зробити КТ ліктьового суглоба у Києві

КТ ліктьового суглоба

Болі і порушення рухових функцій, викликані травмою або хронічними захворюваннями ліктьового суглоба, вимагають проведення діагностичних процедур. Апаратні обстеження дозволяють лікарю скласти детальну клінічну картину, що є необхідною умовою для призначення ефективного лікування. Наданням повних діагностичних даних відзначений такий метод, як КТ ліктя – мультиспіральна томографія, що виявляє більшість патологій даної ділянки.

Пройти в Києві комп’ютерну томографію можна, звернувшись в центр діагностики КТ і МРТ «Лайфскан» за адресою провулок Обсерваторний, 3-А. Консультанти установи нададуть детальну інформацію про процедуру, її вартості та особливості проведення.

Показання до проведення комп’ютерної томографії

Без проведення апаратного дослідження поставити правильний діагноз часто виявляється неможливим. Лікарі призначають КТ ліктьового суглоба при підозрі на різні захворювання, а також в процесі підготовки пацієнта до хірургічного втручання. Безпека методу надає можливість проводити обстеження повторно, що потрібно після операції, в ході контролю процесу відновлення суглоба.

Показаннями до комп’ютерної томографії служать:

  • симптоми пухлин в кісткових і хрящових тканинах;
  • виявлення рідини в порожнині суглоба;
  • ознаки артрозу, періартріту і артриту;
  • травматичні деформації в кісткових і м’язових тканинах;
  • запалення та інфекційні ураження ділянок.

Рекомендують процедуру тим пацієнтам, яких турбує хрускіт в області ліктьового суглоба, чутливий при русі, зменшення амплітуди руху у суглобі. У деяких випадках метод КТ необхідний після обстеження на рентгені – коли результати рентгенографії вимагають детального уточнення.

Що показує КТ ліктьового суглоба

По знімках, отриманих в ході проведення комп’ютерної томографії, фахівець визначає запальні процеси в суглобах, наслідки гнійних інфекцій в кісткових тканинах, виявляє непрямі ознаки стоншення хряща. Процедура обстеження важлива в діагностиці онкологічних захворювань – сканування вказує точно на первинні пухлинні осередки і їх місцезнаходження. Аналізуючи результати дослідження, лікар рентгенолог виявляє ступінь прогресування недуги, наявність метастатичних утворень.

Проходити процедуру рекомендують при лікуванні травм – ушкоджень і переломів кісток. КТ допомагає лікареві контролювати ефективність операційного та терапевтичного впливу.

кт ліктя

Підготовка до КТ, проведення процедури

Нативна комп’ютерна томографія ліктьового суглоба може проводитися без особливої ​​підготовки в день звернення пацієнта в центр. Співробітники «Лайфскан» рекомендують подбати про відсутність металевих виробів і прикрас – годинник, окуляри, запонки, кільця і ​​інші елементи не допускаються в зоні дії апаратного скануючого кільця. Гіпс не ставитися до протипоказань для томографії і не впливає на результати обстеження. Також обстеження можна проводити з наявністю зовнішніх фіксуючих систем.

Перед процедурою слід надати співробітнику центру медичні документи, що вказують на мету дослідження – направлення лікаря з попереднім діагнозом, дані інших аналізів і досліджень, виписку з карти. Це дозволить фахівцеві визначити точну область, що вимагає детального вивчення.

В окремих випадках процедура може проводитися із застосуванням контрасту. Алергічні реакції на йодовмісні компоненти препарату, тяжка ниркова недостатність є протипоказанням для КТ.

Сканування вимагає збереження нерухомості під час руху апаратного кільця. Процедура безпечна і не супроводжується відчуттям дискомфорту у пацієнта. Протягом дослідження фахівець спостерігає за людиною з суміжного кабінету крізь прозоре скло.

Переваги комп’ютерної томографії

До переваг методу обстеження відноситься чіткість знімків, передають пошарові зображення всіх зрізів тканин. Це дозволяє лікарю швидко визначити характер і місце розташування патології, що підвищує шанси на швидке одужання пацієнта. Процедура підходить людям з наявними імплантованими металевими виробами – штифтами, протезами, імплантами.

КТ ставитися до доступних способів швидкої діагностики порушень – ціни на проведення маніпуляції можна дізнатися на сайті центру Lifescan або за телефонами установи. Якщо ви страждаєте через болі та неприємні відчуття, а здоров’я ліктя вселяє підозру – не втрачайте часу. Усунути будь-яку патологію на ранній стадії набагато простіше, ніж боротися з серйозними наслідками тривалого захворювання. Телефонуйте і записуйтеся на комп’ютерну томографію!

Lifescan