МРТ плечового суглоба

МРТ плечевого сустава сделать в Киеве

Методика дозволяє виявити нездужання, які не показали інші способи. Поширені ситуації направлення на МРТ плеча: біль, хрускіт, тяжкість, побутові або спортивні травми, набряки, переломи, вивихи.

Дискомфорт в цій зоні характерний для різних порушень. МРТ плечового суглоба лікарі призначають, щоб поставити точний діагноз, підібрати правильний шлях хірургічного або терапевтичного лікування.

Особливості

При магнітно-резонансній томографії властивості магнітних полів застосовують для створення малюнка. Перевага способу – відсутність проникнення, інвазивного втручання, пацієнти легко переносять процес.

Під час обстеження положення тіла не можна міняти, це впливає на точність діагностики. Знімки в трьох площинах допомагають виявити: капсуліт, неврит, пошкодження манжети, деформацію хряща, розрив зв’язок або сухожиль, плескіт, плечолопатковий періартрит.

МРТ плечового суглоба за доступною вартістю – безпечний метод без радіаційного або іонізуючого випромінювання. Томографію призначають:

 • при видимих ​​змінах форми;
 • порушення нормальної роботи;
 • ознаках запалення: почервоніння, набряках, перепадах температури;
 • безперервно ниючого або гострого болю при рухах.

Регулярні перевірки для профілактики знижують ризик небезпечного розвитку хронічних порушень. Ціна МРТ плечового суглоба в Києві залежить від складності завдання, числа досліджуваних суглобів, наркозу, введення контрасту. Дізнайтеся докладніше про час дослідження по телефону діагностичного центру КТ і МРТ в Шевченківському районі.

Показання та протипоказання

Здоровий суглоб рухливий, захворювання знижують його активність, викликають біль. Підстави для проведення процедури МРТ:

 • профілактичне дослідження;
 • уточнення поставленого раніше діагнозу;
 • первинне вивчення за скаргою пацієнта;
 • оцінка результатів лікувального курсу;
 • звичний вивих, обмеження нерва, розрив суглобової капсули;
 • контрольні огляди перед операцією або після втручання.

Перешкодою до призначення МРТ плечових суглобів буде занадто велика вага людини. Граничні значення різних моделей магнітних томографів 120-140 кг. Інші протипоказання: використання кардіостимулятора, наявність металевих елементів в тілі, це: штифти, скоби, протези, оскільки, містять метал татуювання.

Не призначають обстеження при нервовому тіку, клаустрофобії. У цих випадках МРТ замінюють іншим методом діагностики – УЗД або КТ кістково-суглобового апарату. Детальніше про МРТ плечового суглоба в Києві і цінах на процедуру вам розповість адміністратор.

Підготовка

До обстеження не потрібно спеціально готуватися. МРТ з контрастом під наркозом проводять натщесерце. Показаннями до медикаментозного сну можуть стати: вік до року, недуги з судорожними припадками, психічні відхилення, тривожність під час досліджень.

Маленьких дітей варто підготувати до обстеження, при якому доведеться залишатися без руху в обмеженому просторі. Без медикаментозного сну обходяться діти, які можуть лежати нерухомо і не мають інших протипоказань.

Контрастний метод

На МРТ лівого або правого плечового суглоба, зв’язки і хрящі помітні краще, ніж при рентгенографії або КТ. Контрастна речовина ще більше підвищує точність томограми і швидко виводиться після процедури. Пошарові зображення детально демонструють глибоко розташовані тканини.

Актуальні ціни на МРТ плеча представлені в спеціальному розділі сайту. Записуйтеся на прийом, задавайте питання через форму зворотного зв’язку або по телефону.

Lifescan
Контакти
 • ПН.-СБ. с 8-00 до 20-00
 • НД с 9-00 до 18-00