МРТ колінного суглоба

МРТ коленного сустава Киев

Серед найбільш точних діагностичних методів, що дозволяють ефективно оцінити стан здоров’я коліна людини, медицина виділяє МРТ колінного суглоба. Процедура призначається пацієнту при різних видах патологій даної частини опорно-рухового апарату. Пройти томографію колінного суглоба пропонує наш центр в Києві.

Переваги МРТ і показання до томографічної діагностики.

Діагностику способом МРТ відносять до найбільш сучасних і безпечних методів аналізу. На відміну від рентгену, комп’ютерна томографія не сполучена з ризиком опромінення організму і дозволяє зробити максимально точні знімки в будь-якій площині. Аналізовані ділянки можна збільшити – це забезпечує більш детальне вивчення, допомагаючи виявити патологію на ранній стадії. Піддати колінний суглоб процедурі МРТ рекомендується через особливості анатомічної будови коліна. Його складний пристрій пояснює труднощі проведення інших методів діагностики – рентгенографія не дозволяє отримати настільки точні дані, які надає комп’ютерна томографія.

Метод МРТ рекомендується при безлічі видів патологій коліна. До них відносяться:

 • механічні травми суглоба – в тому числі, розриви зв’язок, менісків, сухожиль;
 • постійні болі невідомої природи;
 • присутність набряків, відчуття скутості;
 • бурсити, артрити, остеоартрози;
 • виявлені скупчення рідини;
 • наявність діагностованих пухлин і метастазів.

Аналіз проводиться з метою виявлення причини виникаючих симптомів. МРТ призначається перед проведенням хірургічного втручання з метою комплексного обстеження і передопераційної підготовки. Томографія є найкращим способом контролю ефективності проведеного лікування.

Підготовка і проведення МРТ

Пройти томографію можна, попередньо записавшись на процедуру в нашому центрі. При повторному обстеженні фахівці рекомендують надати наявні на руках знімки з минулої діагностики, направлення лікаря та інші медичні документи. Але провести процедуру можна і без них. На вартості це не позначиться – на МРТ колінного суглоба ціна вказана на сайті центру.

Перед поміщенням в апарат пацієнтові рекомендують зняти всі металеві прикраси. У лежачому положенні людину переміщують в кільцевий блок томографа. Під час обстеження необхідно забезпечити абсолютну нерухомість тіла – це гарантує чіткість знімків.

Процес детального дослідження кісткових тканин передбачає проведення МРТ колінного суглоба з контрастом. Для цього на етапі підготовки людині вводять спеціальний склад внутрішньовенно. Його завдання зводиться до накопичення в тканинах обстежуваної ділянки, що забезпечує більш чітку картину на комп’ютері.

Процес томографії відрізняється повною безболісністю, але володіє протипоказаннями. До їх числа відносяться:

 • присутність в тілі металевих предметів – кардіостимуляторів, інсулінових помп та інших елементів, витягти які неможливо;
 • діагностована ниркова недостатність, алергічні реакції на контраст;
 • період вагітності.

Саме перебування всередині апарату може доставити серйозний дискомфорт людям, що зазнають клаустрофобію. Тому співробітники центру дозволяють близьким перебувати поруч з пацієнтом або пропонують занурення в стан медикаментозного сну.

Результати проведеного обстеження готуються в день обстеження, однак найбільш складні випадки аналізу можуть потребувати додатковий час на вивчення знімків фахівцями. Як правило, підготовка таких результатів займає близько доби. Більш точний час надання результатів, Ви можете дізнатись за телефоном під час запису на процедуру.

Пройти обстеження МРТ коліна недорого в Києві можна в нашому центрі за адресою пров. Обсерваторний, 3-А. Запис на процедуру здійснюється на сайті або за телефонами установи. Будь-які питання стосовно процедури, особливостей підготовки та проведення діагностики можна уточнити у співробітників центра.

Lifescan
Контакти
 • ПН.-СБ. с 8-00 до 20-00
 • НД с 9-00 до 18-00