зробити МРТ клубово-крижових зчленувань у Києві

МРТ клубово-крижових зчленувань

Область з’єднання тазових кісток з хребтом відрізняється труднощами діагностики – виявити порушення і дисфункції хребців, суглобів і хрящів в даній ділянці тіла можна лише методом магнітно-резонансної томографії. Проведення МРТ клубово-крижових зчленувань дозволяє точно розглянути структурні особливості і аномалії всіх тканин, м’язів і зв’язок.

Пройти томографію в Києві можна в центрі діагностики КТ і МРТ Лайфскан за адресою провулок Обсерваторний, 3-А. Сучасне обладнання і роботи досвідчених фахівців допоможуть провести точну діагностику і виявити будь-які патології.

Показання до МРТ

Проведення МРТ крижово-клубового зчленування призначається при різних захворюваннях. Апаратне сканування обстужуючої зони здійснюється в кількох проекціях – знімки структурних зрізів з усіх боків дозволяють точно встановити характер захворювання і ступінь його тяжкості.

Показаннями до томографії є:

  • підозра на утворення міжхребцевих гриж;
  • травмування ділянки;
  • симптоматика утворення пухлин;
  • можливість спадкового захворювання Бехтерева;
  • наявність артрозу в анамнезі.

Знімки передають інформацію про запальні процеси – в хребцях і корінцях спинного мозку. За допомогою томографії лікар може контролювати перебіг сакроіеліта і спондиліта, виявити аномалії розвитку – гіпоплазії або аплазії.

МРТ клубово-крижових зчленувань у Києві

Проведення процедури, протипоказання

Метод МРТ відрізняється повною безпекою для пацієнта, за винятком присутності імплантованих металевих імплантів – людям з кардіостимуляторами, скобами або штучними суглобами слід вдатися до іншого виду обстеження. Засноване на впливі магнітних полів, апаратне сканування може привести до зсуву імплантів.

Перед переміщенням в циліндричний корпус апарату пацієнту може бути введено контрастну речовину – застосування препарату рекомендується при необхідності отримання максимально точних томограм. Доцільність використання контрасту визначає лікуючий лікар.

Процедура не вимагає підготовки – співробітник центру Лайфскан вивчає медичні документи пацієнта, нагадує йому про необхідність зняття всіх металевих виробів і допомагає зайняти необхідне положення на мобільному столі обладнання. Далі стіл відправляється в зону сканування, за ходом якого фахівець спостерігає з суміжного приміщення.

Обстеження на томографі відрізняється абсолютною безпекою, але разом з тим – високою точністю результатів. Дізнатися ціни на МРТ можна на сайті або безпосередньо у консультантів центру. Якщо вас турбують дивні хрусткі звуки в зоні крижів, несподівана кульгавість або больові відчуття – негайно звертайтеся до лікаря. І записуйтеся в Lifescan на магнітно-резонансну томографію!

Lifescan