зробити КТ скронево-нижньощелепного суглоба у Києві

КТ скронево-нижньощелепного суглоба

Комп’ютерна томографія СНЩС – сучасна методика проведення рентгенологічного дослідження, яке дозволяє побачити чітке зображення досліджуваної зони, мінімально опромінюючі організм. Останній фактор особливо важливий при проходженні процедури. Якщо доза буде підвищена, це може привести до негативних наслідків. Звернувшись в наш діагностичний центр в Києві, ви можете бути впевнені, що процедура буде проведена максимально професійно.

Показання до КТ

Зазвичай КТ скронево нижньощелепного суглоба призначається в таких випадках:

 • підозра на онкологію в досліджуваній зоні;
 • необхідність вивчити наслідки перенесеної травми;
 • діагностика аномалій;
 • необхідність виявити дистрофічні зміни;
 • порушення функції СНЩС;
 • розмітка для подальшого планування дентальної імплантації.

Записатися на КТ СНЩС можна в діагностичному центрі «Лайфскан», який розташовується в Києві за адресою провулок Обсерваторний, 3-А. Вартість процедури можна дізнатися у відповідному розділі або за номером телефону.

Що процедура виявляє

Діагностика зазвичай використовується для виявлення таких патологій, як зміщення головок суглобів і зміна кісткової структури. Методика дозволяє неінвазивним способом знайти морфологічні та функціональні порушення. Наприклад, КТ дозволяє відшукати причини болю в суглобах, якщо їх неможливо визначити іншими методиками.

кт нижньощелепного суглоба у Києві

Переваги процедури

Ключовою перевагою комп’ютерної томографії скронево-нижньощелепного суглоба стане можливість отримати зображення структури, яку не можна оцінити за допомогою звичайного огляду. Лікар отримує тривимірну картинку, яка повністю відображає всі елементи СНЩС.

Серед інших особливостей можна відзначити наступні:

 • КТ дозволяє максимально точно передати об’єкт, виключивши можливі спотворення;
 • процедура допомагає повністю обстежити об’єкт діагностики;
 • огляд по праву називають найефективнішим і оперативним способом знайти патології;
 • процедура допомагає побачити будь-які порушення, включаючи найменші.

Підготовка і проведення КТ

Підготовчі процедури перед КТ зазвичай не надають пацієнтам особливих труднощів. Ключовий фактор полягає в використанні контрасту. Якщо він буде використовуватися, то підготовка повинна проходити більш грунтовно.

В даному випадку пацієнт здає біохімію крові – Рівень креатиніну. Аналіз допомагає визначити реакцію людського організму на використовуваний препарат. В день, в який призначено обстеження, необхідно утриматися від вживання їжі за 2 години до дослідження, питний режим – звичайний, також не забувайте приймати свої звичайні ліки.

Якщо пацієнту призначена стандартна процедура томографії, то конкретні правила підготовки не передбачаються. Винятком стає лише необхідність зняти з себе всі металеві предмети перед проведенням діагностики. Це стосується будь-яких прикрас, пірсингу і слухового апарату.

Проходить все безболісно. Процедура йде в окремому кабінеті, в іншому приміщенні за всім спостерігає фахівець. Лікар просить пацієнта лягти на спеціальний стіл апарату. Потім він в’їжджає всередину пристрою. Робота апарату зазвичай супроводжується невеликим шумом. Боятися його не варто. Лікар про це повинен повідомити заздалегідь, так як пацієнт зобов’язаний зберігати нерухомий стан. Будь-яка дія, включаючи відкриття рота, повороти голови, має проводитися виключно за вказівкою фахівця.

Природно, зустрічаються і пацієнти, які страждають від закритих просторів. Якщо у вас є клаустрофобія, то про це варто попередити фахівця заздалегідь. Перед процедурою він попросить прийняти вас седативний засіб. Це необхідно, щоб пацієнт не впав у панічний стан.

Якщо ж пацієнт відчує, що в апараті йому стало різко погано, він повинен негайно повідомити про це лікаря. Процедура негайно зупиниться.

Дізнатися точний час проведення КТ нижньощелепного суглоба, а ще інші подробиці проведення процедури можна в самому Центрі діагностики КТ і МРТ «Лайфскан». Задати будь-які питання можна по телефону.

Lifescan
Контакти
 • ПН.-СБ. с 8-00 до 20-00
 • НД с 9-00 до 18-00