зробити КТ кульшового суглоба у Києві

КТ кульшового суглоба

КТ кульшового суглоба в Києві потрібно, якщо вас турбують болі в області кульшового суглоба, без видимих ​​причин з’явилася кульгавість, обмежилася рухливість у кульшовому суставі. Вкрай важливо вчасно звернутися для проходження діагностики та отримати допомогу, поки проблема не досягла критичних масштабів.

Даний вид діагностики зручний тим, що з великою точністю дозволяє виявити та оцінити патології та зміни, які не виходить виявити за допомогою інших методів обстеження. При цьому процедура абсолютно безболісна і не приносить дискомфорту.

Що потрібно знати перед записом на КТ кульшового суглоба

Плануючи провести КТ тазостегнового суглоба, ціну послуги в Києві можна уточнити по телефону, записатися на діагностику також можна, зателефонувавши в центр. Принцип дії комп’ютерної томографії ґрунтується на рентгенівському випромінюванні. Просвічуючи суглоби, лікар отримує можливість оцінити їх стан, вивчаючи чітке та інформативне зображення. МСКТ дає чітку інформацію про будову та стан суглобів.

Направити на це дослідження можуть хірурги, невропатологи, терапевти, ортопеди. Процедура може бути доповнена МРТ дослідженням тазостегнових суглобів та КТ/МРТ поперекового відділу хребта.

Які зміни можна виявити за допомогою КТ

Комп’ютерна томографія кульшового суглоба допомагає проаналізувати стан при:

 • зміни після травм;
 • дегенеративні процеси в суглобах;
 • запальних процесах у суглобах;
 • асептичні некрози головки стегнової кістки;
 • утвореннях даної галузі;
 • підготовку до встановлення протезу;
 • як контроль після операції з протезування;
 • з появою болю у віддаленому післяопераційному періоді.

Сфера застосування цього діагностичного методу справді широка, найчастіше обійтися без КТ неможливо.

комп'ютерна томографія тазостегнових суглобів ціна

КТ кульшового суглоба з контрастом: що це і як виконується

Досить часто КТ проводять, не запроваджуючи контраст. Контрастна речовина потрібна для оцінки м’яких тканин та судин цієї галузі. Як протипоказання до проведення КТ тазостегнового суглоба з контрастом у Києві виступають:

 • вагітність;
 • ниркова недостатність зі зниженням швидкості клубочкової фільтрації нижче 30 мл/хв;
 • неконтрольований тиреотоксикоз;
 • при алергічних реакціях на йодовмісні препарати – потрібна попередня підготовка.

Що включає попередня підготовка до процедури

Серйозної попередньої підготовки не потрібно, всі необхідні маніпуляції можуть бути виконані у день звернення. Перед сеансом КТ необхідно прибрати з тіла предмети з металу (виключенням є імпланти) і надати лікарю всю медичну документацію, що стосується захворювання, з приводу якого виконується дослідження. Дискомфорт та біль ця процедура не провокує, самопочуття пацієнта залишається таким самим, як і за межами діагностичної кімнати.

Які основні переваги цього діагностичного методу

Вартість такого обстеження завжди відома наперед. Якщо вам потрібна комп’ютерна томографія тазостегнових суглобів, ціна на послуги КТ буде озвучена заздалегідь, в момент запису на діагностику.

Перелік інших переваг включає:

 • обстеження не триває довго, у цьому немає потреби;
 • діагностика можлива навіть у тому випадку, якщо пацієнт має імпланти з металу, штифти або протези: наявність таких елементів не є протипоказанням до проведення процедури;
 • готові знімки завжди максимально чіткі та інформативні.

Чому варто звернутися саме до нас

Наша клініка розташована за адресою: місто Київ, Обсерваторний провулок, 3-А, тобто в самому центрі столиці. Лайфскан використовує лише надійне, сучасне обладнання. Обстеження проводять досвідчені, кваліфіковані спеціалісти.

Якщо вас турбують болі або рухливість суглобів обмежена, не варто відкладати обстеження на потім, адже хвороба прогресує та заважає вам жити повноцінним життям. Зателефонуйте та запишіться на комп’ютерну томографію вже зараз, ми будемо раді допомогти вам.

Lifescan