випадки аналізу можуть вимагати додатковий час вивчення знімків фахівцями. Як правило, підготовка таких результатів триває близько доби. Більш точний час надання результатів Ви можете уточнити по телефону під час запису на процедуру.

Де якісно зробити МРТ коліна в Києві

Пройти обстеження МРТ коліна недорого у Києві доступно у нашому центрі за адресою пров. Обсерваторна, 3-А. Запис на процедуру здійснюється на сайті або за телефонами установи. Будь-які питання щодо процедури, особливостей підготовки та проведення діагностики можна уточнити у співробітників центру.

Lifescan