зробити МРТ шиї у Києві

МРТ шиї (шийного відділу хребта)

Магнітно-резонансний метод – золотий стандарт діагностики. Він підходить для скринінгу будь-якої частини тіла, включаючи шийний відділ. МРТ в нашому діагностичному центрі проводиться повністю неінвазивно, дає зображення хребців, м’язів, лімфатичних вузлів, щитовидної залози, спинного мозку в тонкому зрізі. Візуалізація буде максимально точною і достовірною. Застосовуємо обладнання експерт класу. Розшифровки знімків роблять грамотні лікарі високої кваліфікації.

Особливості сканування

МРТ діагностика дає деталізовані зображення, які показують патологічні зміни органів. Вона незамінна для визначення захворювань на різних стадіях, коли інші діагностичні засоби просто безсилі. Рання постановка діагнозу дозволить провести оперативну реабілітацію, яка дасть максимальні результати.

Для дослідження стану кровоносних судин застосовується деталізована ангіографія. Вона показує поточні особливості кровотоку в досліджуваних зонах. Висока якість діагностичних заходів в нашому медцентрі допоможе грамотно визначити тактику лікування. В ході МРТ діагностики перевага віддається динамічно-перфузійним дослідженням. Вони показують чіткий характер перебігу патологічного процесу, дозволяють своєчасно визначати злоякісні утворення, незалежно від їх розмірів, часу утворення.

мрт шийно грудного відділу у Києві

Особливості процедури

Щоб пройти МРТ шийного відділу хребта, проводити спеціальну підготовку не потрібно. Саме дослідження багато часу не займає, результати з лікарською розшифровкою видаються на руки відразу.

Передова апаратура дозволяє отримувати зображення максимальної (або прецизійної) якості. Вона демонструє патологічні зміни до 1-2 мм в діаметрі. МРТ з контрастом вважається більш точним, показує навіть найсвіжіші, дрібні утворення.

Скринінг на 100% безболісний, має мінімум протипоказань. Єдиний момент: пацієнтові рекомендовано зберігати нерухомість під час діагностики. Для зв’язку з лікарем при проведенні МРТ передбачені пристрої відеоспостереження, гучного зв’язку.

МРТ без контрасту можна робити всім. Якщо людина страждає на клаустрофобію, дослідження проводимо під седацією. У скринінгу з контрастом протипоказання є, детально про все вам розповість лікар до початку процедури.

ціна мрт шийного відділу у Києві

Чи потрібен вам контраст?

МРТ з контрастом – максимально точний і інформативний метод дослідження. Застосування спеціальної речовини рекомендовано при наявності підозр на злоякісні процеси. Контраст вводиться внутрішньовенно до початку процедури, він безпечний для організму.

В основі МРТ-діагностування лежить принцип впливу потужними магнітними полями. Протипоказання теж є. Так контраст не варто вводити при наявності пристроїв серцевого ритму, осколків снарядів, металевих фрагментів в тілі.

мрт шиї київ

Ціна процедури МРТ шийного відділу

Подивитись вартість на МРТ шийного відділу хребта в Києві в нашому діагностичному центрі ви можете в розділі «Ціни на МРТ». Консультуємо з будь-яких питань в телефонному режимі. Адміністратори клініки завжди на зв’язку, дадуть відповідь на незрозумілі вам питання.

Зверніть увагу: проводимо діагностику тільки за попереднім записом. Наперед подзвоніть в діагностичний центр, виберіть зручний для вас час. Система запису дозволить уникнути очікувань в чергах. Центр діагностики КТ і МРТ “Лайфскан” знаходиться в Шевченківському районі Києва в провулку Обсерваторному 3А. Передове оснащення центру гарантує максимальні стандарти, точність діагностичних досліджень.

Lifescan