Чи можна робити МРТ із брекетами в Києві

Чи можна робити МРТ з брекетами

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) – сучасний спосіб діагностики організму, дозволяє швидко, безпечно, а головне – своєчасно виявити різні складності функціонування будь-якої з систем організму.

Наш діагностичний центр КТ і МРТ «Лайфскан» в Києві проводить процедуру МРТ головного мозку з встановленими у пацієнта брекетами. Обстеження виконується на сучасному апараті Philips Achieva 1.5т. Після діагностики лікар надає розшифровку результатів і проводить консультацію.

Чи роблять МРТ з брекетами?

Пацієнти часто задають питання: чи можна робити МРТ голови з брекетами? Подібне запитанням може виникнути як перед ортодонтичним лікуванням, так і після установки брекет-системи в разі необхідності проведення діагностики МРТ.

Металеві та інші брекети в ротовій порожнині не є протипоказанням до проведення дослідження на магнітно-резонансному томографі. Фахівці підтверджують – можна робити МРТ з брекетами, коли є показання за станом здоров’я.

Точність результатів при проведенні МРТ голови з брекетами

Брекети не порушують саму процедуру проведення МРТ головного мозку, однак результат може бути частково спотворений. Це відбувається через природне резонувания металу з магнітним полем апарату МРТ.

Не варто відмовлятися від діагностики: хоч і результати МРТ голови з брекетами можуть бути не цілком точними, на діагностику інших систем (в разі непотрапляння металевої конструкції в «поле зору» томографа) наявність ортодонтичних скоб ніяк не впливає.

Важливо враховувати матеріал, з якого виконані брекети: титанові і керамічні конструкції не впливають на результат томографії.

З самої брекет-системою також нічого не відбувається:

  • ортодонтичні скоби не ламаються і не деформуються;
  • незнімна конструкція не виділяє шкідливих речовин в процесі діагностики під впливом магнітного поля.

Чи можна проводити МРТ з зубними імплантами

Сучасні імплантати і коронки в основному виробляють з інертних сплавів, тому МРТ з зубними імплантами проходити можна. Перед початком обстеженням запобігати лікаря про наявні протези. Це необхідно для внесення коригувань в діагностування.

Про проведення МРТ голови з зубними імплантами в разі штифта з заліза і нікелю уточнюйте у лікаря.

Чи шкідлива МРТ

В ході скринінгу застосовуються магнітні поля високої потужності і високочастотні радіохвилі. Це робить обстеженням безпечним для здоров’я, через те, що повністю відсутній шкідливий вплив рентгенівського випромінювання.

Записатися на МРТ в Києві

Зробити діагностику і отримати консультацію лікаря в Києві ви можете в Центрі діагностики Lifescan. Центр розташований за адресою: провулок Обсерваторний, 3-А,  Шевченківського району.

Для запису на консультацію звертайтесь за телефоном, вказаним на нашому сайті.

Lifescan
Контакти
  • ПН.-СБ. с 8-00 до 20-00
  • НД с 9-00 до 18-00